Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GunFire - status produktu


Recommended Posts

taki mail wysłałem do w/w sklepu

Witam!

 

mam zapytanie widzę ze wszystkie ciekawsze rzeczy mnie interesujące mają opis dostawa wkrótce !!!! co to za ściema jeśli przez msc nic sie nie zmienia i co to definicja wkrótce ??? mydlenie oczu klientom na maxa,jeśli czegoś nie macie i nie będzie dostępne w ciągu ew tygodnia to ściągnąć to z listy a nie robić sztuczna nadzieję ew klientom.To jest jawne wprowadzanie klienta w błąd kusicie tańszymi cenami a w ofercie tego nie macie na stanie !!! Mam nadzieje że szybko coś z tym zrobicie ,niezadowolony potencjalny klient.Opisze Wasze metody na swoim forum ku przestrodze.

 

Co o tym myślicie :roll: :strach: prawie połowa asortymentu ma u nich taki opis,robią ludziom złudną nadzieję ,człowiek czeka bo cena dobra i lipa .Moim zdaniem powinniśmy ukrócić takie praktyki jasno okreslic definicje wkrótce (moim zdaniem to kwestia 1-2 tygodni) Oczywiście też pisałem to na lokalnym forum 8-)

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, oni to specjalnie robią żeby ludzi odciągać od kupowania gdzie indziej, no bo jak u nich takie przykładowo zawieszenie typu bungee kosztuje 29 a na taiwanie 70 no to każdy normalny będzie czekał aż do nich dostawa przyjdzie....ale na szczęście jestem nie do końca normalny :twisted: Mają chłopaki tanio to fakt, ale jak czegoś nie ma i nie wiadomo kiedy będzie to niech to likwidują żeby nie mylić klientów, a w przypadku faktycznej rychłej dostawy niech piszą dostawa za tyle i tyle dni choćby w przybliżeniu, to każdy będzie mógł się ustosunkowac czy mu się czekac bedzie chciało :killer:

Link to post
Share on other sites

mozliwe ze chlopaki poprostu maja zamowiony towar i czekaja na niego az przyleci/przyplynie, zadna nowosc na polskim rynku (nie tylko asg), ja tu nie doszukiwalbym sie sensacji.Co do terminow dostaw to juz nie zalezy od sklepu tylko od dostawcy i przewoznika.

Edited by chochol
Link to post
Share on other sites

1) Czego konkretnie nie mają, co jest objęte promocją, ew. było na "Dzień dziecka"?

 

2) Jak już chochol napisał - żadna nowość i sensacja. Obrót towarem jest na okrągło i i trudno wymagać, żeby za każdym razem wstawiać i wystawiać towar z "wystawy". Można to obejść sprawnym systemem komputerowym, ale jaki jest sens. Wiesz, że będziesz czekać, ale kupujesz taniej. Decydujesz się, albo nie. Wystarczy zajrzeć do oferty innych sklepów.

 

3) Jak bym dostał mail tak napisany, nie potraktowałbym nadawcy poważnie.

 

4) Rzeczywiście mogli by pisać konkretne terminy, ale z drugiej strony jak mam takie wątpliwości to piszę do sklepu, albo dzwonię i zwykle uzyskuję konkretną odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

ale właśnie ich wyjaśnienia co do terminu też wiele nie mówią :???: wiem ile trwa transport ,cło i tp.Tez mam sklep i jak czegoś fizycznie nie mam na stanie to tego nie wystawiam w necie i nie kuszę ceną :strach: a co danych rzeczy które są niedostepne wystarczy wejść tam i zobaczyć bo za dużo tego jest i nadal twierdzę że to nie jest ok.I to chyba żadna sensacja a raczej prośba aby to sie zmieniło.

Link to post
Share on other sites

HEHEHE Śmieszne to...

No przepraszam ja nie widze w tym nic złego, wiem co będą mieli. Jeśli chce czekać to czekam jak nie chce to nie czekam.

 

Jakoś nie widzę do czego zdążasz...

 

Widze napis:

Dostawa wkrótce.

Dzwonie i słyszę:

Niestety nie znamy dokładnej ani przybliżonej daty dostawy, towary idą drogą morską a do tego są sprawdzane przez celników. Stany są stale aktualizowane na naszej stronie.

 

Nie chce czekać to kupuje gdzie indziej. Nic złego sie nie dzieje, jak chce mi się czekać to czekam i tyle.

 

Jeśli to jest prośba aby sklep zmienił to napisz do nich zapytanie czy zmienią to i tyle.

 

Moim zdaniem przesadzasz, i jedziesz na fali polowania na czarownice.

Link to post
Share on other sites

No cóż też miałem spostrzeżenia do ich dostaw.

Miałem chrapkę na M4 od JG - przy modelu pisało dostawa za 5 dni. Po pięciu dniach w statusie pisało "dostawa dzisiaj". Następnego dnia znów widniało "dostawa za 2 dni". Po dwóch dniach patrze: "Dostawa dzisiaj". I znów nic ;) Następnego dnia: "Dostawa wkrótce"... No i sam zrezygnowałem... Ehhh...

Troszkę to nie poważne, choć zdaje sobie sprawę, że mogła to być wina dostawcy, problemów na granicy etc.

Edited by MartiN_BB
Link to post
Share on other sites

Nie da się przewidzieć dostawy towaru. Takie sklepy nie zamawiają 2 20-kg paczek tylko kontenery. Kontener musi zapakować sprzedawca, później cała droga z wieloma pśrednikami a na koniec nasz cudowny UC. Zamówienia hurtowe to nie to samo co zamówienie 10 kumpli z jednego miasta. Czasem towar idzie 3 tyg. a czasem 3 miesiące.

Link to post
Share on other sites

... albo może nie jest wcale zamówiony, ale warto mieć cenę 15zł (w której nigdy nie bedzie się towaru sprzedawało bo go nie będzie) i sprawiać wrażenie, że się jest "tanim sklepem" w porównaniu ze sklepem który towar ma i sprzedaje go np. za 30zł.

 

Stary wałek z gazetek hipermarketowych. Zdjęcie w gazetce jest, a fizycznie towar niedostępny. I tysiace wymówek o cle, spedytorze, sztormie na Bałtyku, strajku dokerów, napadach na tiry, blokadach dróg, i.

Nic nie kosztuje, a jakie efektywne. Pytanie czy fair?

 

Na pewno najuczciwiej jest pokazywac tylko to co sie ma w magazynie. Zero dwuznaczności, podejrzeń i problemów z kontenerami.

Link to post
Share on other sites

no i właśnie o to mi chodziło ,trafiłeś w sedno sprawy :wink: ale widzę ile ludzi tyle opinii więc klient niech sam to sobie oceni :roll: i wyciągnie wnioski ;-)

ale widzę że ten sklep reklamowany na stronie jest i nie dziwi mnie że go bronią moderatorzy i tp.Ale każdy może wyrazić chyba swoje zdanie i chodziło mi tylko o to zeby inni klienci napisali czy to jest dobre czy nie 8-)

Edited by DARKOM
Link to post
Share on other sites

W SpecShopie kilka miechów w promocji wisiały buty StarForce, których nie ma i już nie będzie .... sklepy nie aktualizują stanów tak jakby się chciało.

 

Nie wiem, jest tak od początku, jakoś mi to nie przeszkadzało nigdy.

 

Zresztą wystarczy napisac do sklepu i zamóić i dostanie się w tej cenie jaka widnieje na stronie.

Link to post
Share on other sites
nie dziwi mnie że go bronią moderatorzy

 

Tak, tak, dziejowa teoria spisków. Ubóstwiam to. Tak naprawdę WMASG należy do Gunfire, ale nie rozsądne jest ujawnianie tego faktu :F

 

A w tradycyjnym sklepie, choćby z elektroniką nigdy nie zdarzyło Ci się wejść z zamiarem zakupu np. aparatu fotograficznego i dowiedzieć się, że dostawa wkrótce, a na wystawie jest mocno styrany egzemplarz?

 

Ideałem by było, gdybyś wchodził na stronę sklepu i nie dość, żeby pojawiały Ci się towary dostępne, to jeszcze zgodne z Twoim profilem zainteresowań :F

 

Czasami jak czytam niektóre posty, to mam wrażenie jakby ludzie się z choinki urwali.

 

EDIT: dodatkowo ciekaw jestem czy DARKOM byłbyś zadowolony, gdybyś musiał pisać do każdego sklepu po kolei z pytaniem o dany produkt, czy w ogóle bywa w ich ofercie. Bo przecież nie widać go na stronie, bo będzie za dwa dni/tydzień. A gdy byłby za miesiąc (z przyczyn rzeczywiście obiektywnych), a napisane byłoby "za tydzień", to czy nie powstał by tu kolejny wątek odnośnie nierzetelności informacji w danym sklepie. ŻYCIE...

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Nawiązując do wypowiedzi wszystkich naszych klientów informuję, że nasze stany magazynowe są naprawdę obszerne i na pewno największe w Polsce z wszystkich firm air soft. W ofercie, na chwilę obecną dostępnych (od ręki) są 854 produkty.

 

Repliki tak jak pewnie wielu z Was zauważyło, pojawiają się w ofercie w terminie podanym na stronie (mniej więcej). Przesunięcia czasowe (dostaw dzisiaj - dostawa za 2 dni) pojawiają się ze względu na opóźnienia przewoźników, polskich urzędów. Nam zależy na szybkiej i sprawnej dostawie.

 

Większość produktów, o których wspominacie, że jest "dostawa wkrótce" odnosi się do wyposażenia taktycznego - konkretne terminy dostawy tych produktów pojawią się lada dzień na naszej stronie. Nie jesteśmy dystrybutorem sprzedawanych towarów, więc czas w jakim dochodzą do nas dostawy, liczone są w miesiącach.

 

Ciągle pracujemy nad systemem informowania Was o dostawach i naszych stanach magazynowych. Tylko w naszym sklepie uzyskujecie przybliżone terminy dostaw. Ponadto już wkrótce będziemy wyświetlać na stronie nasze stany magazynowe.

 

Niektóre produkty rzeczywiście mają od dość dawna "dostawa wkrótce" - przejrzymy dokładnie stronę i "usuniemy" produkty, których nie spodziewamy się w perspektywie najbliższych tygodni.

 

Pozdrowienia,

Paweł Zalewski

GunFire.pl

Link to post
Share on other sites

no i o taką odpowiedz mi chodziło :-o teraz ja (i pewnie wielu innych potencjalnych klientów) satysfakcjonuje takie podejście do sprawy i oby słowa zmienił się w czyny to będzie całkiem cacay :wink: dziękuję za szybką i konkretną odpowiedz ;-)

Link to post
Share on other sites

dla ciebie pierdoła a dla mnie (i wielu innych) dość istotna sprawa,był watek sklep sie ustosunkował do tego i po sprawie wiec o co Ci jeszcze biega :wink: dla mnie temat wyjaśniony i zamknięty :poddanie:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...