Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

A więc tak:

 

- nie cały 2 latek. Luzy na froncie. Do wymiany komora HU, ta dwuczęściowa jest do pupy. Szybko wyrabia się gwint do tłumika. Wymienione kable na modelarskie, na stockowej batce nadal ładnie śmiga. W gb nic nie ruszane. Dwuletni stock. Przed chwilą zmieniłem gumkę hopa z Guardera przeźroczystego na czarną Systemkę, zobaczymy co to da. Lufa jakaś zwykła, ale kawałek dłuższa, niby zasięg się polepszył.

 

Potwierdzam co do regulacji hopa, ciężko, kombinowałem z dobieraniem tych zębatek.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hey

Przymierzam się do kupna HK416 od firmy AGM.

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=4904&name=AGM_-_KH416_-_Skladana_Kolba_-_Full_Metal

Mój budżet pozwala mi na co najwyżej taki zakup :/

Przegrzebałem forum, jednak nie uzyskałem pewnej odpowiedzi.

Nie jestem początkujący w airsofcie i planuję właśnie wymianę repliki. Co sądzicie o tej replice lub o firmie AGM? Czy ich repliki są porządne? Jak na swoją cenę dają radę?

Jak jest w tym modelu z kompatybilnością magazynków? Najbardziej interesują mnie mid-cap'y. Bez problemu dostanę metalowe mid'cap'y do niego?

Link to post
Share on other sites

A jakie są opinie o AGM'ie?

 

Kałaszki mnie nie kręcą :( A HK416 jest po prostu świetny :)

Nie musi pruć na kilometry szybciej niż światło. Przede wszystkim interesuje mnie wygląd. Jednak jakość wykonania musi być znośna. Jak to jest w tym wypadku?

Link to post
Share on other sites

Miałem przyjemność mieć taką giwerę. Powiem tak; jak nie będzie się psuła z powodu wad fabrycznych czy złego złożenia to będziesz zadowolony, magazynki full metal wchodzą bez problemu...w końcu to e-mka tylko inna wersja. Strzela dość celnie ma moc taką jak AGM deklaruje czyli ok430fps-ów. Osobiście polecam.

Link to post
Share on other sites

Znajomy miał, wystrzelił z niej dużo, nawet przyzwoicie śmigała. Musisz mieć świadomość, że to jest chiński gerbox v.2, czyli coś może się zchrzanić. Jeśli nie będziesz oczekiwać cudów, to może się nie zawiedziesz. I lepiej nie myśl o tuningu mocowym.

Link to post
Share on other sites

Podkręcanie mocy nie planuję. Te ~420FPS to i tak o jakieś 40 za dużo, ile bym oczekiwał. Taka moc już boli na budynkach i bliższych dystansach...

Prędzej po prostu wymiany na zasadzie konserwacji, gumka HU, może komora, gdyż ponoć jest słaba, może styki. Bez szału przez co najmniej 2 lata.

Edited by Rasti
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 years later...

Johny, 2lata minęły ale niedługo będę robić przeróbkę, zatem będę mieć fotki.

 

Czy wie ktoś co z tymi hk? Szukałem wszędzie (za granicą) i nic. Czy ktoś wie co jest z tymi agm'ami bo potrzebuję kupić nowy model, ale nigdzie nie widziałem. Czy agm zaprzestał produkcji?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...