Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak będziecie nie daj Boże kupywać SIGa 550( pomijam 552) to odrazu zmiencie w tym samym sklepie cylinder na 0, ja zmieniłem i fps w praktyce wzrusł mi ze 310 do 360 a wymiana dyszy i głowicy cylindra na JBU zwiększyła jeszcze fpsy i dzwięk jest oooooo wiele cichszy i bardziej przyjemny dla ucha.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam. I jak jest z gwintem na tłumik? 12mm na pewno (zmierzyłem ale się chcę upewnić czy precyzyjnie) ? I lewo czy prawo skrętny bo nie wiem jak to określić. W prawą stronę się zakręca.

 

Patrzałem i nigdzie nie ma tłumików 12mm.

Edited by CzaroSW
Link to post
Share on other sites

Emial od Silesia Factory:

Witam, nie powinno byc wiekszego problemu ze zrobieniem takiej

przejsciowki, jednak bedziemy potrzebowali dokladny rozmiar gwintu tj

srednice(przypuszczalnie 12mm) oraz skok gwintu (mierzy sie to

specjalnym grzebieniem)

W tym celu nalezaloby podeslac do nas replike, wykonamy pomiary,

wykonamy potrzebne akcesoria - tlumik, przejsciowke czy przedluzenie

lufy - co potrzeba :)

 

pozdrawiamy

ekipa SF

Czyli jest możliwość zrobienia. Zapytałem się jeszcze ile to będzie kosztować i jak będzie mamona to się skuszę chyba. :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Trochę tego kotleta odgrzewam, ale chciałem się spytać, czy Sig 550 JG który jest obecny w ofercie sklepów takich jak Zbrojownia i również u KRAKMAN'ów to nadal to samo co wcześniej (ta sama generacja) czy jest to coś nowego, bo widać spore

różnice w cenie?. I mam pytanie co na początku w nim wymienić oprócz cylindra na typ 0 i gumki hop-up?

Link to post
Share on other sites

"Lufa zkończona jest gwintem 14mm lewoskrętnym, co pozwala na zamontowanie niemal każdego tłumika dźwięku."

Wcześniej w postach ludzie narzekali na gwint, a tu jest standardowy 14mm. Poza tym ten jakoś tak strasznie się nie błyszczy, a może JG faktycznie coś zmieniło, poza tym ma więcej fps w stocku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...