Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Adidas GSG9


Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

amoj kumpel smiga w tychadasiach nie wiem czy to sa te specjalne co to w nich GSG9 ćwiczy tudzież operuje bo sie na nich nie znam. łazi w tych butach dosyć długo - ale nie po poligonach, kupił w skelpie adidasa 8) jak to usłyszłem dogłębnie przeleciałem siepo sklepachi popytałem sprzedawców - patrzyli jak na głupka :wink: (wysokie adidasy??) wiec chyba pozostaej sprowadzanie z zagranicy.

 

pozdrawiam

wilku

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

no bo szukaliscie tych butów i szukaliscie...a tu sie okazuje, że user ma takich zdjec na pęki ;).

a tak a propos butów to mam zamiar wymienic magnum na kupczaki -combat2 . czy ktoś to nosi ? jak w tym sie chodzi po betonie ?? bo po sniegu podobno dobrze....

Link to post
Share on other sites

Combat 2...a co od znajomego z woja dostaniesz czy jak, bo kupic tego podobna tak od sie nie da. Wedlug mnie sa to najlepsze buty. Jak najlepsze to po betonie tez dobrze sie w nich chodzi. Slyszalem opinie ze naprawde te budy sa prawie ze DOSKONALE(GROM je uzywa wiec musi cos w niech byc)

Link to post
Share on other sites
no bo szukaliscie tych butów i szukaliscie...a tu sie okazuje, że user ma takich zdjec na pęki ;).

a tak a propos butów to mam zamiar wymienic magnum na  kupczaki -combat2 . czy ktoś to nosi ? jak w tym sie chodzi po betonie ?? bo po sniegu podobno dobrze....

 

Jako uzytkownik moge goraco polecic. Ale nie porownoj tych butow do Magnumow. Combaty sa swietne na wypad w teren i dlugie marsze, zwlaszcza jesien-zima. Ja na dystansach kilkudziesieciu kilometrow nie lapie zadnych odparzen itd. i mam sucha stope. Po betonie dobrze sie w nich chodzi, lecz nie polecalbym tego. Buty posiadaja podeszwe vibram o dosc niskim protektorze, ktora mimo "wysokiej niezdzieralnosci" sie sciera po betonie. Wiem bbo uzywam Kupczakow na codzien, jesli masz np. platfusa to juz wogole mozesz zapomniec o niestartej podeszwie.

Nie polecalbym tych butow do AT. Sa ciezkie i maja twarda podeszwe, wiec nie wyczujesz podloza tak dobrze jak w Hi-Techach czy GROMach. Kupujac Kupczaki musisz pamietac o tym by kupic jak najbardziej dopasowane. Nie kieruj sie filozofia "wychodza sie" itd. Sa to specjalistyczne buty, ciezkie i dlatego musza byc dobrze dopasowane do stopy. W temacie "leksykon polskiego ekwipunku" znajdziesz opis Combatow2

Link to post
Share on other sites
Combat 2...a co od znajomego z woja dostaniesz czy jak, bo kupic tego podobna tak od sie nie da. Wedlug mnie sa to najlepsze buty. Jak najlepsze to po betonie tez dobrze sie w nich chodzi. Slyszalem opinie ze naprawde te budy sa prawie ze DOSKONALE(GROM je uzywa wiec musi cos w niech byc)

 

GROM nie uzywa modelu "Combat 2"

pokaz mi chodziaz jedno zdjecie GROMowcow w tym modelu buta to ci piwo postawie

Link to post
Share on other sites

Apogeumus- do 18 nie pije i tak ale ze nie sugerowalem sie zdjeciami piszac to. Wiem ze uwywaja bo obecny gromowiec w rozmowie telefonicznej polecal te buty bliskiemu koledze i mowil ze oni ich tez uzywaja- no ale na 100% nie moge potwierdzic-zdjecie by potwierdzilo...

Link to post
Share on other sites
znajomy (byly gromowiec) wspominal cos o butach o nazwie Lowe... czy cus takiego .... postaram sie ustalic szczegoly w niedziele

 

Love, podobnie jak Kupczak Products produkuja buty na niemieckiej licencji o nazwie Combat. Model Combat 2 produkowany przez Kupczaka jest modelem zmodernizowanym. Podobno Combaty Lowy i Kupczaka sa na takim samym poziomie jakosciowym, ale nasze sa duzo tansze.

Link to post
Share on other sites

o to chodzi...o to chodzi...własnie tego się boję.w swoich alpinusach ma podeszwe vibram i rzeczywiście jest ona dobra do chodzenia ale już do wyczucia podłoża nie za bardzo.

magnum sa jak kapcie : cienka podeszwa...takie adidasy w formie butów taktycznych..ale z kolei na zime kompletnie sie nie nadają na snieg..

nie ma wyjścia: wychodzi na to, że obie pary obuwia sa potrzebne do róznych zadań i nadal będe miał 2 pary.

NO TO COMBAT 1 CZY COMBAT 2 ??

 

co do kupna nie ma problemu...jest problem wyboru.

Link to post
Share on other sites

NO TO COMBAT 1 CZY COMBAT 2 ??

 

co do kupna nie ma problemu...jest problem wyboru.

 

Model combat 2 jest trudniej dostac bo sa dla wojska i istnieje ryzyko kupienia wykradzionych z jednostki. Lecz jesli chcesz uzywac ich podczas skokow na spadochronie to kup sobie combat 2 (nie ma haczykow). Jesli nie to lepiej kupic model combat u producenta za 690zl bo bedziesz mial gwarancje.

Link to post
Share on other sites

Niewiem czy dobrze rozumiem bo tez sie czaje na takie kozaki...

Buty od Kupczaka to Combat 1 i 2, tak? I GROM jako jednostka mundurowa uzywa COMBAT 2.Coprawda ogladalem strone producenta ale tylko pobierznie. Do zamowienia butow COMBAT1 potrzebna jest tylko dlugosc stopy czy tez jej szerokosc?

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
Niewiem czy dobrze rozumiem bo tez sie czaje na takie kozaki...

Buty od Kupczaka to Combat 1 i 2, tak? I GROM jako jednostka mundurowa uzywa COMBAT 2.Coprawda ogladalem strone producenta ale tylko pobierznie. Do zamowienia butow COMBAT1 potrzebna jest tylko dlugosc stopy czy tez jej szerokosc?

 

Ze wszystkich znanych mi materiałów ikonograficznych wynika że:

-GROM używa modelu COMBAT ze zmienionym systemem sznurowania. Fakt ten został potwierdzony w rozmowie mojego znajomego z Kupczakiem

-Na jednym ze zdjęć z Afganistanu i jednym z Iraku żołnierze mają model COMBAT wersja standardowa. Prawdopodobnei zrezygnowali ze starego systemu sznurowania, Kupczak twierdził, że jest słaby ale taki chcieli, więc taki im zrobili.

 

Co do Lowe, stwierdzenie że gromowcy noszą Lowe może być prawdziwe.... bo Kupczak robi buty dla Lowe :wink:

Link to post
Share on other sites

Od jakiegos czasu mam kupczaki combaty II i straszliwie fajnie sie w nich chodzi. Radosc w sercu normalnie, ale niestety skrzypia one dosc, tak jak na ulicy to jest nieslyszalene kompletnie tak w cichych pomieszczineach zamknietych wku wiajace. Za kazdym razem jak na jakies zajecia na uczelnie spozniony wchodze to bez odwracania sie wszyscy wiedza kto to przylazl. Jakies pomysly co z tym zrobic? Jakies tam te, no, impregnacyjne czy inne czary?

Link to post
Share on other sites
Od jakiegos czasu mam kupczaki combaty II i straszliwie fajnie sie w nich chodzi. Radosc w sercu normalnie, ale niestety skrzypia one dosc, tak jak na ulicy to jest nieslyszalene kompletnie tak w cichych pomieszczineach zamknietych wku wiajace. Za kazdym razem jak na jakies zajecia na uczelnie spozniony wchodze to bez odwracania sie wszyscy wiedza kto to przylazl. Jakies pomysly co z tym zrobic? Jakies tam te, no, impregnacyjne czy inne czary?

 

hmm, nie wiek jak Ci pomóc. Mi nie skrzypią :wink: A combaty to nie są dobre buty do AT :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...