Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 years later...

Ja go użytkuję.

Jako jedyny, ten laryngofon nie powoduje zniekształcenia mowy u odbiorcy. Inne laryngofony "produkują" dźwięk "jakby z metalowej puszki".

Przy dłuższym noszeniu ma tendencję do zjeżdżania z szyi, więc trzeba go troszeczkę podnieść od czasu do czasu.

Wadą jest też to że do laryngofonu nie można szeptać, musi on odbierać drgania strun głosowych, więc w niektórych sytuacjach trzeba mówić głośno a potrzeba chwili wymaga aby mówić cicho.

Link to post
Share on other sites

On nie zjeżdża od biegania czy chodzenia, tylko jak po paru godzinach intensywnych działań zaczniesz się pocić to on zjeżdża po mokrej szyi. ale poprawienie go to kwestia 0,5 sek.

Głośnego mówienia nie przeskoczysz, chyba że nauczysz się mówić hmmmm nie wiem jak to nazwać, w każdym razie trzeba wprawić struny głosowe w drżenie ale nie wypowiadać głośno dźwięków, coś jak brzuchomówstwo. :)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Odgrzeje troche starego kotleta bo nie chcę tworzyć nowego tematu.

Poszukałem ale nie udało mi się znaleźć nic na ten temat.

Powiedźcie mi proszę czy ten laryngofon:

 

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=26_149&products_id=944

 

jest coś wogóle wart. Potrzebna mi "cicha" łączność a że wiecznie leże (snajper) na ziemi nie chce by mi przeszkadzał mikrofon na pałąku. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi :)

Edited by klimek2
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...