Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Kruczy Szpon" - 01.02.2004, Kraków (INFO)


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie!

 

Od ponad tygodnia krążą pocztą pantoflową plotki o wiekszym strzelaniu w Krakowie, w gronie Kruków, jakie miałoby się odbyć 1.02.2004 (niedziela, za tydzień). Tak jak obiecałem, jest sobota i zamieszczam oficjalną informację.

 

Jak już wcześniej wspomniałem nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania. Miało to być "zwykłe" coniedzielne strzelanie, z kilkoma osobami więcej dalej zwanymi gośćmi, których liczba drastycznie się rozrosła (a przynajmniej wg wstępnych deklaracji). Z braku głównie odpowiedniego terenu, pomimo szczerych chęci zaproszenia wszystkich zainteresowanych nie możemy sobie na to pozwolić :(. Powyżej 50 wszystkich osób będzie poprostu ciasno.

 

Z przykrością zatem muszę oznajmić, że z bardzo prawdopodobnego braku odpowiedniego terenu do ugoszczenia większej liczby Maniakow musimy ograniczyć liczbę możliwych do przyjęcia gości spoza Krakowa do około 30 osób.

 

Pomimo zaskoczenia i zmuszenia do szybkiego działania oświadczam, że Kruki dadzą z siebie wszystko, aby gościom zapewnić doskonałą zabawę. Jeszcze raz pragnę podkreślić, że impreza ta nie ma charakteru zlotu. Co nie przeszkodziło nam w nadaniu jej kryptonimu ;)

 

Informację tą zamieszczam na forum Ogólnopolskim, gdyż mile widziani są wszyscy chętni. Decydować będzie kolejność zgłoszeń. Proszę o wpisywanie się poniżej osób, które napewno będą się mogły pojawić u nas za tydzień. Dla przejrzystości również mile widziane są wpisy całych grup z podaną liczbą osób.

 

Prosimy podawać także typ broni, miasto oraz grupę jeśli się do takowej przynależy.

 

Poniższa lista ma charakter orientacyjny.

Lista dotyczy także ludzi z Krakowa.

Lista zostanie zamknięta kiedy uznamy to za stosowne 8)

 

Pozdrawiam,

Regdorn

Link to post
Share on other sites

jako jeden z prowodyrów całego zajścia zgłaszam się do bicia [piany i nie tylko :) ]

 

a razem ze mna 10 osob z Krakonu :)

 

oki juz zbieram info [na razie tyle]

 

Szczep -AK-47 tm /Beretta M9 gaz

Bruno - ca m15a4 450fps

Bookat - sr16 tm

Telefax - Mp5 400fps tm

Mały - sr16 tm

Remov -m4a1 tm

Stary -Super9 upgradowana + gaziak

Grinulf - Beretta 92f gaz

Alan -Xm117 aeg

Boguś - M4a1 aeg

 

reszte wrzuce jak najszybciej

Link to post
Share on other sites

Zgodnie z zapowiedzią, wg naszych informacji lista gości przekroczyła 30 osób i zostaje zamknięta. Wszystkich, którzy nie zdążyli sie wpisać pozostaje nam przeprosić i zaprosić innym razem :).

 

Niezbędne informacje nt strzelania oraz zbiórki podamy w ciągu tygodnia. Najprawdopodobniej będzie to zamieszczone w tym wątku.

 

Ewentualne wątpliwości dotyczące tak uczestnictwa, jak i innych spraw związanych z imprezą proszę kierować bezpośrednio do mnie lub Cappuccio.

 

Pozdrawiam seredecznie,

Regdorn

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich!

Niezmiernie miło mi poinformować, że z wczorajszym dniem od nowa jesteśmy w posiadaniu oficjalnego pozwolenia do korzystania z poligonu Pasternik, a co za tym idzie impreza odbędzie się właśnie tam :D.

 

Wszystkich prosimy o stawienie się na parkingu przy poligonie (patrz mapa) o godzinie 9:00, tak aby można bylo dzień zaczać przed 10:00 ;)

 

http://kruk.asg.pl/gniazdo/dojazd.html - mapa dojazdu

 

Dzień zapowiada się wyśmienicie :D

 

Proszę o śledzenie tego wątku, gdyż mogą sie pojawiać kolejne informacje jakie uznamy za warte wcześniejszego ujawnienia ;)

 

W razie pytań, wątek ponownie otwieram :)

 

Pozdrawiam,

Regdorn

Link to post
Share on other sites

Ja kożystając z okazji przywioze pare fantów na sprzedaż a mianowicie:

odzież gorateksową, maskałaty, buty "bosniaki", polar brytyjski, polskie racje żywnosciowe, farbki maskujące, jednym słowem wszystkiego po trochu róznych narodowości. Zainteresowanych prosze o wziecie...tego pod uwage:)

Moze ktoś ma jakieś specjalne życzenia...:)

Pozdawiam i do zobaczenia!

Link to post
Share on other sites

Trochę późno, ale zawsze ;)

 

1) Dowód tożsamości (dowód osobisty, legitymacja szkolna itp.) - ponieważ spotkanie odbędzie się na terenie wojskowym i poprzednio zostaliśmy uprzedzeni o możliwych (ale niepewnych) kontrolach, nie chcąc aby z tego powodu wynikły jakieś problemy, wszystkich prosimy o posiadanie jakiegokolwiek dowodu tożsamości.

 

2) Bagaż - ponieważ charakter dnia zapowiada przemieszczanie się z miejsca na miejsce, parking będący miejscem pierwszej zbiórki nie będzie zawsze blisko, prosimy o takie spakowanie się, aby wszystkie niezbędne rzeczy mieć przy sobie. Bagaże będzie można zostawiać na czas walki w różnych miejscach, jednak żeby nie istniała konieczność wracania do samochodu.

Link to post
Share on other sites

Chciałem podziękować wszystkim za doskonałą zabawę. Szczególnie wielkie brawa należą się organizatorom, przyznaję, że udało wam się niezwykle sympatycznie mnie zaskoczyć (zimowy poligon i ciepła grochówka to jest strzał w dziesiątkę!). Niech żałują Ci, którzy nie mogli się zjawić!

 

A teraz muszę zmusić pralkę, aby mi to wszystko wyprała :wink:

Link to post
Share on other sites

Bylo naprawde super... mimo selektora:P Keepera musze przeprosic za strzal w noge w obozie. Ewidentnie moja wina, bo z ta bronia powinienem sie trzymac z dala od ludzi poza strzelaniem. No, a tak poza tym, to zabawa bardzo udana. Jedzenie wysmienite (pozdrowienia dla kucharza :) ) No.. a poza tym, to zjechalem na tylku chyba z kazdego wzniesienia na poligonie :D No... pomine, ze teraz czuje sie jak nalesnik. I do tego glowa mnie boli. Takze wszelkie bledy i niedociagniecia nie sa zamierzone... Poprostu ledwo kontaktuje:P

Link to post
Share on other sites

BRAWA DLA KRUKÓW - postawiliście poprzeczkę wszystkim organizatorom imprez [mniejszych i wiekszych] baardzo wysoko

Mimo ze moje wyniki nie byly zbyt wyskoie [Capuccio nie piję tu do ciebie :) :) :) ] to ubawiłem się doskonale i przyznam szczerze ze jeszcze nie byłem na strzelance która by przebiegała w tak miłej atmosferze.

Wielki dzieki i szacunek :) :) :).

 

A mięsko, kiełbaski i grochóweczka.....hmm... no nie wiem co napisac...WYPAS

 

Jeszcze raz dziekuję.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...