Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

 

Mam wielką prośbę. Dopiero zaczynam przygode z ASG i mam zamiar zacząć ją w towarzystwie karabinu snajperskiego :)

 

Z tego powodu mam prośbę o to abyście napisali mi czy z tej repliki

 

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=749

 

da się może coś więcej wycisnąć. Bo co do stocka to patrząc na inne produkty nie jest taki zły.

 

Prosze o odpowiedzi, może ktoś ma taką replikę podtuningowaną. Jeżeli tak to prosze napiszcie czy ma fajne osiągi i czy drogo to wyszło. Z góry dziekuję.

Link to post
Share on other sites

Się robi;)

 

K@#$% TEMAT O TYM GÓ@#$% już jest :/ opcja szukaj nie boli ! ja mam sobie to dać w sygnaturze czy co?;| O wielki adminie obdarz mnie mocą moderatora abym mógł czyścić tutaj takie posty !

 

Dobra mi styknie ;) Mikrodus jak chcesz dołącz się :-P

Link to post
Share on other sites

a dokładnie czemu? Łamie teraz zasade bo nigdy nie offtopuje ale jestem ciekaw ocb? Nadmiaru pracy miałeś? Nie no taki temat przyklejny można by było zrobić ZANIM NAPISZESZ ZOBACZ JAK ONI SKONCZYLI i pokazać najbardziej agresywne traktowanie takich ludzi. Choć kto by do tego zaglądał jak nie widza takich samych tematów o 3 pozycje niżej ? :/

Link to post
Share on other sites

Stricker - Na początku wszyscy wierzyliśmy, że przyjęta przez Jacka forma tego podforum jest możliwa do zrealizowania. Niestety sam Jack miał wtedy bodajże sesje i nie bardzo miał czas na forum, wiec wszyscy bardziej zaawansowani użytkownicy starali się jakoś to trzymać, żeby miało sens. Sam dziennie tłumaczyłem przynajmniej 5 dzieciakom, że za 200 zł nie kupią snajperki i odpowiadałem na 10-20 PW. Po pewnym czasie miałem odruch wymiotny na sama myśl o forum (bo ile razy można pisać to samo) i musiałem sobie wziąć trochę wolnego.

Edited by Legileg
Link to post
Share on other sites

ja jestem raczej opanowany;) Dlatego w notatniku wyklepałem odzywki i formułki :D serio ;) i jak tylko ktoś zakłada temat o tuningu Warriora za 10 zł albo o snajperce za 200 zł to jestem na to przygotowany :D Oczywiscie w gre wchdozi tez pomoc bo zdażają sie osoby które coś wiedza (przynamniej to czego chcą) i szukają też sami.

Link to post
Share on other sites

Odnoszę dziwne wrażenie Stricker, że mimo iż przeklinasz ludzi zakładających takie tematy to jednak czerpiesz ogromną przyjemność z możliwości zmieszania ich z błotem a co za tym idzie cieszysz się gdy takie tematy powstają. Nie neguję tu twojej walki z forumowy bałaganiarzami, bo mnie też irytują podobne tematy, niemniej jednak zauważyć można w twojej postawię nutkę hipokryzji. :twisted:

ot takie moje małe spostrzeżenie :-P

 

P.S Post nie ma charakteru agresywnego :lol:

Link to post
Share on other sites

Orkin, wyjąłeś mi to z ust (raczej z klawiatury - bardziej trafne określenie ;) ).

 

Sticker, widzę, że jesteś niesamowicie przeczulony na punkcie zakładania tematów, czy pisania postów, w których zawarte jest pytanie na dotyczace czegoś, co już było na forum opisywane. Odnoszę wrażenie - podobnie jak Orkin - że mieszanie z błotem autorów w/w rzeczy jest dla Ciebie świetną rozrywką. Nie wiem, co próbujesz udowodnić takim zachowaniem - chcesz zaskarbić sobie przychylność innych użytkowników, przez to, że jesteś jedynym sprawiedliwym, który dba o oczyszczenie tego forum z "nowych", którzy nie wiedzą, gdzie i jak mają danej rzeczy szukać? Chcesz nabić sobie posty? Przecież takie tematy jak ten to dla Ciebie nie lada gratka, prawda? Jak na pięć miesięcy obecności na tym forum dość śmiało sobie poczyniasz.

Edited by lemonzawodowiec
Link to post
Share on other sites

Człowiek nie zgnojony będzie pisać setki tematów. Zabawą nie jest gnojenie osób ale sprowadzanie ich na dobrą ścieżkę. Jak za łeb nie poprowadzisz to zgubi się w lesie.

 

Jak ktoś napisze następny temat

 

"mam krótkie bronie - jak zrobić z nich dłórzsze - pomocy"

 

Szlag człowieka bierze.

Link to post
Share on other sites

mnie to bawi? :/ KURDE ;| to weź i postaraj sie pzrez tydzień tutaj czynnie poudzielać to zapytaj sie Legilega jakie symptomy Cie dopadną:/ nerwica że szkoda gadać. Nawet nie wiesz jak przyjemnie jest odpowiezieć komuś kto wie czego chce zna choć podstawy i oczekuje pomocy ale nie takiej że aż tyłek podetrzeć trzeba i spłukać po nim.

 

P.S zadaj takie idiotyczne pytanie Foce na PW :D to wtedy dowiesz się co znaczy być zmieszany z błotem;) widać mało takich akcji przeżyliście że mylicie ją z poddenerwowaniem osoby którą już skreca gdzie co pare dni powstają takie same tematy albo takie których powstanie nic nie wnosi a nawet wiecej gorszy to forum;| (nie bede podawał przykładów z racji "nie gnojenia" autorów bo jestem zły niedobry:)

Edited by Stricker
Link to post
Share on other sites

Mikadorus - pisałem o zachowaniu Strickera, nie o reakcji na takie tematy ogólnie. Nie twierdzę, że autorowi trzeba wszystko grzecznie podać na tacy.

Jakiś czas temu, może 2 miesiące, w "sprężynowych" ktoś zapytał się o gazową snajperkę. Wtedy zareagowałem pierwszy i jedyny raz podczas mojej obecności na tym forum pisząc (i tu dokładny cytat): "Nie ten dział.". Myślę, że między tym, a "K@#$% TEMAT O TYM GÓ@#$% już jest :/ opcja szukaj nie boli ! ja mam sobie to dać w sygnaturze czy co?;|" jest pewna róznica.

Tamten temat, zanim został usuniety (może w ogóle nie został usunięty, tego nie wiem) siłą rzeczy 'spadł' gdzieś na dół listy tematówi i nikomu nie przeszkadzał w dyskusji, nikt już na niego nie zwracał uwagi.

Link to post
Share on other sites

To jest temat "zielonego" nie? W sumie rozumiem idee sprowadzenia kogoś na dobą ścieżkę, ale dla nowych można być trohcę milszym.

 

atomiczek11 jest nowy i NIC nie wie, więc wystarczy mu napisać coś a la "poszukaj na forum, jest wielu takich jak ty i znajdź ten temat". Temat już byłby zamknięty po czymś takim.

 

(Swoją drogą zróbcie topic o problemach emocjonalych użytkowników)

Link to post
Share on other sites

jeżeli są jakieś skargi użytkowników za zbyt nerwowe podejście do ich poczynań to prosze ustąpie jak nie pasuje. Ja w życiu duuużo widziałem i wiem że metoda perswazji i finezji to fikcja. Nie widziałem jeszcze dziecka które da się wychować nie zwracając mu dobitnie uwagi jak coś przegina. Jak sie będzie do niego grzecznie mówić i ładnie ciągle to w końcu nas oleje i zauważy że jest rodzic "miękki" miałem taką sytuacje w ... no nie ważne. Ale pewna osoba zrobiła taki sajgon w domu rodzicą że nie wiem kto tam rządził:/ bo robiła co chciała a rodzic miał do powiedzenia tylko co jeszcze chcesz i zawołać na obiad kolacje śniadanie. a teraz deser. Chłopak miał 11 lat;)

Link to post
Share on other sites

Oczywiście. Tylko mnie skręca jak ktoś napisał dwa takie posty które ;| ehhh że tak powiem pozwalaja oscylować wiek na 13/14 lat? A tu niemiłe zaskoczenie. (nie jestem pewny) ale wydaje mi się że to na tym profilu widziałem sygnature "mam 12 lat i szukam timu z krk"

 

komentarz potrzebny? Mam nadzieje że wszyskot jasne wiec temat do zamknięcie ifruuuuu w nicość.

Link to post
Share on other sites

Stricker,

 

przepraszam, za to, że Cię skrytykowałem. Przecież nie mam takiego prawa, Ty tu jesteś najmądrzejszy, na wszystkim się znasz najlepiej i co najwyżej to Ty możesz krytykować innych. Biję sie w pierś i proszę o przebaczenie Mistrza.

 

PS Jakieś kompleksy? Traumatyczne przeżycia z przeszłości etc.?

 

 

To jest temat "zielonego" nie? W sumie rozumiem idee sprowadzenia kogoś na dobą ścieżkę, ale dla nowych można być trohcę milszym.

 

atomiczek11 jest nowy i NIC nie wie, więc wystarczy mu napisać coś a la "poszukaj na forum, jest wielu takich jak ty i znajdź ten temat". Temat już byłby zamknięty po czymś takim.

 

I o to właśnie chodzi.

Link to post
Share on other sites

Stricker,

 

przepraszam, za to, że Cię skrytykowałem. Przecież nie mam takiego prawa, Ty tu jesteś najmądrzejszy, na wszystkim się znasz najlepiej i co najwyżej to Ty możesz krytykować innych. Biję sie w pierś i proszę o przebaczenie Mistrza.

 

PS Jakieś kompleksy? Traumatyczne przeżycia z przeszłości etc.?

 

 

a tego nie skomentuje bo o nic takiego nie prosilem i nic takiego nie napisałem a ten przykład z życia miał tlyko na celu porównać sytuacje 9może głupi sposób ale jakże obrazujący)

Link to post
Share on other sites

Fakt faktem, że ASG jest od lat min. 16 i uczestnictwo na forum trochę jednak zobowiązeje, a jeżeli ktoś pisze ogłoszenie w rodzaju "Mam 14 lat i szukam zespołu" to powinien zostać nieco "pouczony" ale chyba już dość, bo niedługo admin przeniesie ten temat.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...