Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dowolną. Oby jak najdłuższa (ale bez przesady) średnia ma już mniejsze znaczenie. Oczywiście musisz skołować komore HU która pozwoli na montaż gumki od AEGa i tym samym dowolnej lufy precyzyjenj od elektryka. Dlatego jest to lepsze rozwiazanie bo dedykowana (jeżeli jest taka?) bedzie miała taką długośc jak stockowa a lepiej zawsze mieć dłuzszą która i tak nie bedzie widać jak masz tłumik założony.

Link to post
Share on other sites

Bo po 1: o tej replice nic nie ma więc nie dziwie się że kolo pyta.

Bo po 2: nie chce żeby znowu był bek że jestem w 1% taki jak Foka:-P

 

P.S prosze mi się nie dziwić jak ktoś zadaje rozsądne pytania na które nie ma odpowiedzi. Ale jak ktoś zadaje pytanie jeszcze w osobnym temacie o replice o której jest tyle tematów że jak w wyszukiwarce wpisze się jej nazwe to trzeba kilka stron przejrzeć to wybaczcie. To samo tyczy się osób które same nie wiedza czego chcą. Już pomijam sytuacje gdzie zadawane są pytania czy to samo co to i tutaj dwa linki do tych samych replik tylko w innych sklepach;| Różnica? Cena:| Ale jak byk pisze model ten sam firma ta sama osiągi te same wiec o co qrde chodzi? :/ Taki mam charakter. Jeżeli komuś się nie podoba zawsze może iść do moda albo admina i jak dostane zakaz "udzielania" się w tym miejscu przestane odpowiadać na takie pytania w jakikolwiek sposób. Mam nadzieje że to wyczerpująca odpowiedź:)

Edited by Stricker
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...