Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hidden and Dangerous 2


Recommended Posts

Hooah !!!

Wiem, ze to nie kącik porad, ale czy ktoś już w to grał lub gra ??? Mam parę pytań związanych z tą grą. Gram od wczoraj i cholerka nie wiem jak po udanej misji uzupełnić uzbrojenie? Oraz czy po ewentualnej stracie członka drużyny, można do nowej misji dobrać kolejnego, tak jak to było w Deadly Dozen 2?

Za wszelką pomoc dzieki.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mhm H&D 1 misja z mostem w deszczu rlz ;)

 

Daj spokój! Dorwałem to miesiąc temu. Zainstalowałem i zagrałem... qrna crap! Sterowanie bez sensu (może się człowiek do pada przyzwyczaił), ja nic nie widze... szwaby widzą wszystko.

 

Dwójeczka jest świetna, zwłaszcza misje w Afryce i rajd jeep'em na włoskie lotnisko :D muhahahaha

 

chyba musze sobie kompa lepszego sprawić, żeby odpalić to cudeńko

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pamiętam jak w to kiedyś grałem. Niestety miałem jakąś wadliwą wersję, chodziły tylko 2 pierwsze misje a później już w ogóle żadna. Ale te pierwsze misje - zima, noc, las, ten klimat - po prostu bajka. Ładnie odwzorowana broń i tzw. "ironsighty".

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

super gra ja gram w demo singleplayer ale mam też oddzielnie multiplayer gram u niemców moja nazwa to Kurt Langner(Ger)

Kto pogra ze mną ? a singleplayer to mam misje w normandii musze pomóc aliantom w banku przed atakującymi niemcami fajna grafika bardzo ładna a ktoś morze zna dodatki do dema singleplayer ?

hidden dieses gut !!!

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Heh :)

Kocham tą grę :) Wujek mnie do niej namówił :)

 

Niedawno w PLAY (styczeń 2008) za 12 zł były dołączone gry RTL ski jumping 2007, Beyond GOOD&EVIL (notabene świetna gierka) i H&D 2 PL wraz z dodatkiem Drużyna Szabla też PL :)

Pewnie można zamówić u nich archiwalne wersje :)

 

I ktoś mi powie ze przy takich cenach, takich wypaśnych gierek opłaca się piracić w Polsce :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...