Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

H&K MP5SD5 dla kogo ? do czego ? itp.


Recommended Posts

Bardzo inetresuje sie tą bronią.Ale nigdzie nie moge odszukać danych odnośnie tego w jakim celu ta bron została stworzona ( jako kolejna ewolucja MP5 ) , dla jakich jednostek , do jakich zadań , i gdzie obecnie jest używana , itp . Mile widziane zdjecia jednostek z tą bronią .

Link to post
Share on other sites

wiesz, raczej zadko jakas bron jest produkowana na zamowienie konkretnej jednostki.

 

owszem zdarza sie ze znana jednostka rozpisuje przetarg na jakies uzbrojenie o zadanych parametrach i producenci je produkuja ale zadko to uzbrojenie trafia do produkcji masowej

 

byl pistolet MP5, byl dobry i producent widzial ze jest potrzebna wersja wytlumiona, wiec zaczal taka produkowac... raczej nie ma w historii tego modelu niewiadomo jakiego "tla"...

 

poszukaj na http://www.hkpro.com moze tam cos bedzie, ale watpie

Link to post
Share on other sites
Bardzo inetresuje sie tą bronią.Ale nigdzie nie moge odszukać danych odnośnie tego w jakim celu ta bron została stworzona (jako kolejna ewolucja MP5) , dla jakich jednostek , do jakich zadań , i gdzie obecnie jest używana , itp . Mile widziane zdjecia jednostek z tą bronią .

Rany, przecież SD5 oznacza, że ma stałą kolbę i przełącznik ognia z opcją strzelania trzynabojowymi seriami (oprócz zabezpieczony, ogień pojedynczy i ciągły) tzw. SE-3-F. Wielkiej filozofii w tym nie ma i nie jest to żadna specjalna ewolucja. Została stworzona dla tych, którzy zgłaszali takie zapotrzebowanie (np. oddziałów SWAT).

 

mp5sdcop1.jpg

mp5sdcop2.jpg

mp5sdcop3.jpg

Link to post
Share on other sites

To że ( np. SWAT ) używa wielu modeli MP5 to żadna tajemnica . Ale mi chodzi bardziej o jekieś formacje wojskowe uzywające właśnie MP5SD .Ciekawi mnie głownie wygląd tych jednostek , wyposażenie itp. czy w ową bron wyposażane sa np. jednostki rozpoznania ??? sam juz nie wiem :( .

Cała sprawa sprowadza sie do tego ze skoro mam zamiar używać repliki ASG tej broni , to wypadałoby podpasować się pod określoną bron wygladem i wyposażeniem , a nie tworzyć cuda niewidy .

 

Dzieki za foty REMOV, ale wygląd jak na zdjęciach to nie everest moich marzeń :)

Link to post
Share on other sites
Ale mi chodzi bardziej o jekieś formacje wojskowe uzywające właśnie MP5SD .

praktycznie kazda "specjalna"... u nas BOA, GROM, Formoza, 1PSK... na swiecie - wszystkie odpowiedniki

 

Ciekawi mnie głownie  wygląd tych jednostek , wyposażenie itp. czy w ową bron wyposażane sa np. jednostki rozpoznania ??? sam juz nie wiem  :( .

wszystkie jednostki tego typu wygladaja podobnie...

 

Cała sprawa sprowadza sie do tego ze skoro mam zamiar używać repliki ASG tej broni , to wypadałoby podpasować się  pod określoną bron wygladem i wyposażeniem , a nie tworzyć cuda niewidy .

tak jak pisalem - mozesz sobie wybrac dowolona jednostke specjalna

 

Dzieki za foty REMOV, ale wygląd jak na zdjęciach to nie everest moich marzeń  :)

fotki sa wlasnie z HK PRO, gdybys zajzal na ten serwis znalazlbys je i wiele innych

 

PS swoja sciezka wybrales ciekawa droge - kupno repliki a pozniej dopasowanie swoje image'u pod bron... zwykle robi sie raczej odwrotnie

Link to post
Share on other sites
Dzieki za foty REMOV, ale wygląd jak na zdjęciach to nie everest moich marzeń
To może GROM? Nie jest to co prawda MP5SD5, ale zawsze SD :wink:

 

_GROM_02a.jpg_GROM_03a.jpg

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości Gromka.

 

EDIT by Foka: zmniejszylem fotki zeby nie zarzynaly forum, zdjecia sa podlinkowane do oryginalow REMOVa 8)

Link to post
Share on other sites
gdzie mozna dostac tekie ladownice udowe do empetrojek?? sprawdzaja sie one do asg?

takich jak GROM uzywa to nigdzie, musialbys zamowic gdzies uszycie, a tanie to nie bedzie bo to sama skora z kawalkiem gumy...

ale rozwiazanie fajne i wygodne o ile po oproznieniu magazynka mozesz go wyrzucic albo wrzucic do dump-bag'a a nie musisz pakowac z powrotem do ladownicy...

ale poza ta wada jest to bardzo fajna rzecz ;) przymierzalem kiedys 8)

Link to post
Share on other sites

My jesteśmy terrarystami :lol: http://terrarium.com.pl/ Lubimy odgrywać tych "ZŁYCH " a pokonanych jedzą nasze zwierzątka :)

Zreszta broń to kwestia gustu , pozatym Mp5 ( nawet SD i stałą kolbą , 780mm) świetnie nadaje sie zarowno do lasu jak i budynków . Używają jej ci bogatsi terraryści, bo terrar pospólstwo to tylko kałach albo uzi ( to co najłatwiej i najtaniej można kupić ) :lol:

 

Prawidłowo to na jakimś zlocie powinniśmy zastosować massiv atack i sabotować kuchnie polowa środkami na przeczyszczenie :lol: ale wtedy to nie byłoby z kim walczyć 8) . :lol:

Link to post
Share on other sites
Wydawało mi sie że śs są terrorystami wiec po co im wytłumione MP5 ?????????????????????????????????????????????????????????????

Z tego co wiem terroryści używają raczej uzi i ak.

czasy sie zmieniaja..proponuje malego apdejta... :)

 

navy: przymierzales dokladnie takie jak na zdjeciu?? jezeli to kawalek gumy i skora to czemu to nie jest tanie?? :?

 

DeM: srodki na srajtociag sa juz objechane, musimy wymyslec cos innego :twisted:

Link to post
Share on other sites
navy: przymierzales dokladnie takie jak na zdjeciu??

tak, kto wie, moze nawet konkretnie ktores z tych :) w tych kominiarkach nie widac twarzy ;)

 

jezeli to kawalek gumy i skora to czemu to nie jest tanie??  :?

po pierwsze skora jest dosc droga, po drugie o ile wiem zaklady rzemieslnicze tego typu tez potrafia zedrzec... idz do jakiegos rymarza i zapytaj

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...