Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

II Janowski zlot ASG - Janów Lubelski (10-12.09.2004)


Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

milo jest mi równiez poinformować że w końcu zakończyly sie rozmowy z kolejnym sponsorem (zgodzil sie już z nami współpracować na stałe) firmą AZYMUT

 

azymut zaofiarował nam :)

20 kuponow na 20% znizki obejmuje:

- buty Hitec Magnum (dowolny rodzaj, rozmiar)

- plecaki Janysport a szczegolnie seria militarna Grot

- noze, scyzoryki (szczegolnie Vuctorinox i Muela)

- skrzynie specjalne Explorer

- radiotelefony Cobra i Garmin

Kupon na powyzsze mozna zamienic na rabat na odziez lub inny dowolny

asortyment w wysokosci 10 % np. na odbiornik GPS.

 

do użytku w trakcie zlotu a po nim do rozlosowania 5 zestawów maskujących

Link to post
Share on other sites

do wszystkich którzy an dzika beda próbować wkręcić sie na zlot

- pierwsze upomnienie słowne z wyrzuceniem z terenuu imprezy

- drugie upomnienie i wezwanie policji by zajeła sie delikwentem

 

wszystkie osobby które proponują / namawiają / lub udzielają pomocy w takim "procederze" pomyślcie. Wasi "frekowi" koledzy bedą sie bawić za wasze pieniadze jesć wasze żarcie przy ognisku i pić wasze piwsko. wiec to tak jakbyście im zasponsorowali impreze kosztem innych uczestników... odpowiedz w temacie uczciwosci wobec siebei i innych uczestnikó zostawiam wam.

 

a tu mały upominek przykład na poparcie słów:

>>> dla tych co im sie screen shot nie wyświetla!!! <<<

screen_fa.jpg

 

PS

w toważystwie wśród uczestników bedą osoby które beda mialy liste uczestników i bedą wyłapywać takich cfaniaczków.

Link to post
Share on other sites

Kozi tak wyszlo, ze dopiero teraz zauwazylem taki proceder na forum AX i to zwiazany z gosciem z naszej ekipy. Nie wiadomo czy to prawda czy nie. Jak na razie podrzucilem tam post o zrozumienie dla zasad a w wypadku gdyby jednak nie doszlo do zrozumienia to sam podniose piane o to.

 

EDIT : Kozi wlasnie rozmawialem z gosciem. W wyniku niefortunnego sformuowania przez Niego postu zostal on zrozumiany opacznie. Chodzilo mu oto, iz po prostu zalatwia sobie inne miejsce noclegowe.

Coz takie zycie. Nalezy pisac posty by nie byc zrozumiany innaczej niz by na to wskazywaly nasze intencje.

Link to post
Share on other sites

No więc tak, w momencie kiedy jednak wynegocjowałem kase na wyjazd z małżonką, stronka zlotu nie działała, PAT_KOZI niedostępny.

Wysłałem więc maila do niego czy aby można się załapać.

Jak widać albo miałem zły adres, albo KOZI czyta tylko forum.

Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi.

Nie wiedząc na czym stoję zadałem sobie trud znalezienia zakwaterowania w Janowie Lubelskim.

Ośrodek Edukacji Ekologicznej ma noclegi już od 22zł.

Z chęcią przyłączę się do wszystkich jeśli KOZI pozwoli. Jeśli nie to chyba nie będzie problemu jeśli zorganizuję się sam i pojawię na zlocie. No chyba że jest to zlot ogólnopolski inaczej :(

Link to post
Share on other sites

kozi pozwoli bez problemu:]

maila zadnego nie dostałem

mój teklefon komurkowy jest dostępny na stronach zlotu,wszystkich 2, nie tylko tej nie dizalającej czesto

 

www.pat.kgb.pl

http://www.firearms.pl/zlot/index.htm

 

więc tłumaczenie o nie możnośći dotarcia brzmi dosyć dziwnie, moje GG mozan znaleść w sieci na stronei PATu, można dopytać sie kogokolwiek, w końcu koniec języka za przewodnika albo znaleść mnie na czacie, mnie lub zamroka, wszystko da sie zrobić trzeba tylko chcieć.

 

Z chęcią przyłączę się do wszystkich jeśli KOZI pozwoli. Jeśli nie to chyba nie będzie problemu jeśli zorganizuję się sam i pojawię na zlocie. No chyba że jest to zlot ogólnopolski inaczej

 

kolego piasecznik to jest zlot ogólnopolski ale twoi koledzy nie placą jedynie za nocleg czy jedzenie ale również za materialy w nim urzyte a organizujac sie "sam" żerujesz na ich opłatach.

 

okręślenie "zlot ogólnopolski inaczej " jest bardzo bardzo nie na miejscu.

Link to post
Share on other sites

OK, od piątku do teraz byłem out of internet.

Na czacie też szukałem pomocy.

Dostałem jedynie info że jesteś w Janowie i zakwaterowanie jest w ośrodku DUO.

Rozumiem że wpisowe na zlot to nie tylko cena zakwaterowania.

Z chęcią zapłacę za piwo, kiełbaski i super naszywkę :D

Czy mam wpłacać na konto czy poprostu wziąć ze sobą więcej kasy i skontaktować się z tobą na miejscu?

Link to post
Share on other sites

IMO cała sprawa jest trochę niepoważna... Jesteśmy prawie 2 tygodnie po terminie zapisów ... ja rozumiem, że mogą być sytuacje extremalne, ale przez 2 tygodnie z Kozim się kontaktowałem chyba z 30 razy więc inni też mogli...

Takie sytuacje dezorganizują zlot - zakwaterowanie, zaprowiantowanie, podział na armie itp... Dlatego apeluję na drugi raz o poważne traktowanie sprawy a nie robienie na zlocie niespodzianki organizatorom.

Link to post
Share on other sites

Sorki za zamieszanie.

Nie chciałem sprawiać nikomu kłopotu a tym bardziej pokątnie załapać się na piwo, kiełbaski itp.

Poprostu już po terminie wpłat pojawiła mi się logistyczno-finansowa możliwość uczestnictwa w zlocie czego pragnąłem całym sercem.

Starałem się za wszelką cenę skontaktować z organizatorami.

Niestety miałem na to tylko kilka godzin w piątek.

Potem byłem poza zasięgiem.

Teraz już jestem i na szczęście udało się wszystko załatwić.

Pozdrawiam wszystkich.

Spotkamy się na zlocie :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...