Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

II Janowski zlot ASG - Janów Lubelski (10-12.09.2004)


Recommended Posts

Miło mi wszystkich poinformować i zaprosić, już teraz, na wrześniowy „Zlot ASG * Janów Lubelski”. Będzie to już druga edycja tej imprezy mam nadzieje że będzie to czas nie zapomnianych wspomnień ASG dla nas wszystkich.

 

Na dzień dzisiejszy podam tylko termin:

10-12 września 2004

 

ceny w zależności od kwaterunku będą wąchać się od 75pln do 115pln (Ci którzy już byli u nas wiedzą ze staramy się podąć kilka wariantów cenowych do wyboru, stąd taka rozbieżność)

 

cena zawiera 2 noclegi

1. piątek/sobota i sobota/niedziela

2. katering (grochówka) na polu walki

3. katering ognisko wieczorne w sobote

4. oraz pamiatkowa naszywke

5. dla osób korzystających z PKP i PKS gwarantujemy również transport z dworca PKS w Janowie Lubelskim

 

(jest to dodatek od włąściciela ośrodka, przyjazd własnym transportem nie upowaznia do zadnej ulgii w tym przypadku)

 

rózniece w cenach beda wynikac tylko i wyłącznie z kategorii rezerwowanych przez goscikwater

(cena 75pln obejmuje domki takie jak w tamtym roku)

(ceny wyzsze dotyczą domków z własnymi węzłami sanitarnymi: natryski WC)

 

wszelkie ważne informacje stopniowo będą zamieszczane na stronie na stronie grupy PAT, pragnę poinformować również ze wszelkie informacje zaczną się tam pojawiać w połowie marca.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

PS

staramy sie jeszcze negocjowac ceny.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Nie wiem czemu ale jakos wiekszosc WIRTUALNYCH wojownikow ma tendencje na tym forum do torpedowania wszelkich zlotow.

 

Zamiast sie cieszyc ze przy 10ciu zlotach w roku bedziesz mial wiecej szans ze spotkasz kogos fajnego, to kazdy zlot najpierw musi byc objechany z gory na dol chociaz go jeszcze nie ma.

 

BRAWO !!! niedlugo juz zaden team nie podejmie sie organizacji zadnego zlotu - bo po co, jesli 90% postow pod postem o zlot bedzie przeciwko i beda tam same narzekania.

 

Nie wiem, pokotuje zasada "nie jade - to jestem przeciw i cos im napisze" a ja uwazam " nie jedziesz, to sie nie wypowiadaj"

 

Do KOZIEGO: rob zlot :-) rob, zrob nazlosc tym co nie jada :-)

 

 

ps. to samo tyczy sie technicznych postow, wypowiada sie jedna osoba ktora daje konkretna odpowiedz bo wie o czym pisze, a 5 osob daje mu posty ze to nie prawda bo wydaje im sie ze wiedza o czym pisza. EH.

Link to post
Share on other sites

Frugo !!! Przeczytaj sobie swoje ps i nie wypowiadaj się !!! Bo Ci się chyba tylko wydaje ze wiesz o czym piszesz !

 

a) wiesz kto to jest ZwierzaczeQ ?? Wirtualny strzelec ?? NIE WIESZ wiec się nie wypowiadaj,

B) gdzie Ty widzisz tu 90% postów krytykujących ?? Nie przypominam sobie żeby to zresztą było regułą jak narazie (prawie) wszyscy są zachwyceni zlotami jak i pomysłami na inne spotkania (Janów, Kobyla, Wedrzyn), czasami zdarza się wyjątek :wink: ale cóż wyjątek potwierdza tylko regułę.

 

Aby nie było całkiem off topic to dodam ze oczywiście przyjadę i postaram się namówić resztę Kruków na wyjazd. :)

 

Pozdrawiam Cappuccio

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...