Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

-Pokrowiec na Sem 52A od Tuziola ;-)

-3 x ładownica G36 (2 na zdjęciu)

-Pokrowiec na maskę p-gaz [KHS]

-Podkładka pod pod szelki [KHS]

-Podkładka pod pas [KHS] (brak na zdjęciu)

-Podstawowe S95 :

 

#szelki + pas

#pokrowiec na chlebak

#pokrowiec na menażko/manierkę

#pokrowiec na saperkę

 

 

Jeśli zapełnisz pokrowce menażko/manierką,chlebakiem,maską p-gaz,magazynkami,semem to troszkę to waży i się nanosisz nie powiem,że jest klimat fajny ;)

 

 

Wawix

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites
  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam równomiernie ciężar rozłożony a przede wszystkim praktycznie,pokrowiec na chlebak i maskę po bokach bez problemu dostanę się do nich bez zdejmowania całego S95,saperka z tyłu wiadomo w oporządzeniu nie będę kopał,magazynki praktycznie i regulaminowo z przodu po obu stronach klamry na wyciągnięcie ręki,z prawej strony jeszcze menażko/manierka za dwoma pokrowcami na magazynki oraz Sem na lewej szelce ;)

 

 

Podkładką pod pas jestem bardzo mile zaskoczone przede wszystkim stabilność 100 %

 

 

Wawix

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

Nie znam się na tych cudach wszystkich inni doświadczeni koledzy z pewnością coś więcej będą wiedzieć na ten temat ;)

 

 

Moim zdaniem jak nazwa wskazuję jest to kamizelka Taktyczna jakiś oddziałów specjalnych.

 

 

Ważną rzeczą jest też to,że drogie nie oznacza dobre ;)..... no może poza IDZ'emi i kamizelkami KSK xDD

 

 

btw....o ile ta z twojego linka nie ma nic związanego z KSK?

 

 

Wawix

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

Moja konfiguracja pasoszekek "BeWu".

http://img253.imageshack.us/img253/8125/dscn0481.jpg

 

Prosta, żeby nie powiedzieć prymitywna, podyktowana względami ekonomicznymi :???:.

Pokazana z statystyczną zawartością :-P, saperka jednak się przydaje.

 

 

 

Czy tylko mi się wydaje, czy "kamizelka" wskazana przez beerteka jest mutacją pasoszelek z podkładkami pod nie, by ją utaktycznić?

Link to post
Share on other sites

Ta kamizelka z ASMC to jakiś dziwny twór ;) Na 99 % nie ma nic wspólnego z BW poza nazwą marketingową ;)

Zdążyłem się jednak przyzwyczaić do wklejania słów KSK, Kommando, etc. przez sprzedawców gdzie popadnie - by przyciągnąć klienta.

 

-Pokrowiec na Sem 52A od Tuziola ;)

;)

 

Małe pytanko Wawix... nie dusi Cię przedni pasek, który powinien być jakoś na wysokości piersi a nie pod szyją ? ;) Chyba przesadziłeś z obciążeniem z tyłu pasa hehe ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Małe pytanko Wawix... nie dusi Cię przedni pasek, który powinien być jakoś na wysokości piersi a nie pod szyją ? ;) Chyba przesadziłeś z obciążeniem z tyłu pasa hehe ;)

 

 

W zasadzie to błąd przy dopinaniu szelek do pasa ,kiepsko to było wyregulowałem już Mar mi to wypominał ,ale teraz jak włożyłem podkładkę pod pas ustawiłem sobie wszystko idealnie i jest pasek na wysokości piersi :-P

 

 

Wawix

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

http://www.asmc.de/en/Military-Equipment/T...ult-vest-p.html a co to?

a tak a pro po jakie są ceny przesyłki u nas opłaca się zamawiać u nich ?

czy w ogólnym rozrachunku wychodzi to samo co w polskim sklepie

 

Ta kamizelka to model który z założenia miał służyć lekkiej piechocie - nazywa się toto "Jägerweste". Kamizelki te produkowały te same firmy co "kamizelki KSK" ale... Poza fazę testową model ten nie wyszedł a Jegrzy pozostali przy S95 ;).

 

Co do zamawiania to przy obecnym kursie EUR generalnie niewiele się opłaca brać z niemieckich sklepów. Poza okazjami na e-bayu raczej wstrzymałem się z zamówieniami i myślę, że każda rozsądna osoba zrobi to samo (niech rangershop przejmuje się utrzymaniem cen - sporo rzeczy można kupić u nich, choć o sklepie nie ma zbyt dobrych opinii ;))..

 

Ronin

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

To jest Jurgen. Sprawdził to nawet na Boxie do SAW-a ;)

 

Mieszczą się na 100%. Tylko z M14-tką jest problem, bo trudno je wyjmować. Są za krótkie. Rozwiązaniem są albo mag-pule, albo lekkie wypchanie ładownicy tak, by magi wystawały i dawały się złapać

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...