Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmmm .... ja mam 92 w pasie więc różnica jest :-P

 

 

Dla porównania na pasie 110 cm który posiadam ta podkładka ledwo wystaję za końce pasa i praktycznie od razu za końcami podkładki znajdują się klamry mocujące więc,że tak powiem ja się mieszczę na styk jak schudnę za dużo to podkładka pójdzie od żyda xD hehe

 

 

Dziwnie tą rozmiarówkę zrobili mogli produkować te podkładki według długości pasów,a może tak jest???Nie wiem.Może tylko Ranger ma jeden rozmiar a jest więcej??? Tego też nie wiem ;)

 

 

Wawix

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

racja, nie ma choćby ładownic na magi (a jesli ma, to słąbo widać), o których wspominają Wolf i Ronin. Rzuciłem z pamięci, wydawało mi się, że komplet oporządzenia takze bedzie. Ale generalnie twoje ładownice na granaty nie są chyba standartowym wyposażeniem, bo na zdjęciach zdecydowanie cześciej ich nie widać, niż widać. Swoją drogą, sam nagle sie tym zainteresowałem - komu przysługują, jeśli komuś w ogóle?

Link to post
Share on other sites

racja, nie ma choćby ładownic na magi (a jesli ma, to słąbo widać), o których wspominają Wolf i Ronin. Rzuciłem z pamięci, wydawało mi się, że komplet oporządzenia takze bedzie. Ale generalnie twoje ładownice na granaty nie są chyba standartowym wyposażeniem, bo na zdjęciach zdecydowanie cześciej ich nie widać, niż widać. Swoją drogą, sam nagle sie tym zainteresowałem - komu przysługują, jeśli komuś w ogóle?

no właśnie jak napisałem chodzi mi o cale kontraktowe wyposażenie a nie podstawowe :killer:

Link to post
Share on other sites

Nie bij!

 

Większość specjalistycznie wyposażonych jednostek/"profesji" ma osobne topiki. Myślałem więc, że zamieszczając pytanie tutaj miałeś na myśli szarego-przeciętnego i od razu mi się skojarzył z Hansem. Swoją drogą, zdecydowanie uczytelniłbyś i uwyraźnił przekaz korzystając z przecinków, czy znaków zapytania.

 

przepraszam za niekonstruktywna pomoc ;]

Link to post
Share on other sites

Nie bij!

 

Większość specjalistycznie wyposażonych jednostek/"profesji" ma osobne topiki. Myślałem więc, że zamieszczając pytanie tutaj miałeś na myśli szarego-przeciętnego i od razu mi się skojarzył z Hansem. Swoją drogą, zdecydowanie uczytelniłbyś i uwyraźnił przekaz korzystając z przecinków, czy znaków zapytania.

 

przepraszam za niekonstruktywna pomoc ;]

qrde ten :killer: to nie strzelanie do ciebie tylko wojak bw oszpejowany w te nieznane części s95

 

Hans tez się przydał :)

 

 

postaram się nie zapominać o ,.!? etc

 

drogi Paprotku nie miałem na myśli żadnej specjalności.Po prostu chce poznać wszystkie możliwe , kontraktowe części s95 żeby stworzyć coś idealnego 4me .

:poddanie:

Link to post
Share on other sites

Po prostu chce poznać wszystkie możliwe , kontraktowe części s95 żeby stworzyć coś idealnego 4me .

:poddanie:

 

 

beertek zrobię na nowy tydzień Fotki mojego S95 jest solidnie wyposażone wówczas ocenisz czy ci się spodoba taki układ czy nie ;)

 

 

Może akurat 8)

 

 

 

Ps.Pamiętaj też,żeby przed kompletowaniem dobrać sobie odpowiednią rozmiarówkę pasa do S95,również ważne jest to czy będziesz nosił Splittershutzweste lub nie?Jeśli tak mierzysz sobie wówczas obwód na Splittershutzweste,a jeśli nie będziesz go używał to wiadomo na samym mundurze. xD

 

 

Ja mam pas 110 więc wiadomo więcej zmieszczę ale jeśli ty będziesz miał np.pas 90 to wiadomo mniej się tobie zmieści na taki pas i wówczas kupione w ślepo pokrowce wszelakiej maści na S95 będą leżały w szafie lub będziesz musiał sobie robić własne konwersje sprzętu co jakiś czas.

 

 

Wawix

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

Skubaniec :P

 

Ładownice na granaty są chyba na wyposażeniu grenadiera, albo żołnierza, który po prostu ma AG36... Coś mi się wydaje, że te ładownice widziałem na razie tylko u żołnierzy PzGren. Poprawcie, jeśli się mylę...

 

Jakoś sobie nie mogę wyobrazić tych ładownic... I dlaczego, do cholery, nie pasują na Mehlera? W ogóle wszystko, co jest większe od pokrowca na latarkę, i jest zawieszane ma piersiowym panelu, jest niewygodne na Mehlerze :/

 

Ps. Ma ktoś może wymiary tego bandoliera na granaty?

Link to post
Share on other sites

Choisen, jak bardzo absurdalnie by to nie zabrzmiało, kabura bardzo dobrze pasuje. Ja mam tę: http://www.asmc.de/en/Military-Equipment/H...lecktarn-p.html Jestem praworęczny, noszę wiec na lewym panelu, aby nie przeszkadzała przy celowaniu. Do tego zamontowałem "do góry nogami", aby grawitacja uprzejmie wspierała dobywanie. Zaryzykowałem taki pomysł po tym, jak sto razy potrzebowałem nagle broni bocznej, a kabura była gdzieś daleko z boku, czy nawet z tyłu i sięgnięcie do niej mając na sobie "zdecydowanie wystarczająco dużo rzeczy, aby dobrze się bawić" okazywało się "zdecydowanie zbyt niemożliwe, aby dobrze się bawić". Aktualnie nie mam fotki, jeśli potrzeba, mogę postarać się zrobić. Oczywiście nie mam pojęcia, co na ten temat głoszą regulaminy i czy ktoś inny tak robi. Dopóki moje przeukochane dziewczę w przeuroczy sposób nie rozwaliło mojego boczniaka, nosiłem go w taki sposób dość długo.

Link to post
Share on other sites

beertek zrobię na nowy tydzień Fotki mojego S95 jest solidnie wyposażone wówczas ocenisz czy ci się spodoba taki układ czy nie ;)

Może akurat 8)

 

dzieki wielkie

 

 

Ps.Pamiętaj też,żeby przed kompletowaniem dobrać sobie odpowiednią rozmiarówkę pasa do S95,również ważne jest to czy będziesz nosił Splittershutzweste lub nie?Jeśli tak mierzysz sobie wówczas obwód na Splittershutzweste,a jeśli nie będziesz go używał to wiadomo na samym mundurze. xD

 

logiczne ,raczej zaopatrze sie w 2 pasy :)

 

 

Brak ładownic na granaty na naszej stronie wynikały zapewne z braku zdjęć ;) Ronin swoją ładownicę po prostu sprzedał ;)

 

ale i tak nazlezy chwalic artykul

Link to post
Share on other sites

Dobre pytanie, nigdy tego nie sprawdzałem :wink: Ale chyba tak. Pasy produkowane są w różnych długościach, co 10 cm, od 80 do 130 cm. Spotyka się jednak, że żołnierze we własnym zakresie korygują te rozmiary, co może doprowadzić do tego, że kupiona używka będzie miała niestandartowe wymiary.

Zawsze jednak można posłużyć sie takim patentem ;-) :

http://www.asmc.de/de/Bekleidung/Koppel-u-...engerung-p.html

Link to post
Share on other sites

Dobre pytanie, nigdy tego nie sprawdzałem :wink: Ale chyba tak. Pasy produkowane są w różnych długościach, co 10 cm, od 80 do 130 cm. Spotyka się jednak, że żołnierze we własnym zakresie korygują te rozmiary, co może doprowadzić do tego, że kupiona używka będzie miała niestandartowe wymiary.

Zawsze jednak można posłużyć sie takim patentem ;-) :

http://www.asmc.de/de/Bekleidung/Koppel-u-...engerung-p.html

 

Ja używam czegoś takiego, i sprawdza się w 100%. Wyregulowałem pas tak, by pasował w obwodzie idealnie, a przedłużacz (fatboya?) dopasowałem do obwodu splittera. Efekt jest taki, że nie muszę bawić się w regulację, jeśli zdejmuję kamizelkę.

 

Dziwi mnie tylko cena, 6 euro to kupa kasy za elementy, które pozyskujemy ze zbędnego pasa.

Link to post
Share on other sites

beertek wrzuciłem fotki z przodu i z tyłu oporządzenia byś sobie zobaczył jak to wygląda,nie mam aparatu jeszcze w domu jak będzie miał to zrobię samego S95 ok ;)

 

 

http://img105.imageshack.us/my.php?image=przyczaiich.jpg

 

 

http://img5.imageshack.us/my.php?image=vvg.jpg

 

 

Teraz mi doszła tylko podkładka pod pas poza tym bez zmian.No i jeszcze ładownice do G36 trzecią mam ale pożyczona kumplowi aż nie zakupi swoich.

 

 

Mam nadzieje,że pomogłem obrać właściwy kierunek w kompletowaniu S95 ;)

 

 

 

Wawix

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

beertek wrzuciłem fotki z przodu i z tyłu oporządzenia byś sobie zobaczył jak to wygląda,nie mam aparatu jeszcze w domu jak będzie miał to zrobię samego S95 ok ;)

http://img105.imageshack.us/my.php?image=przyczaiich.jpg

http://img5.imageshack.us/my.php?image=vvg.jpg

Teraz mi doszła tylko podkładka pod pas poza tym bez zmian.No i jeszcze ładownice do G36 trzecią mam ale pożyczona kumplowi aż nie zakupi swoich.

Mam nadzieje,że pomogłem obrać właściwy kierunek w kompletowaniu S95 ;)

Wawix

z tego co widze to sklad taki

ladownica-pokrowiec na pgaz-"saperkownik"-chlebak-cos?-ladownica dobrze mowie ?

aha jeszcze pokrowiec na sem

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...