Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

ale kulki są 8mm a nie 6mm ... 450fps przy takich kulkach wcale nie musi dać nawet 60m skutecznego ognia (ps to garand - po wystrzeleniu oststniej kulki mag pofrunie fffpizduuu :) ale ogolnie gas blow-back , metal+wood powinno być konkretne caco ale nie do snajpienia )

Link to post
Share on other sites

ale kulki są 8mm a nie 6mm ... 450fps przy takich kulkach wcale nie musi dać nawet 60m skutecznego ognia (ps to garand - po wystrzeleniu oststniej kulki mag pofrunie fffpizduuu :) ale ogolnie gas blow-back , metal+wood powinno być konkretne caco ale nie do snajpienia )

 

Ten magazynek nie leci nawet 5cm w gore ;) tak samo dziala chyba jak na wojnie swiatowej ...Jakbys gral w Call of duty to bys wiedzial ze ten mag leci na krotki dystans ;) Chyba ta kulka leci ponad 100metrow ;) Tylko nie wiadomo jak z celnoscia karabinu :) ma to ktos i moze sie wypowiedziec?:P

Link to post
Share on other sites

że mag pofrunie "fpizdu" to miałem na myśli tylko tyle że musisz sobie go pozniej szukać w badylach / krzaczorach ... wyobraź sobie że biegniesz sobie z garandem po lesie i masz 8 kulek w magu (zastanów się jak szybko braknie ci 8kulek przy intensywniejszym strzelaniu bo snipy z tego raczej niebedzie) bedziesz podnosił wszystkie magi odrazu po wystrzeleniu? :D może texty typu " poczekajcie niestrzelajcie bo magi pogubie ....5...4....3...2 i 1/2 .... 2...1 ...0 możecie strzelać dalej !! " hehe no poniosło mnie troszke :) ale to caco to raczej dla miłośnika W.Ś. albo kolekcjonera bo wydaje mi sie że niezbyt bedzie dawać rade przy aegach z magami po 300-500kulek (hi capy - których nienawidze :P )i w stocku z 400-450fps które są standardem wśród replik "do 650zł" no i oczywiście problemy przy niskich temperaturach - garand to gaziak ... a zresztą jak stać to niech bierze :) najlepiej sie przekona czy warto :P

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Ten magazynek nie leci nawet 5cm w gore ;) tak samo dziala chyba jak na wojnie swiatowej ...Jakbys gral w Call of duty to bys wiedzial ze ten mag leci na krotki dystans ;)

Źródło informacji w pełni profesjonalne... A powiedz mi mistrzu, w CS'ie suwadło w AK jest po lewej stronie - to konstruktorzy się pomylili i dali suwadło po złej stronie?? Bo ciąglę nie mogę tego rozszyfrować, zastanawiam się od dawna i nie mogę dojść, a Ty mając takie źródła na pewno będziesz to wiedział :wink:

Panowie, tego gościa najlepiej ignorować - Jakby mi laptop nie padł to wrzuciłbym fragmenty archiwum GG, albo padlibyście ze śmiechu, albo z wręcz namacalnej głupoty...

Taaa, da się zauważyć, w jednym temacie gość pyta o tanią snajperkę a ten mu wiatrówkę polecił za 200zł :wink:

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

hmm niby ma duzo fps. Ale co z tego jak lufa może być krótka. Choćc kulki 8 mm powinny mieć lepsza balistyke (czyt. lepszy tor lotu) ale to też zależy od kulek. Wydaje mi się że to raczej nie na strzelanki taka replika ale na ściane. Ostatecznie na jakieś rekonstrukcje. Osobiście za te pieniądze można kupić coś lepszego. (coś co ściągniemy ze ściany częściej niż raz na rok czy dwa lata)

Link to post
Share on other sites

hmm to wydaje mi się bez znaczenia. Bo jeżlei lufa będzie dostosowana do tych kulek powiedzmy 8.03/4 a gumka Hu będzie odpowiednio większa to to nic nie zmieni. Bo płaszczyzna na jaką bedzie działać gumka w kulce 8 mm a 6 mm będzie proporcjonalna do ich gabarytów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...