Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym stuningować mojego M58 Kart. Wiem, że zbyt dużego pola do popisu nie mam ale proszę o pomoc. podobno pasują części od VSR.

Wiem tyle, że:

1. Wymiana sprężyny- jaki model, jakiej firmy?

2. Wymiana komory HU- - || -

3. Wymiana lufy- jaka długość, model, firma

4. Może tłok? - Prometheus 55 zł można by to zamontować??

Chciałbym aby zmieściło się to w granicach 300 pln. Ewentualnie jakieś Wasze propozycje? Jestem zielony i nie wiem co wymienić za bardzo ;) Bardzo proszę o szybką pomoc...

 

Z góry dzięki za odp, pozdro :uśmiech:

Edited by Drzewokg
Link to post
Share on other sites

warto wstawić porządną lufe. Nie masz kasy? Nie zabieraj się za to. Bo kupisz coś za 120 zł a potem jak "dorośniesz" w świecie ASG to skapujesz że zrobiłeś błąd i bedziesz mógł powiesić ja na ścianie bo wątpie czy sprzedasz ją w dobrej cenie. Dlatego czekac zbierać kupować składać i się cieszyć.

Link to post
Share on other sites

W moim przypadku to jest tak: Mam kasę na tanią replikę i pewien tuning (chce uzyskać około 500fps na kulkach 0,25gr), a nie mam kasy na dobrą replikę, a co dopiero tuning. ASG nie jest dla mnie priorytetem, stąd te problemy.

 

mówisz że masz kase na tanią replike i pewien tuning. Potem ze nie masz kasy na markową a już tymbardziej na tuning. Czy wg Ciebie tuning markowego sprzętu wychodzi drożej niż chinola? Nie zawsze. Np G&P ma świetne GB i zębatki które wytrzymują nawet M170. Więc kupując coś droższego poniekąd zaoszczędzasz na dobieraniu odpowiednich części.

 

 

NIe ma szans za 300 zł ,kup lepiej jakiegoś AK cymy czy G36C JG

PS.A FPS mirzy się na kulce 0.2

 

nie jets powiedziane. Jak chcesz możesz zmierzyć na 0.43 g ale przyjęte jest (bo tak jest) że na kulce 0.2 bo to jest najbardziej miarodajny odczyt a w kalkulatorkach jest margines błędu a pozatym nie uwzgledniają one wszysktich cyznników wpływający na końcowy fps.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi. Coraz więcej wiem na ten temat. Chodzi mi o to, że kupno markowego karabiny i tuning summa summaru wyjdzie drożej ;) A tak jak mówiłem ASG nie jest dla mnie priorytetem. wiem, że fps liczy się na 0,20, tylko miałem na myśli już w przeliczeniu. Ale naprawdę nie da się z tego szitu wyciągnąć te chociaż kilkadziesiąt fps? :wink:

 

A jak mechanizm spustowy? Na kiedy przewidujecie wymianę? :???:

 

Może pozbieram i kupie tego SR25 :poddanie:

Edited by Drzewokg
Link to post
Share on other sites

Sama porządna lufa (promyk/KM head ) to ponad 250 zł więc w 300 się nie zmieścisz .

 

 

Na Specu są KM Heady - 500 mm przykładowo - 199 zł. Najdroższe po 210 zł tak samo Promyka, a i nie wiem, czy nie ma tańszych przypadkiem w Polsce. Więc następnym razem sprawdź, nim napiszesz.

 

Drzewokg - kup sobie lufę Systemy - używkę kupisz za 60-70 zł + gumka - 30 zł, jednakże, nie znam tego modelu i nie mam pojęcia czy owa lufa/guma podejdzie. Mi szkoda byłoby kasy wydawać na nową preckę do takiej repliki, a jaka długość to już sam powinieneś wiedzieć ;).

Link to post
Share on other sites

Przeżyjesz, Twój portfel tym bardziej, bo chyba zrozumiałeś by bawić się w snajperstwo trzeba mieć owy zasobny ;-) , a i nie każdemu to wychodzi.

 

heh... mi to by akurat wychodzizło.... :wink:

 

Ale ponoć ma niedługo wyjść zestaw wzmacniający MB03 Well do 490fps, także to też wydaje się być ciekawym wyborem. Szczególnie dla mnie, ma iglice i kształt Remingtona M700 (chodź nie do końca) co darze szczególnym sentymentem w replice :) I to mogłoby być dla mnie odpowiednim wyborem, tym bardziej, że nie planuje zająć się ASG na poważnie. Pożyjemy, zobaczymy, na razie wstrzymam się z zakupem.

Edited by Drzewokg
Link to post
Share on other sites

Jestem ciekaw co będzie zawierał ten zestaw. Zupełnie nie wiem co może w nim być.

Fajnie by było gdyby można wtedy zamontować sprężynę np. M140 :D Myślę, że pod względem osiągów po zamontowaniu preclufy MB03 była by niezła propozycją na początek :-F

Edited by Drzewokg
Link to post
Share on other sites

Jestem ciekaw co będzie zawierał ten zestaw. Zupełnie nie wiem co może w nim być.

Fajnie by było gdyby można wtedy zamontować sprężynę np. M140 :D Myślę, że pod względem osiągów po zamontowaniu preclufy MB03 była by niezła propozycją na początek :-F

 

Z tym do działu upgrade i tuning...

Link to post
Share on other sites

System Iglicowy jest to system przeładowywania wynaleziony przez Pana Mausera jak zrobił swojego fikuśnego kar98k. Polega on na przeładowywaniu za pomocą dźwigni, która wygląda tak samo jak w replikach karabinów snajperskich ASG, więc myślę, że jest to ten sam system xD :lol:

 

Z tym do działu upgrade i tuning...

 

Po co zakładać nowy temat w dziale skoro mogłem to napisać tu bez zbędnego zaśmiecania innych działów, i jest to post na miejscu, ponieważ opisuje konkurencyjny model modelu repliki jak w temacie...

 

Gogin

 

W Twoim avatarze jest Mossbegr 590 AGM?

Link to post
Share on other sites

Ja myślałem, że to się nazywa czterotakt, ale ja się nie znam (bez ironii) na broni tego typu.

 

Co do tuningu Twojej repliki, to nie wiem czy wytrzyma to to springa M140, ale jak pisałem nie jestem wtajemniczony w jej budowę etc. Po prostu słyszałem, że są z nią problemy na samym stocku, tak więc piszę bardzo ogólnie.

 

OT :-P:

To co mam w avatarze to CA870 Maruzena na częściach G&P (konwersji) na Remington'a M870. Ło takie tylko z tuningiem ;-)(Patrz w arsenale u mnie). W skrócie:

Z tego:

MZ-SG-CA870-SAWED-OFF-AG.JPG

Zrobiłem to:

productToCategory.jpg

Link to post
Share on other sites

System Iglicowy jest to system przeładowywania wynaleziony przez Pana Mausera jak zrobił swojego fikuśnego kar98k. Polega on na przeładowywaniu za pomocą dźwigni, która wygląda tak samo jak w replikach karabinów snajperskich ASG, więc myślę, że jest to ten sam system xD :lol:

To woła o pomstę do nieba. Nie zna się ale co tam. Pewno liczył że nikt nie zauważy. Drzewokg twoje posty słyną w całym tym dziale. :poddanie:

Żeby nie było offtopu, naprawdę daruj sobie zabawę w snajpera za takie pieniądze. Kup sobie elektryka a najlepiej to poczekaj i dorośnij.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...