Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M24 CA czy M24 fluted barrel Tanaka ?


Recommended Posts

Witam szanownych panow

 

Nie wiem ktora replikie broni wziasc. M24 PDI to spring ale moge tam wsadzic kazda sprezyne jaka chce gdyz sa tam najleprze bebechy. Tanka to polautomat ale green gas czyli zima sobie nie postrzelam. W ogole nie wiem ile ma fps bo na wgcshopie nie pisze. Zreszta polautomat to super ale na green gas to sa nie celne gdyz nie zawsze tyle samu wlatuje

Link to post
Share on other sites

Śmiało mogę napisać że odpowiedziałeś sam na swoje pytanie. Miałem dwie gazówki, a teraz mam sprężynę m24 CA i jest o niebo lepsza od gaziaków bo postrzelasz w zimie ale z mocną sprężyną w pewnych pozycjach będziesz się siłował. Gazowa jak to ze "stajni" Tanaki ma ok 560fps. Wybór należy do Ciebie.

 

Stricker wejdz na wgcshop i zobacz M24 fluted barrel Tanaka tak jak w temacie

Link to post
Share on other sites

a co ma za różnice czy snajperka ma bolta czy jest pół automatem ? :D to znaczy że to ma wpływ na powtarzalność strzałów ? Nie wiedziałem :D Pozatym w specu napisali że Tanaka ma nowy system (usprawniony) dozowania gazu i jak Lambert zronbił testy to już obalam wszystkich co pisza do mnie na gg z tym żeybm nie brał snajperki gazowej "bo w nic nie trafie" hahaha :D Mój APS 96 ma czasem większa odchyłke niż Tanaka Lamberta (choć nijak mi się to przekłada na powtarzalnośc strzałów) głównie chyba dlatego że są to skoki "na korzyść" i są dośc spore ibardzo rzadkie. Mozna powiedzieć że jedna na 100 kulek:D

Link to post
Share on other sites

Black Racon, właśnie wyszedł Twój brak wiedzy. Karabin pół automatyczny ładujesz tylko raz, tzn. po włożeniu nowego magazynka wprowadzasz nabój do komory i strzelasz aż go opróżnisz. Natomiast w karabinach typu"bolt", czyli powtarzalnych musi przeładowywać po każdym strzale.

Link to post
Share on other sites

Polski język jest specyficzny bo jako jedyny z nielicznych (pochodzenia łacińskiego) posiada aż tyle znaków diakrytycznych. Jeżeli ich nie używasz to to co napisałeś zbytnio z Naszym językiem (czyli tym którym posługuje się większość osób tutaj) ma niewiele wspólnego.

Link to post
Share on other sites

Poprostu nie uzywam alt'a i tyle.

 

Nie to, ty głąbie kapuściany. Robisz więcej błędów ortograficznych niż jest kraterów na Księżycu, każda sensowna przeglądarka ma już obecnie wbudowaną kontrolę ze słownikiem więc dysleksja czy inne dysmózgowie nie jest wytłumaczeniem.

Link to post
Share on other sites

Nie to, ty głąbie kapuściany. Robisz więcej błędów ortograficznych niż jest kraterów na Księżycu, każda sensowna przeglądarka ma już obecnie wbudowaną kontrolę ze słownikiem więc dysleksja czy inne dysmózgowie nie jest wytłumaczeniem.

 

Nie zycze sobie aby taki lamus jak ty mnie krytykowal. Niestety posiadam dyslekcje. Co ja ci takiego zrobilem?? Rozumiem jak bym kogos obrazil. Chcialem sie zglosic do profesionalistow z tym problemem a tu ludzie na mnie najezdrzaja. Moze nie jestem orlem w ortografi ale za to ty nie grzeszysz kultura.

Link to post
Share on other sites

Walczę z tym. Z ortografią nie jest jeszcze aż tak źle jak kiedyś. Gorzej ze składaniem zdań. Po prostu piszę jak mowie i to jest mój błąd :( Nie rozumiem tej waszej złości do mnie. Przykro mi się zrobiło jak tak mi napisaliście. Niestety to jest moja pięta Achillesa. Na szczęście jestem dobry w innych rzeczach. Czemu atakujecie innych ludzi?? Rozumiem jak bym coś zrobił. Jeżeli napisze coś nieprawidłowego proszę poprawcie mnie ale nie tak żeby mi ubliżyć. :!:

Link to post
Share on other sites
Nie zycze sobie aby taki lamus jak ty mnie krytykowal.

 

Przeglądarki mają opcję poprawiania błędów. Raz. Dwa: stosuj jednak alta. Trzy: to że ktoś obraża Ciebie nie znaczy że masz wszczynać flamewara. Cztery: szacunek dla innych. Ty, Cię, Ciebie piszemy z dużej litery zwykle.

 

Jak to ktoś napisał: kiedy przychodzisz do kogoś w gości to nie srasz mu na dywan tylko grzecznie pytasz gdzie jest toaleta.

 

P.S. popatrz na moje posty sprzed kilku lat (błędy) i porównaj z dzisiejszymi. Dało się.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nie zycze sobie aby taki lamus jak ty mnie krytykowal. Niestety posiadam dyslekcje. Co ja ci takiego zrobilem?? Rozumiem jak bym kogos obrazil. Chcialem sie zglosic do profesionalistow z tym problemem a tu ludzie na mnie najezdrzaja. Moze nie jestem orlem w ortografi ale za to ty nie grzeszysz kultura.

 

Hmmm... Dyslekcja :D To taka choroba, która polega na niechodzeniu na lekcje, prawda ?

 

PS Wybaczcie, ale nie mogłem się powstrzymać :-F

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Drogi Black cośtam(nie chciało mi się sprawdzić)

 

Na tym forum niestety wykształciła się maniera najeżdżania na zielonych którzy śmią zadawać pytania gdziekolwiek indziej niż na forum dla zielonych. Chodzi tu tylko o za małą cyferkę pod avaterem.

 

Też mam stwierdzoną dysORTOGRAFIĘ(kurza morda!) a jednak widzę jak mi ten durny program podkreśla błędne słówka. I tak się uczę:P

 

 

Co do karabinu i Twojego pytania to znów muszę troszkę się popastwić.

 

Co do półautomatu już Ci koledzy kulturalnie odpowiedzieli.

 

Co do niepostrzelania sobie w zimie się nie zgodzę. Lambert robił testy których niestety nie chciało Ci się przejrzeć...

 

Tak też wniosek jest prosty. Dozbieraj 25 zł kup sobie karabin (taki jak chcesz) i słownik j. polskiego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...