Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

III gen. JG M16A4


Recommended Posts

Wymiana zębatek jest zbędna.

 

Edit: Heh ktoś mnie ubiegł :-P

No racja, jeżeli nie wymieniasz sprężyny to taki tuning jest zbędny. Wymień tylko korpus na metalowy + łożyska kulkowe dla lepszej kultury pracy.

 

Pozdrawiam!

Edited by Cyrek
Link to post
Share on other sites

Kulkowe mogą się szybko posypać przy mocnej sprężynie (szczególnie jeżeli preferujesz chińskie produkty).

 

Jak przedmówcy wspomnieli - wymiana zębatek nie jest koniecana, a już napewno nie na stockowe CA (bo lepsze od JG to one raczej nie są).

Głowicę tłoka też można sobie darować.

 

Lufę warto zmienić na Systemę, lub coś lepszego.

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem body Boyi'a koło kwietnia i nie ma takich szpar pomiędzy lowerem, a upperem. Wszystko jest BDB spasowane, pomiędzy chwyt, a body nie da się nawet żyletki wcisnąć. Jedynie musiałem doszlifować gniazdo na maga, ale to standard. Ogólnie polecam. Jak 0l0 napisał, najlepiej wymienić lufkę na systemę + gumka tej samej firmy. Pamiętaj jeszcze o komorze hu.

Link to post
Share on other sites
To dopiero by były zmarnowane pieniądze...

 

Body Boja jest bardziej funkcjonalne (łatwiejsze rozbieranie)

 

Nie sądzę, żeby pieniądze wydane na metal body SRC były zmarnowane. Chyba, że przez ostatni rok coś się zmieniło w temacie. To prawda, że jest trudniej rozbieralne (ja swoje nieco przerobiłem i jest teraz rozsuwane). Natomiast body Boyi odradzam. Z WGC można ściągnąć G&P za ok. 300 zeta.

Link to post
Share on other sites

A Boyi na miejscu masz za 150zł... :roll: weź pod uwagę kategorię cenową...

O ile mi wiadomo (nie jestem na 100% pewien) to w SRC też masz uszy, które mimo, że są metalowe to też potrafią/lubią się łamać.

Edited by chrzanu
Link to post
Share on other sites
O ile mi wiadomo (nie jestem na 100% pewien) to w SRC też masz uszy, które mimo, że są metalowe to też potrafią/lubią się łamać.

 

Owszem, SRC ma uszy, są z metalu, który bardziej przypomina plastik, ułamały mi się przy pierwszym demontażu więc przemodelowałem nieco body tak, że się teraz ładnie rozsuwa ;). Co do reszty body, to rewelka :).

 

Pozdrawiam.

 

EDIT: Jeśli chodzi o cenę, to z własnego doświadczenia wiem, że na niektórych rzeczach nie warto oszczędzać... Osobiście zaliczam do nich body AEGa :)

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...