Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [DEEP FIRE]


Recommended Posts

Niby dlaczego? Jakoś dwa razy pytałem mailowo sklep i dopiero za drugim razem dostałem odpowiedź, która nie była do końca zgodna z prawdą.

 

Napisałeś jednego maila a drugiego w dniu następnym.

Biorąc pod uwagę ile maili dostajemy to nie jestem wstanie odpisać natychmiast.

Tak więc w przyszłości proszę o trochę cierpliwości - patrz info ma stronie...

 

Odpisałem, że repliki mają się pojawić się na dniach - no i się pojawiły...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisałeś jednego maila a drugiego w dniu następnym.

Biorąc pod uwagę ile maili dostajemy to nie jestem wstanie odpisać natychmiast.

Tak więc w przyszłości proszę o trochę cierpliwości - patrz info ma stronie...

 

Odpisałem, że repliki mają się pojawić się na dniach - no i się pojawiły...

 

 

Mógłbyś mi odpowiedzieć jaka sprężyna pasuje do części w środku ( już 3raz się pytam :wink: )

 

No kolego Viamortis słuchaj się Marzana

Edited by klersen
Link to post
Share on other sites

Proszę kierować pytania na sklep nie na forum, bo robi się bałagan.

 

Jeżeli chodzi Ci o sprężynę główną to proszę zapoznać się z opisem w dziale recenzje na naszej stronie.

 

Cytuję:

Przy tuningu do 420 - 450fps wystarczy wymienić samą sprężynę główną bez konieczności wymiany innych elementów GB.

Link to post
Share on other sites

Proszę kierować pytania na sklep nie na forum, bo robi się bałagan.

 

Jeżeli chodzi Ci o sprężynę główną to proszę zapoznać się z opisem w dziale recenzje na naszej stronie.

 

Cytuję:

Przy tuningu do 420 - 450fps wystarczy wymienić samą sprężynę główną bez konieczności wymiany innych elementów GB.

 

a no tak dziekuje ...cytalem recenzje i sie nie dopatrzylem :wink:

Jakiego Rofa maja te emki/

Link to post
Share on other sites

Klersen- czy Ty wiesz co to znaczy "szukaj" albo "rusz głową"?

 

Masz w recenzji filmik jak strzela ta emka na napięciach od 4,4 do chyba 14V.

 

:roll: ...

 

 

No chyba musisz mi pokazać ten filmik w recenzji ...Filmik to jest w opisie emki na asgshop.pl/sklep ;P a nie w recenzji ...Slepy raczej to nie jestem

 

Pytałem jaka to ma szybkostrzelność na sekundę a nie o filmik jak to strzela na napięciu 4.4V

Link to post
Share on other sites

Klersen weź wyluzuj chłopie. Kiedy pojawiły isę te eMki? dwa miesiące temu. O jakiej Ty żywotności chcesz rozmawiać? miesięcznej? dwumiesięczniej? Jak pobanglają rok wtedy zapytaj "jak z żywotnością" W tej chwili wszystkie sprzedane egzemplarze nawet dobrze się nie "dotarły"

Link to post
Share on other sites

Klersen weź wyluzuj chłopie. Kiedy pojawiły isę te eMki? dwa miesiące temu. O jakiej Ty żywotności chcesz rozmawiać? miesięcznej? dwumiesięczniej? Jak pobanglają rok wtedy zapytaj "jak z żywotnością" W tej chwili wszystkie sprzedane egzemplarze nawet dobrze się nie "dotarły"

 

 

O ile się sprzedały.Tak tylko spytałem ..Ja wyluzowany jestem thorze

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam, posiadam emkeczke od DF od jakiegos czasu i mam problem. Stockowy magazynek (Hi-cup) nie chce podawac kulek ;p tzn chce jak sie go bedzie trzymac caly czas pod odpowiednim kątem ;p co do innych magow to hi-cup z CA dziala od razu bez bawienia sie. Ktos ma podobne doswiadczenia ? Jesli ktos wie jak temu zaradzic to bylbym wdzieczny ^^,

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam, mam M4 7inch MRF-C Deep Fire już kilka miesięcy ale wierzcie czy nie, ale nie miałem jeszcze okazji jej przetestować poza kilkoma strzelaniami "ogródkowymi"!

Potwierdzam zastrzeżenia co do "latającej kolby" która właśnie reklamuje u dystrybutora ale poza tym mankamentem karabinek jest BARDZO OK a body wg. mnie jest bardzo porządnie wykonane!

Też interesuje mnie kompatybilność z magazynkami z niższej półki np. PJ czy STAR. Nie uśmiecha mi się wydawać kolejnych kilku stów na kilka "firmowych" magazynków a planuje zakup Low CAP-ów.

Link to post
Share on other sites

Jak możesz zapodaj jakieś prywatne zdjęcia i w miarę sposobności jakiś skuteczny zasięg czy coś podobnego.

 

Z zasięgiem będzie problem bo chwilowo nie mam czasu na test. Natomiast jeżeli chodzi o fotki to mogę kilka pstryknąć. Jeżeli interesuje cię coś konkretnego to daj znać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...