Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nalgene 1l - w czym nosić?


Recommended Posts

Witam!

 

Planuję zakup butelki nalgene 1 litr. Czy ktoś mógłby polecić coś do przenoszenia tego poza pokrowcami maxpedition? Nie chcę się w nie pakować, raz że drogie, dwa że jak się kupi jakieś cargo to bez butelki można tego używać jako cargo a tego pokrowca to raczej nie za bardzo. Najlepiej z oferty któregoś z Miwo.

Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Radziu, kolega prosił o coś "najlepiej z oferty Miwo", to raz. Dwa, ja moją Nalgenkę nosiłem właśnie w Miwo'wskiej kieszeni, i wiem, że jest ok. Nie wiem, co z oferty Crom'u, czy krawców-amatorów bedzie pasować, i jak - więc nie bedę tego polecał przecie...

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Miwo :

 

http://miwo-military.pl/?p=8.234.NA-MANIER...4.MIWO-MILITARY

 

w obu miwo powinien być, ja polecałbym praszkę ;-)

Co do cromu to mają chyba obłożone terminy i nie wiem czy opłaca sie czekać dla jednej kieszeni. I nie jest tak kolorowo jeżeli chodzi kontakt z klientem, chciałem jakiś czas temu zamówić beltkit z modułami nowego typu który ponoć powstał u nich, niestety nie udało mi się wyprosić żadnych zdjęć czy bliższych informacji na jego temat. Wziąłem więc PT4 i kieszenie z miwo, czekałem tydzień i po raz kolejny byłem zadowolony. Co do krawców amatorów to w zasadzie loteria chyba ze bierzesz od kogoś z okolicy o sprawdzonej renomie, inaczej można dostać coś zupełnie nieadekwatnego do ceny/oczekiwań. Także nie jest tak że miwo i tylko miwo ale jeżeli chcesz szybko, w miarę tanio to u nich sie nie zawiedziesz. Teraz obie firmy mają już spory asortyment w dużej gamie materiałów i jest z czego wybierać ;-) Może troszkę nie w temacie ale...

Edited by dawid_o
Link to post
Share on other sites

Co do kontaktu z Cromem, lepiej do nich dzwonić niż pisać, bo maile od nich czasami nie dochodzą. Więc do Croma telefon jak już :)

 

Krawcy amatorzy, tu można polecić ludzi z pewnego specjalistycznego forum poświęconego ;)

 

Co do kieszenie na Nalgene, może tak jak już ktoś wspomniał, nalgene pouch ;)

Link to post
Share on other sites

Dokładnie o tą.

 

Tak to wygląda - otwarte i zamknięte.

065584a10acd1e4em.jpg

26ed621dfecf3928m.jpg

 

Nb. ja lubiłem zaciągać komin, ale nie jest to niezbędne. Niestety nie mam w tej chwili u siebie kieszeni na manierkę 1l, żeby pokazać różnicę. Aha, moja kieszeń uniwersalna ma doszyte na bokach customowe palsy, dlatego wygląda ciut niestandardowo - ale wymiary są te same.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...