Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z wyborem odpowiedniej repliki...


Recommended Posts

Witam. Na wstępie uprzedzam, że pomimo tego że się strzelam od 3 lat ( jak już wcześniej wspominałem) nie potrafię sobie dobrać odpowiedniej repliki. Od razu wspomnę też że nie jestem w stanie wydać kilku tysięcy, ba, nawet kilkuset złotych na replikę ASG... Cena ogranicza się do około 100zł. A teraz do rzeczy. W moich gustach leży broń długa, najbardziej karabinki, które w pewnych momentach mogą również pełnić rolę parasnajperki ( czyli coś uniwersalnego w każdym calu). Uwielbiam serię M16 ( zwłaszcza wersję VN), lubię też G3, G36 i oczywiście ,,towarzysza" Kałacha :wink: . Cały team ma shotguny, przeważają teraz te ,, wynalazki" M58 DE ( Mossberg 590), są też sprawdzone i nienajgorsze M47 DE ( Remington 870) i najlepsze 003 AGM ( też Mossberg 590). Wszyscy się rzucili na shotguny bo są proste, niezawodne i mają całkiem przyzwoite osiągi :roll: . Ja sam także stałem się posiadaczem krótkiego shotguna M58, który nigdy mi się nie podobał ( kupiłem go żeby mieć szansę czasami wygrać), teraz dochodzi do tego że Hop Up się wyeksploatował i moja strzelba nie strzela zbyt dobrze, dochodzi do tego bardzo mała pojemność magazynka ( 14 kulek). Prez to rośnie moje niezadowolenie, bo broń jest niecelna, szybko kulki uciekają z magazynka i do tego mi się nie podoba :wink: . Mam szczerze dość sprzedawania i kupowania nowych zabawek, bo tracę na tym i pomimo tych 3 lat wciąż nie skupiłem się na doskonaleniu taktyki ( w całym teamie to chyba tylko ja i mój kolega myślimy) tylko wciąż problem z bronią. Znacie już moje gusta, problemy i stan kieszeni, więc jeżeli ktoś by mógł mi doradzić co mam zrobić to bym był bardzo wdzięczny. P.S. Z doświadczenia wiem że znajdą się i tacy którzy mnie wyśmieją, ale takie jest życie... :poddanie:

Link to post
Share on other sites

z zabawki za 100pln to możesz sie z 5 metrów postrzelać, więc jaką taktykę chciałbyś szkolić?

 

Bawisz sie w asg od 3 lat? Więc odkładaj sobie po 10pln przez następne i będzie cie stać na zwykłą cymę. Albo kup sobie pistolet gazowy, tylko nie wiem czy odłożysz na kulki i gaz, skoro 100PLN to wydatek tak duży, ze ktoś z 3letnim stażem nie może sobie na niego pozwolić.

 

pozdrawiam

 

ps

 

do 100pln to zostań przy tym shotgunie, bo w m16 to ja bałbym sie ładować. Kto tanio kupuje, ten drogo kupuje.

Edited by Damaioshin
Link to post
Share on other sites

Oj to musisz dużo szukać.(szukaj po komisach stronek asg )

Ja osobiście polecę ci jakowegoś cymowego kałasza a jeżeli trafisz to g36 jg.

Na Aledrogo czasami można trafić coś w rozsądnych cenach.

I chyba jest to rozsądne minimum z czym można wystartować.

I w odwrotną stronę nie polecę wczesnych eMek Wella i Cym przedkałaszowych.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Tak dla wyjaśnienia to gdybym miał wiek i pracował to napewno bym odłożył na coś lepszego, ale ja jeszcze nie pracuję. Rodziców w zakup repliki poprostu nie wrabiać... Wpadły mi w oko pewne ropliki, a mianowicie są to: http://www.allegro.pl/item418502248_pistol...s_promocja.html czyli Mauser HSC, http://www.allegro.pl/item415991012_pistol...uhc_okazja.html Desert Eagle, lub inne firmowe spręzyny krótkie lub http://www.allegro.pl/item420766817_karabi...legia_cudz.html Famas CG. Co wy o nich sądzicie?

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Zamierzam kupić Famasa, jednak jeszcze wpadła mi w oko taka replika. http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...ocom-MP016.html Na allegro kosztuje taka nowa tylko 149zł więc i wygląd i cena mnie skusiła. Myśląc o mojej przyszłości w ASG nie widzę siebie jako gościa który chwilę ponosił shotguna i za chwilę przesiadł się na super, mega, hiper elektryka Tokio Marui za tysiaka. Ja chciałbym tani karabinek, który by jako tako wyglądał, żeby dobrze traktowany pociągną ze 2 latka i żeby zezwalał na celne strzelanie do graczy oddalonych ode mnie o jakieś 25- 30m max. Mi by to wystarczyło :uśmiech: :-F

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...