Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G608[JG] vs G608-2 [JG]


Recommended Posts

Co do realnej różnicy fps to tak naprawdę niema zgodności- w opisach waha się to od 350 do 470....

 

 

Repliki róznią się:

- nieco dłuższym chwytem przednim

-dłuższą lufą zewnętrzną oraz tłumikiem płomienia

- lufa wewnętrzna 350mm, wejdzie też raczej bez problemu precka 364mm

- według Taiwangun-a mocniejszą sprężyna w gb, stąd pewien wzrost fps-ów

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Jeżeli chodzi o serię G608 czyli naszego G36C lub wersję G36k na stronach sklepów posiadających ten karabinek w asortymencie - podają różne prędkości np. 370fps w innym ~340 fps. :strach: a na jednym z zagranicznych sklepów znalazłem 350fps. Jak pisze 99TOMCAT od 350fps-470fps. Więc branie pod uwagę różnicy 30fps między wersją C lub K jaką podają sklepy jest mało istotne przy zakupie. Wiadomo też że na fps-y wpływa wiele innych czynników ale to już inny temat. Posiadam tą replikę w wersji C firmy JG i z tego co pamiętam na pudełku czy w innych miejscach np.JG nie jest podaje wartości w fps tylko przybliżoną w m/s. :killer:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam

Mam 3 gietki... dwie od Krakmana i jedną z tzw sklepu z zabawkami.

Różnice jeżeli są to tylko miedzy modelami G36C i G36K (wersja z szynami ris) i to od Krakmana.

Z tego co widzę na innych sklepach (o ile nie zaznaczono) to jest to ta sama gietka tylko z dłuższym chwytem i lufą. Różnica w osiągach wynika z mocniejszej sprężyny. Wersje z rączką i lunetą nie mają tej mocniejszej sprężyny. Tak samo jak różne odmiany wersji E czy EV.

Link to post
Share on other sites

Nie bardzo wiem czy zakładać do tego nowy temat bo całkiem podchodzi pod tematykę tego, więc...

 

Mam zamiar kupić gienkę od JG. Rozważam wercję C i K, ewentualnie E (najładniejsza w moim mniemaniu ale i droższa). O co chodzi: po kupnie gienki mam zamiar zamontować preclufę i hop siupa np. Systemy. Jako, że nie jestem kasiastą osobą chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakakolwiek różnica w zasięgu i celności we wszystkich trzech modelach po zamontowaniu preclufy i hop siupa (różne długości lufy wiec powinny być inne osiągi)? Jeśli różnice są minimalne to zdecyduje się na g36c i dołożę do lepszego kolimatora lub innego osprzętu, jeśli natomiast są odczuwalne to zacznę zastanawiać się nad wersją z dłuższą lufą...

 

@Jey85 - z tego co wyczytałem na innym temacie o G36K, to bebechy są generalnie te same (na taiwangunie montują mocniejszą sprężynę podobno), dłuższa lufa na stocku nie robi żadnej różnicy, dopiero po zamontowaniu precki i hopa lepiej strzela. Ale jak to się ma do zmodowanego g36c - nie mam pojęcia.

Edited by varfare
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...