Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zaczepiste naszywki


Recommended Posts

wlasnie nie wiedzialem kto jest autorem, widzialem to jako avatar na militarypotos (stamtad zreszta jest wstaiona naszywka)
Gdybyś uważnie przeszukał militaryphotos, to byś wiedział, zerknij TUTAJ :wink:
po prostu baaaardzo mi sie posodabl pomysl i wykonanie
Mnie osobiście denerwuje trochę umieszczenie pod spodem polskiej flagi - bez niej naszywka jest całkiem w porządku (inna rzecz, że to ja kiedyś wprowadziłem tam tę modę - z flagą pod wizerunkiem). Trochę mi to przyznawaniem się do stereotypowego obrazu Polaka na świecie śmierdzi...
Link to post
Share on other sites
Niestety, nie wiem gdzie moża dorwać taką naszywę. jak ktoś ma źródło niech da cynk!
Pierwotnie była to naszywka z Pustynnej Burzy, ktoś wywalił oryginalne napisy MED WED SEA PG 3-90 (Mediterranean Red Sea Persian Gulf 3-90 oraz USN z czapeczki)

 

Możesz ją kupić (podejrzewam, że będzie to kopia) za 10 USD TUTAJ.

iwackis.jpg

Link to post
Share on other sites
Mnie osobiście denerwuje trochę umieszczenie pod spodem polskiej flagi - bez niej naszywka jest całkiem w porządku (inna rzecz, że to ja kiedyś wprowadziłem tam tę modę - z flagą pod wizerunkiem). Trochę mi to przyznawaniem się do stereotypowego obrazu Polaka na świecie śmierdzi...

Fakt, że połączenie polskiej flagi z odpowiednią symboliką "naszywki" może być w ten sposób odczytywane i przy tym ocenione jako niestosowne. Nie myślałem o tym wcześniej - przysłoniła mi to uciecha z pomysłu i procesu tworzenia, zaś sama "naszywka" miała być w zamyśle jakoś tam humorystycznie związana ze mną jako człowiekiem, a nie jako stereotypowym Polakiem.

 

Mam nadzieję, że jeśli jednak już komuś ten zestaw "flaga + znak" z czymś się skojarzy to będzie to np. polska (ułańska) fantazja, czy coś w tym stylu... :wink:

Zresztą może niedługo zmienię te tło.

 

po prostu baaaardzo mi sie posodabl pomysl i wykonanie :)
Dzięki, mi też się mój pomysł spodobał, a i wykonanie wyszło w zasadzie całkiem w porządku.
Link to post
Share on other sites
Dzięki, mi też się mój pomysł spodobał, a i wykonanie wyszło w zasadzie całkiem w porządku.

nie myslales o wykonaniu takie naszywki na zamowienie? :)

Taka myśl przeleciła mi nawet przez głowę, ale że nie orientuję się gdzie i za ile się takie robi to zapomniałem o tym pomyśle. Faktycznie jednak może spróbuję, tylko się zastanawiam jak taka naszywka była by widziana na np. polskim pustynniaku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...