Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam sobie taką mp5sd6 od JG i tak sobie z niej strzelam czasem. I uierzcie że naprawde jest przyjemnie, tylko ostatnio stało sie cos neiciekawego... Mam ją już pół roku, wystrzeliłem z niej jakieś 10k kulek. Ze strzelanki na strzelanke replika sie wyrabiała i słabła, a że działo się to powoli to nie zauwarzyłem tego. Ostatnio stwierdziłęm że jest już słabsza niż nówka, ale nie wydała mi się to dziwne to takim czasie eksprolatacji. Jednak wczoraj kumpel dotał taką nowa i gdy zobaczyłęm jak wali to sie przestraszyłem. Po poruwnaniu z moją stwierdziliśmy że jest już "ostro zjechna". I teraz pytanie: Co w niej mogło się zurzyć i co wymienić? Znam się na tym średni, więc linki z częściami były by mile widzine...

Link to post
Share on other sites

Szczerze wątpię z tym serwisem, dla nich replika działa(strzela) i w 99 % odpiszą, że to tylko chińska kopia, a co za tym idzie, trafiają się różne owe repliki. Raz sypie tak, raz inaczej. Jedna przeżyje 50 k mielenia bez niczego inna po 20 strzałach będzie pluć.

Link to post
Share on other sites

Kumpel miał podobny problem i za wymiane części dał prawei tyle co za nową broń. Chyba pomęczę się jeszcze z moją zabawką, a potem kupie cos nowego.

A jak to jest z tymi lepszymi replikami? Np. G&P? Słyszałem ze są nie do zdarcia, ale przecież wszystko się psuje... Czy inwestycja w lepszą broń nie była by lepsza?

Myślałem o tej broni: http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2102

Link to post
Share on other sites
Szczerze wątpię z tym serwisem, dla nich replika działa(strzela) i w 99 % odpiszą, że to tylko chińska kopia, a co za tym idzie, trafiają się różne owe repliki.

Dlatego powinien się najpierw skontaktować. Poza tym zmniejszenie osiągów, pogorszenie pracy, etc. jest wadą podlegającą tak samo reklamacji jak wszystko inne.

 

Myślałem o tej broni

REPLICE. Fajna ta eMka.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ehhh... To naprade nieciekaw sprawa. Miałem remon, wrzuciłem wszystko do jednej koszulki i trzymałem w biurku. potem, brat kupił sibie repkikę i rzuciłem jego i moją gwarancje do kartonu po jego broni... Stwierdziłem ze skoro jest remont to moze się łatwo zgubić, a taki wielki karton będzie dobrym miejscem. Jest już po remoncie, znalazłem karto n za szafąm, a raczej jego górną część... A gwarancji nie widać nei słychać... Wszystkie papiery przepadły!

Link to post
Share on other sites
Tylko nei chcę dużo płacić

To lepiej w ogóle nie płać, bo wywalisz kasę w błoto. Części elementa to jest największa tandeta jaką widziałem.

 

Gumka do 30 złotych, systema, guarder, G&G. Sprężyna do 50 systema, guarder. Tu nie ma co oszczędzać, zwłaszcza, że 20 zeta to nie majątek.

 

EDIT: Poza tym nie wiem, czy to na pewno to. Zmiana gumki powinna zasięg zwiększyć, ale moc? To by trzeba obejrzeć, sprawdzić. Daj guna najlepiej komuś, kto się zna.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

A tak w ogóle to czyściłeś w tym kiedyś lufę? Jak na moje oko to wystarczy najprostszy przegląd,nasmarowanie zębatek,układu cylindra,przeczyszczenie lufy,teflon fix. Można sprawdzić czy komora jest odpowiednio dociskana do gb,chociaż w mp5 jest na śrubki. Jeżeli po tym wszystkim dalej będzie strzelać do dupy to przynajmniej można się zastanowić co wymienić. Nie masz pewności, że po wymianie sprężyny i gumki będzie strzelać w porządku. Napisz jeszcze jaką masz baterie.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Tak gadacie że sprężyna i gumka a może to jest poprostu wina akumulatora..

Stockowe baterie długo nie wytrzymują...

Niech pożyczy sobie od kolegi baterię i zobaczy czy coś się zmieniło czy nie..

Jeżeli tak to polecam zakup nowej baterii... Jeśli nie słuchaj kolegów wyżej ;]

Pozdrawiam .

Damian

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...