Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Predator Camouflage - ciekawe opcje wzorow


Recommended Posts

http://www.predatorcamo.com/patterns.html

 

Jak wam sie widza kompozycje przedstawione ?

 

I jeszcze mam pytanie co myslicie o kamuflazu "smokey branch" i "superflague", ktory mozna zobaczyc na military (ewentualnie na stronie Rothco) :

 

http://military.pl/s/milshop/RT7265.html#

http://military.pl/s/milshop/RT7239.html

 

Chodzi o wzor a nie o stroj oczywiscie.

Link to post
Share on other sites

Dokladnie - nie ma jednego wzoru na wszystko niestety w zwiazku z tym oprocz miejsca (pustynia, las , otwarta przestrzen) trzeba uwzgledniac tez warunki pogodowe ... hehhe tylko niestety wyniesie to sporo $$$ by zalatwiac sobie uniform na kazda pore roku.

 

Tylko nie rozumiem tego co powiedziales Ronin - za jasne ??

Link to post
Share on other sites

Witam...

 

Hehe, mi sie poprostu ta faktura nie podoba. Dla mnie jest za jasna - nie chodzi mi o wlasciwosci maskujace tylko czysto estetyczne. Typowo wojskowe rodzaje kamuflazu sa "przybrudzone" (maja taki ziemisty odcien) a kolory predatora sa takie jakies... pastelowe :). Nie watpie, ze maskuje to dobrze (co widac na zdjeciach) mimo to i tak mi sie nie podoba :). Pozdrawiam

 

Ronin

Link to post
Share on other sites

IMHO taki pattern maskujący jest nic nie wart. Ciekawi mnie ile czasu spędzili żeby znaleźć odpowiednie miejsce i złapać odpowiednie oświetlenie by te kolorki spasować z otoczeniem.

Zrób sobie własne ghillie - sam pofarbuj zgodnie z kolorami otoczenia gdzie najczęściej się strzelasz i już. Wyjdzie taniej o 90 %.

PA.

Link to post
Share on other sites

A kto mowil, ze ja bym cos takiego kupil heh ? Ja sie przekonalem do CADPAT'u i MARPAT'u.

 

Poza tym - mozliwe i calkiem prawdopodobne, ze sa to zdjecia komponowane. Wg mnie po prostu goscie znalezli kilka odpowiednich i powtarzajacych sie sekwencji kompozycyjnych w przyrodzie Amer.Pn. i pod to zrobili kamuflaze - nurtuje mnie za to kiedy ktos wezmie sie za taka robote u nas.

Link to post
Share on other sites

Padło pytanie o "smokey branch".

Chopin to kupił myśląc że podone do Tiger Strips. Kamuflaż sprawdza się całkiem nieźle późną jesienią, wczesną wiosną. Debilnie wygląda w przybliżeniu (patyczki i listki klonu czy czegoś takiego + napisy smokey branch), ale w słabo oliścionych krzakach i na tle drzew maskuje się naprawdę nieźle. Nie jest tak uniwersalny jak woodland, ale nie jest też taką totalną porażką jak się może wydawać.

Jeżeli ktoś ma kase żeby na każdą porę roku kupować inny kamuflaż to można się skusić. Jeżeli ktoś ma mocno ograniczony budżet to radze kupić woodlanda :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...