Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

No, no :D

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

 

Liga na pewno jest atrakcyjna, dla tych, którzy chcą na niej zarobić i dla tych, którzy postrzegają airsoft konsumpcyjnie. To jedyne co może pociągać do owej "ligi". Bo jakie ma znaczenie ile potyczek wygrałem, ile "fragów" zaliczyłem? Tabela lansu do pokazania "gdzieś" znajomym?

Link to post
Share on other sites
No jasne, tak jak każda gra drużynowa.

 

Hmm nie wiedziałem że w robocie też biorę udział w rozgrywkach sportowych... :wink: zabijają mnie takie teksty...

 

Czy może pielgrzymka na Jasną Góre też jest sportem? Przecież takie rózne parafie to też "drużyny" nie?

 

Taka np budowa centrum handlowego to normalnie olimpiada...

Link to post
Share on other sites

Żeby była liga, muszą być rozgrywki ligowe, a żeby były rozgrywki ligowe musi być organizator. Stawka musi iść w górę, żeby komuś zależało na tych rozgrywkach, a jak stawka idzie w górę, to rośnie korupcja i oszustwa. Więc musieliby być sędziowie... Na każdej rozgrywce, przy każdym graczu, a i to wprowadziłoby kwas, bo sędzia też człowiek (też bierze/też się myli)*.

 

Liga pewnie przyciągnęłaby sponsorów, a to wpłynęłoby na rozwój finansowy AS, ale lepiej pozostańmy jednak przy czystej formie rozrywki jaką jest airsoft.

 

* niepotrzebne skreślić.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Żeby była liga, muszą być rozgrywki ligowe, a żeby były rozgrywki ligowe musi być organizator. Stawka musi iść w górę, żeby komuś zależało na tych rozgrywkach, a jak stawka idzie w górę, to rośnie korupcja i oszustwa. Więc musieliby być sędziowie... Na każdej rozgrywce, przy każdym graczu, a i to wprowadziłoby kwas, bo sędzia też człowiek
To raz, a dwa, że musi być regulamin. Określający ubiór, dopuszczony sprzęt, zasady itd...
Link to post
Share on other sites

Pomyślcie sobie, co by było gdyby stawką była duża kasa, powiedzmy kilkadziesiąt tysięcy złotych, połowa osób zamiast dobrze się bawić oszukiwałaby dla kasy... w airsofcie nie byłoby już zabawy, tylko pęd na kasę... Jak wy sobie to wyobrażacie? ;| Zostawcie airsoft w spokoju od takich pomysłów, jak chcesz turniejów, lig itd. to idź się bawić w paintball'a, airsoft jest po to, żeby odwzorować pole walki, jak największy realizm. Czy wojna w Iraku, albo 2WŚ to turniej czy jakaś liga?

 

Chcesz realizm, poczuć się jak na polu walki? Wybierz airsoft.

Chcesz turniejów, lig, sponsorów? Wybierz paintball.

 

Z tego względu, że kulki od paintball'a zostawiają ślady i trudniej jest o oszukaństwo... O wiele łatwiej w airsofcie o takie rzeczy, ale znowuż każdy chce się dobrze bawić... więc odsetek terminatorów mniejszy, bo nie na tym to polega.

Edited by w1cked
Link to post
Share on other sites

Ja przerabialem juz konkurs z nagrodami pienieznymi na LARPy, i jedna rzecz mnie zastanawia.

 

Paintball i airsoft to system - system skladajacy sie z podsystemu technicznego (miotacze) i organizacyjnego (zasady).

 

Jak go kto wykorzysta, jego problem.

 

Chlopak chce lige, niech ma. Nam nikt nie kaze sie przylaczac.

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites

Hmm nie wiedziałem że w robocie też biorę udział w rozgrywkach sportowych... :wink: zabijają mnie takie teksty...

 

No widzisz, pan Jourdain też nie wiedział, że 40 lat mówił prozą! Człowiek całe życie się uczy...

Twoja praca to gra drużynowa? Rozumiem, że zarządają wami przez konflikt.

Link to post
Share on other sites

W ten sposób patrząc, można by zrobić ligę, w której strzelałoby się miotaczami laserowymi ;). Ale to ani nie wygląda, ani nie jest hardcore ;).

 

Poza tym na start ligi trzeba by wyłożyć kasę. A jak ktoś wyłoży kasę, to chce zarobić. A jak ktoś chce zarobić, to już jest komercha. A im więcej komercji tym mniej zabawy :). (w dużym uproszczeniu mówiąc)

Link to post
Share on other sites
Poza tym na start ligi trzeba by wyłożyć kasę. A jak ktoś wyłoży kasę, to chce zarobić. A jak ktoś chce zarobić, to już jest komercha. A im więcej komercji tym mniej zabawy icon_smile.gif. (w dużym uproszczeniu mówiąc)

 

Czyli to co mówiłem ja... jest komercha, nie ma zabawy... Myślę, że w tym temacie nie ma więcej nic do gadania.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...