Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam :-)

 

Czyli Twoim zdaniem też coś nie jest tak.

 

Ja się na tym za bardzo nie znam. Mam G&P po to by móc oddać do serwisu i mi coś naprawili. Oddałem do Capri i twierdzą, że wszystko ok.

 

Straszna lipa. Oddać do asgshopu?

Link to post
Share on other sites
Czyli Twoim zdaniem też coś nie jest tak.

Dokładnie.

 

Ja się na tym za bardzo nie znam. Mam G&P po to by móc oddać do serwisu i mi coś naprawili.

Jak się nie znasz, to nie kombinuj, bo się namęczysz, a mała szansa, że coś zdziałasz.

 

Oddałem do Capri i twierdzą, że wszystko ok.

 

Straszna lipa. Oddać do asgshopu?

Może w Capri nie wiedzieli jaka jest sprężyna w środku? Jeśli im nie podałeś jaki spring tam siedzi, to nie mogli wiedzieć o nieszczelnościach. Wartość, którą podali jest informacją dla Ciebie do porównania. Trzeba do nich napisać/przejść się i pogadać, o ile się orientuję to mają dobry serwis. Jeśli zapłaciłeś za przegląd, to szkoda, żebyś po przeglądzie miał nieszczelną replikę, może wezmą na poprawkę i doszczelnią za ewentualną niewielką dopłatą.

 

Pozdrawiam.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

A zrób (albo ktoś niech Ci zrobi) "poldeck fix" (szukajka forum Ci powie co to :-F ), do tego docisk komory z prawdziwego zdarzenia i będzie pewnie sporo lepiej.

Docisk:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...d72bbd221a.html

Przyklejony w tym miejscu kawał gumy robi swoje. Ciężko złożyć giwerę ale się da. Lufa o glebę, napierasz na tył body i wciskasz pina jak tylko się da ;-) . Daje to dobre rezultaty.

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

ostatnio też robiłem taki patent, dobre są gumki do uszczelniania okien. z jednej strony samoprzylepne z drugiej mają ładne wybrzuszenie...

 

ostatnio właśnie sprawiłem sobie m16 z g&p...ale strasznie nierówno strzelał...raz ok a raz jakoś do bani ta kulka leciała...rozłożyłem...okazało się ze nie było sprężynki dociskającej hopup... hm... z długopisu wyjąłem i działa git.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam.:-)

 

 

 

Mam taki problem.

 

Jak zaczynam strzelać ze swojego m16 singlem to pierwsze 3-4 kulki lecą słabo (tak jakby się nie zakręcały), a kolejne coraz dalej i dalej. Kiedy zaczną już lecieć daleko to każdy kolejny strzał jest ok.

 

 

Przestanę strzelać. Zmienię pozyję, maga itp. a problem pojawia się znów.

 

Nie ma tego przy strzelaniu auto. Serie zawsze lecą dobrze.

 

Myślałem, że to gumka hop-up, zmieniłem na fioletową promyka i jest to samo.

 

Help! :poddanie:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...