Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoft w OCC


Recommended Posts

Niedawno(Nie potrafię dokładnie określić kiedy),na Discovery emitowany był jeden z odcinków American Chopper.Chłopaki z OCC wykonywali motor dla armii bodajże...

Żołnierze zabrali ich na jeden z treningów(Chyba wykorzystywali wtedy Systemy PTW,poprawcie mnie jeśli się mylę.)by pokazać im jak wygląda ich praca.Następnie,już po powrocie do warsztatu,przebrali się w prowizoryczne mundury i zaczeli strzelać do siebie z tanich elektryków-M4 i G36c o ile dobrze pamiętam.Bez okularów i innych środków ochrony,z odległości około 10m.Nie wiem co wy powiecie,ale dla mnie to trochę głupawe... :roll: Choć takie wygłupy są wizytówką tego programu,to jest to dość nieodpowiedzialne zachowanie...Na szczęście nikt nie wspomniał o tym że my nazywamy to Airsoftem i jest to hobby popularne wśród niewielkiej grupy maniaków.

 

Oto link do niewielkiej części odcinka-http://pl.youtube.com/watch?v=Gzvf-hCSvUk

Link to post
Share on other sites

Racja ;-) Patrzyłem po magazynku,w którym można zobaczyć naboje...Została jeszcze kwestia tego,z czego strzelali na treningu-To było M4,wyglądało jak Systema,aczkolwiek posiadało silny Blowback i wypadające po strzale "nibyłuski".

(Niech wypowie się ktoś,kto oglądał cały odcinek)

Link to post
Share on other sites

Możliwe że to były ślepaki, albo coś w stylu systemu MILES (?). Chyba że powiedzieli że to systema, albo pokazywali kulki BB. Mogę się tylko domyślać, ale z Twojego opisu w poprzednim poście wygląda mi to na ślepaki ;)

 

 

Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites
Bez okularów i innych środków ochrony,z odległości około 10m.Nie wiem co wy powiecie,ale dla mnie to trochę głupawe... icon_rolleyes.gif Choć takie wygłupy są wizytówką tego programu,to jest to dość nieodpowiedzialne zachowanie...
Taaa a jak topili terenówkę w bajorze to nikt nie napisał, że to głupie i niebezpieczne... A jak rozjeżdżali samochodem hangar z biurami to nikt nie napisał, że to głupie i niebezpieczne...

 

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu...

Link to post
Share on other sites

Taaa a jak topili terenówkę w bajorze to nikt nie napisał, że to głupie i niebezpieczne... A jak rozjeżdżali samochodem hangar z biurami to nikt nie napisał, że to głupie i niebezpieczne...

 

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu...

 

A w terenówce byli ludzie? Z samochodu czy z hangaru z biurami kaleki nie uczynisz...Nikt nie będzie płakał nad tym że coś im się stało...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...