Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LR 300 [A&K]


Recommended Posts

Fakt, kurcze chinczyki te kolbę mogli zrobić w drugą stronę i byłoby całkiem wygodniej, dziurę do Wcisko-kropka mogliby zrobić po stronie lewej tak by móc np przewiesić se pasek i móc z giwerki strzelać normalnie no ale dobra wszystko można przeżyć itp. Generalnie mi kolba też troszeczke sie kiwa w pozycji złożonej, jak jest rozłożona to jest w miare stabilna. Elementy ala zielonkawe to chyba ma być taki kolor tego metalu, co mi się podoba, że dostałem giwerkę w niektórych miejsach już leciutko przytartą tzn metal w najbardziej wypukłych miejsach jest lekko przetarty co bardzo mi się podoba bo replika wygląda realistyczniej. Powiedzcie mi do czego służy ten wcisk nad selektorem jakby ale po prawej stronie (tej bez selektora ognia) i to coś nad kolbą co się wysuwa? Jest to tylko atrapa czy medżik jakiś czy cuś? A np u mnie Lechu wcisko zaczepy działają bez zarzutów, wogóle b. fajny pomysł te zaczepy bo można je szybko demontować.

Edited by M_Qba
Link to post
Share on other sites
  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

 

Zakupiłem 2 sztuki LR300 dla mnie i kolegi numery 0003 i 0128 kolby nie lataja wszystko w miare dobrze wykonane .Nie mamy doświadczenia w ASG kiedys gralismy w Paintballa , idziemy w niedziele testować sprzęt mam nadzieje ze wszystko będzie OK .

Ja niestety juz zgubiłem zaślepke selektora ognia :cry:

Wydaje mi sie ze wciśnij kropki mozna zamontowac z jakiej strony chcesz nie ma ograniczeń ???

 

danmac2000

Edited by danmac2000
Link to post
Share on other sites

Ratman, korpus nie jest taki sam jak w normalnych m'kach, tak więc założenie pełnej kolby może być problemem. LRka ma bardzo skróconą prowadnicę na kolbę, do jakiegoś 1 cm. Może być problem

Edited by cyku
Link to post
Share on other sites

M_Qba to są atrapy. W innych Mkach od PJ "to coś na gorze body" otwiera tą kalapke wylotu łusek gdzie mamy regulacje hop upa( nie wygląda tak źle jest tam jakaś pseudo silikonowa guma a komora ładna i metalowa xD Lechu czy te te wciśnij kropki nacisnąłeś przed wyjęcie czy targałeś na chama ? :-F

Link to post
Share on other sites

Również jestem (chyba mogę powiedzieć szczęśliwym - z racji ceny zakupu i jakości repliki) posiadaczem lr 300. Kupiłem w promocji w Taiwangunie. Kupując od razu poprosiłem od wymianę gumki na Systemę. Mam jeszcze w planach parę drobnych modyfikacji. Z zaślepką nie mam problemów, jest na miejscu. Z "wciśnij kropkami" też spokój. Co do kolby, to Panowie, nie ma co przesadzać, to chyba taka konstrukcja po prostu.

A tak przy okazji, na czym zawieszacie lr'a ? Zawieszenie dwu-, czy trzypunktowe ?

I jakie ewentualnie zawieszanie trzypunktowe polecacie ?

 

P.S. To moja pierwsza replika.

Link to post
Share on other sites

To do tych którzy zakupili tego guna jako pierwsza broń, nie strzelajcie do kolegów z bliżej niż 5m xD ^^ troche boli... xD A tak już całkiem serio to tak: Danmac wcisnij kropki można zamontować fakt z każdej strony ale tylko przedni a tylni w jednym miejscu po jednej stronie. Co wiecie o tej broni tak ze strony wojskowej? Jakaś armia ich używa wogóle? (oprócz tego, że jest na bazie M4 xD )

Edited by M_Qba
Link to post
Share on other sites

Żadna. Producent - ZM-Weapons - poprzestał na kilkudziesięciu egzemplażach testowych. Poza tym M_Qba - naprawdę uważaj z tą swoją repliką, ~420fpsów to nie w kij dmuchał.

 

Winston - ja używał własnoręcznie wykonanego pasa 2-punktowego. Żadna finezja, ale nosi się naprawdę bardzo wygodnie. Jeśli potrzebujesz 3-punktówki, to z niższej półki polecam tę:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=4045

bardzo dobry stosunek cena-jakość.

 

Ratman - przy niewielkich modyfikacjach za pomocą pilnika można zamontować dolny receiver od normalnej emki z prowadnicą na kolbę o normalnej długości i nie będziesz mieć żadnych luzów.

Link to post
Share on other sites

Heh Jangi dziękuje za radę ale wiem :P Nie mam zwyczaju strzelać z mocniejszych replik z bliżej niż 10m xD do tego mam usp od tm sprezyne z biska daje rade. xD Ale racja ze trzeba rozważnie używać tej repliki :) No i nie celować po głowie bo no cóż wypadki się zdażają, no ale dobra bo robimy tu offtopa xD

Edited by M_Qba
Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich,

Od piątku również jestem szczęśliwym posiadaczem PJ 300. Właśnie widzę na Taiwangunie, że wyprzedali wszystkie. Zdążyłem:)

Od razu poprosiłem o wymianę sprężyny i gumki na przezroczystego Guardera (niestety Systemy nie było)

Na Guarderze 100 prędkość sprawdzona przy przeglądzie zerowym to 363-367 FPS, myślałem że będzie trochę mniej. To moja pierwsza replika z którą wybiorę się na strzelankę więc wolę komuś krzywdy nie zrobić.

Skuteczny zasięg na kulkach 0,25 Guardera 40-45m.

Luzów na kolbie po dokręceniu śruby na zawiasie praktycznie zero, po złożeniu przylega nieruchomo do korpusu. Magazynek rusza się ale nie hałasuje o body.

To moja pierwsza replika z rodziny M (chodzi o to że hop regulowany kółkiem) i teraz pytanie czy w tym systemie zawsze chodzi to tak ciężko? Palcem nie da się podkręcić, trzeba obracać regulator śrubokrętem itp.?

Na razie wystrzelałem dwa hi-capy i za każdym razem po włożeniu magazynka pierwszy strzał jest pusty. Czy to wina gumki Guardera? Kilka osób już chyba wspominało o takim problemie, na razie lepsze to niż stock.

Zamawiając poprosiłem o założenie od razu krótkiej lufy zew. niestety w takim przypadku lufa wewnętrzna kończy się równo z końcem tłumika ognia. Nie wyglądało to ciekawie więc na razie założyłem długą.

Za miesiąc założę preckę (KM albo promyk, raczej promyk) gumkę Systemy i teraz zastanawiam się czy zakładać tą 12cm dłuższą lufę. Ale to już inna historia..

Edited by frorider
Link to post
Share on other sites

Mi pokrętło regulacji hopup też chodzi ciężko, ale nie na tyle, żeby nie dało się go obrócić palcem. Plusem tak dużego oporu jest zmniejszone ryzyko samoistnego rozregulowania się hopka. Jeśli chodzi o puste strzały, to może być wina gumki, magazynka, dyszy... Jeśli chodzi o lufę - masz jeszcze możliwość założenia innego tłumika płomienia, takiego, który w przeciwieństwie do Phantom Flash Hider'a (czyli takiego jaki mamy bazowo w LR) maskuje zupełnie lufę, np.: http://www.taiwangun.com/shop,show,400

Link to post
Share on other sites

Ps. Sorki, że post pod postem ale nie mogę edytować, więc jeszcze taka sprawa, jaki pas najlepiej kupić do LR?

 

Ps2. Mógłby jakiś posiadacz LR 300 podać gg? ;-) Bo jestem kompletnie z emkami nowy i mam parę pytań, które się zrodziły po rozpakowaniu guna...

Link to post
Share on other sites

Każdy dwu punktowy będzie pasować bo masz wciśnij kropki, ewentualnie 3 ale to nie wiem jak z zaczepieniem tego, więc się nie wypowiadam. A z montażem krótkiej lufy nie powinno być problemów nie? Ja i tak dokupuję tłumik i montuję do tego krótkiej lufy... ( tłumik jakoś nie wyciszy zbytnio, ale będzie fajnie wyglądać a z krótką lufą długość broni też będzie całkiem przyzwoita także... )

Edited by M_Qba
Link to post
Share on other sites

Jangi, akurat Phantom mi się podoba i jeżeli zdecyduję się na krótką lufę to preckę wstawię taką, żeby nie wystawała, ale dzięki za odpowiedź - rozwiązanie dobre.

Wciąż się zastanawiam ile faktycznie dłuższa o te ok 12 cm lufa poprawi na celności, czy ktoś zna może konkretne wyniki na np. 50m?

 

ZaczO: Jakiego pierdolnika? W komplecie miałem śrubokręt, klucz do regulacji muszki i duży pazurkowy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...