Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LR 300 [A&K]


Recommended Posts

Właśnie przed chwilą skończyłem wymianę lufy na precyzyjną Systemę 394mm oraz gumki również na systemę. Pierwsze testy (okienne) wskazują że replika stała się perfekcyjnie celna, aż sam jestem w szoku. Nie ma też żadnych problemów z dubletami lub pustostrzałami, wywaliłem na singlu prawie całego hi-capa i nie było żadnych nieprawidłowości.

Stockowa gumka którą wyciągnąłem jest bardzo słabej jakości - rwie się w rekach. Zalecam wymianę bo inwestycja niewielka a efekt powinien być znaczący.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak na razie musisz przymocować szynę do otworów pod gripem i na tej szynie montować granatnik, ale wcześniej raczę gripa przykręcić do korpusu, bo sam plastik nie utrzyma granatnika. Szyna od G36 która jest u krakmana nie pasuje niestety. Prawdopodobnie pasuje ta szyna z gunfire.pl >> SZYNA << i ja planuje sam kupić.

Edited by Lechu2K
Link to post
Share on other sites

Moja replika wzbogaciła się o kolbę typu HK i kolimator Aimpoint Comp M4 i wygląda teraz tak:

0904091007.th.jpg

Rzeczywiście wystarczyło tylko użyć trochę taśmy izolacyjnej na prowadnicy i nie ma żadnych luzów, kolba siedzi pewnie, nie telepie się. Wygląda na to, że niepotrzebnie kupowałem osobne metal body, trzeba będzie opchnąć :) Niedługo będę jeszcze miał magpulowską kolbę CTR, zbaczymy jak będzie z nią wyglądać.

Link to post
Share on other sites

Żeby wymienić gumkę hop-up i lufę na precyzyjną muszę pozbyć się plomby gwarancyjnej ?

 

To jest trudna operacja, czy lepiej wysłać do taiwangunu żeby mi to zrobili ?

 

Zauważyłem ostatnio że kulka jak leci, skręca jakby w prawo ;/ Zasięg jest ogromny, ale troszkę zezowato strzela. Na 0.2 i na 0.25

Link to post
Share on other sites

U mnie troche w lewo odbijają, a tak dzisiaj co zauważyłem że Mag sie troche podcina, jakby żebatka się przekręca, kręcisz nią - stawia coraz wiekszy opór ale nie podaje mocniej kulek, dopiero jak sie wyjmie maga stuknie czy coś to jakby sprezyna środku się na nowo nakręca i jest git. Czas zakupić mid cappy albo reale. Dzisiaj na softcie biegałem z tłumikiem , wizualnie zajebioza. Ale żeby jakaś różnica super była w dźwięku to nie...

Edited by M_Qba
Link to post
Share on other sites

Żeby wymienić gumkę hop-up i lufę na precyzyjną muszę pozbyć się plomby gwarancyjnej ?

 

To jest trudna operacja, czy lepiej wysłać do taiwangunu żeby mi to zrobili ?

 

Zauważyłem ostatnio że kulka jak leci, skręca jakby w prawo ;/ Zasięg jest ogromny, ale troszkę zezowato strzela. Na 0.2 i na 0.25

 

 

Plomba jest tylko na GB więc przy wymianie gumki i lufy nie przeszkadza. Operacja jest dla średnio zaawansowanych. Jeśli to Twoje pierwsze doświadczenie z rozkładaniem repliki działaj ostrożnie. ;-)

Link to post
Share on other sites

Mi również kulka kręci w prawo... A najgorsze jest to, zebylem dzisiaj u Krakmanow osobiscie zeby cos z tym hopkiem zrobili. ok, niby cos zrobili, precke 6,03 założyli i... Kur dwa. Kulki lecą może metr dalej? I zakręcają w prawo po jakiś 20 metrach. Odrobinkę irytujące trzeba powiedzieć. Sam rozłożę replikę i sam dojde co jest nie tak. Jak coś zepsuje - trudno. Trace cierpliwość już na chinolach. Czas pomyśleć o czymś markowym...

Link to post
Share on other sites

Hmm u mnie problem ma się trochę inaczej, kulki minimalnie skręcają w lewo ale tak przy samym celu... U mnie wina lufy wewnętrznej, kupie se precke. Po za tym sprzęcik się sprawdza świetnie na softach tylko mnie wkurza zaczep i wciskokropki które się ciągle wykręcają z body.

Link to post
Share on other sites

Rozkręcając to cos( koledze sie kulki blokowaly) załamałem sie nad przeszkodami na drodze do wyjecia komory hop up.Jezu,to jest jak alcatraz.

 

Po wsadzeniu gumki guardera nowy LR strzelal lepiej niz ICS ze sprezyna m120 innego kumpla.Boże,cudna maszyna:)

Link to post
Share on other sites

To ciekawe, bo mój LR po rozłożeniu przeze mnie, przesmarowaniu, przepimpowaniu i złożeniu spowrotem... strzela na tym samym poziomie, na którym strzelał. Krew zalewa. U krakmanów byli, pogrzebali. Też nic. Czy tylko ja mam takie szczęście do "czadowych" egzemplarzy replik?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...