Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LR 300 [A&K]


Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A to ciekawostka w sumie :) Błąd w fabryce która graweruje numery seryjne (i logo)?

 

Jutro wysyłają mi nową komorę i tłumik, wreszcie (oby...) LRka będzie działać jak powinna, bez żadnych zgrzytów i co najważniejsze - z precką 6,03 będzie strzelać jak na preckę przystało. Bo na stockowej komorze bije dość mocno kulki w prawo.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj na manewrach na samym początku zaliczyłem zacinkę. Pierwszą w życiu, swoją drogą. Metodą polową nie dało się jej usunąć, więc zdechniętą replikę musiałem rozłożyć.

1) rozumiem dobre spasowanie części, ale jak mam walić młotkiem, żeby wyciągnąć kołki spinające korpus, to coś tu chyba jest nie tak.

2) Gdy w końcu udało mi się rozłożyć replę na dwie połówki znać o sobie dały kabelki, których nijak nie da się wyciągnąć przez małą dziurkę. Na dniach je utnę i zamontuję tam kostkę lub coś w ten deseń

3) Komora jest wbrew pozorom całkiem ładnie wykonana. Ciężka, solidna sprawia dobre wrażenie. Gumka po zacince oczywiście była w strzępach. O dziwo gumka jest dość niestandardowa, ma bardzo gruby kołnierz. Z takim czymś się jeszcze nie spotkałem, przyznam :).

4) Po wymianie na silikon Systemy nic się nie zmieniło, oprócz tego oczywiście, że replika znów strzela :). Zasięg jest taki sam. Co ciekawe teraz by wyciągnąć z niej maksymalne osiągi muszę podkręcić HU. Wcześniej, na stockowej gumce miałem takie same osiągi przy HU ustawionym na całkowite, absolutne ZERO- ot, taka ciekawostka ;)

Link to post
Share on other sites

jedyny sklep w jakim znalazłem ten rozmiar to zbrojownia

 

Witam- też mam LR 300 od PJ. Jesteście pewni, że zmieści się tam ta lufa od Systemy? Dzisiaj podszedłem do serwisu i z pomiarów wygląda, że zmieści się tam- tak, aby nie wyszła poza tłumik ognia lufa precka - taka jak do emek- czyli 363. Tak z ciekawości- w LR 300 AK jest dłuższa lufa wewnętrzna niż w PJ- ta przypomina lufę do MP 5

Edited by minimi
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...