Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LR 300 [A&K]


Recommended Posts

Jak na razie musisz przymocować szynę do otworów pod gripem i na tej szynie montować granatnik, ale wcześniej raczę gripa przykręcić do korpusu, bo sam plastik nie utrzyma granatnika. Szyna od G36 która jest u krakmana nie pasuje niestety. Prawdopodobnie pasuje ta szyna z gunfire.pl >> SZYNA << i ja planuje sam kupić.

 

Dzięki za info.

Ja chciałbym, żeby jak najbardziej oryginalnie wyglądała. A to bez tego dziwnego mocowania niemożliwe. Poza tym granaty drogie a ze 3 trzeba mieć, żeby cokolwiek nimi postrzelać ;)

 

Życzę Wam wszystkim dużo miłośći, za nią umarł Jezus więc walczmy o nią!

 

Pozdrawiam. :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak na razie musisz przymocować szynę do otworów pod gripem i na tej szynie montować granatnik, ale wcześniej raczę gripa przykręcić do korpusu, bo sam plastik nie utrzyma granatnika. Szyna od G36 która jest u krakmana nie pasuje niestety. Prawdopodobnie pasuje ta szyna z gunfire.pl >> SZYNA << i ja planuje sam kupić.

 

Dzięki za info.

Ja chciałbym, żeby jak najbardziej oryginalnie wyglądała. A to bez tego dziwnego mocowania niemożliwe. Poza tym granaty drogie a ze 3 trzeba mieć, żeby cokolwiek nimi postrzelać ;)

 

Życzę Wam wszystkim dużo miłośći, za nią umarł Jezus więc walczmy o nią!

 

Pozdrawiam. :)

Link to post
Share on other sites

Jak na razie musisz przymocować szynę do otworów pod gripem i na tej szynie montować granatnik, ale wcześniej raczę gripa przykręcić do korpusu, bo sam plastik nie utrzyma granatnika. Szyna od G36 która jest u krakmana nie pasuje niestety. Prawdopodobnie pasuje ta szyna z gunfire.pl >> SZYNA << i ja planuje sam kupić.

 

Dzięki za info.

Ja chciałbym, żeby jak najbardziej oryginalnie wyglądała. A to bez tego dziwnego mocowania niemożliwe. Poza tym granaty drogie a ze 3 trzeba mieć, żeby cokolwiek nimi postrzelać ;)

 

Życzę Wam wszystkim dużo miłośći, za nią umarł Jezus więc walczmy o nią!

 

Pozdrawiam. :)

 

 

jakiś błąd 3 razy wyszło :strach:

wybaczcie

pozdro

Link to post
Share on other sites

No a ja urżnąłem kolbę dokładnie o 2,3 cm (jak ktoś chce mogę zapodać foto jak to wygląda) i replika nie jest teraz za długa ale nie wiem czy nie jest przykrótka :-F I zastanawiam się nad daniem może kolby teleskopowej od M4 zwyczajnej, jak będzie się myślicie z teleskopem sprawować, nie będzie ta kolba (bo chyba jest z plastiku) za lekka i gun nie zacznie ciążyć na przód?

 

Ps. Wesołych świąt!

Ps2. Pozdrawiam wszystkich uży(sz)kodników LR 300

Ps3. I <3 my LR 300 :twisted:

Edited by boloxxx
Link to post
Share on other sites

Jeśli nie będzie w niej/na niej baterii to raczej będzie troszkę cięższa od tej standardowej rurowej (przynajmniej moja jest), ale lżejsza od tej regulowanej, dedykowanej do LR 300 (bo ona jest w 100% z metalu). Zawsze też możesz taką teleskopową trochę dociążyć - jest trochę wolnej przestrzeni w prowadnicy kolby na wciśnięcie tam np. ołowianych ciężarków.

Link to post
Share on other sites

Doszedłem, co jest problemem u mnie - nie mam tej sprężynki w komorze hop up, ta co wystaje na tym "cycku" z przodu całej komory. Mam tu wielką prośbę do tych, co lubią rozkładać swoje cacka - jakie wymiary ma ta sprężynka abym dopasował idealnie jakąś inną? Pewnie wezmę taką od długopisu jeśli przypasi, ale mniej więcej jej wymiary?

Link to post
Share on other sites

Kryk jeżeli masz LR-kę od A&K albo PJ to tam nie ma tej małej sprężynki, tam jest sprężyna na lufie wewnętrznej pomiędzy komorą a lufę zewnętrzną (swoją drogą bardzo dobre rozwiązanie).

Edited by habib
Link to post
Share on other sites

Kryk - spróbuj przełożyć czy pożyczyć od jakiegoś kumpla inną komore Hu (taką co na pewno podkręca dobrze) zamontuj ją i zobacz jak będzie kręcić. Może to Twoja ma gdzieś ta jakieś wady i warto będzie się uzbroić w nową

Link to post
Share on other sites

Kebabr- używaj jakich chcesz. Ja strzelam zamiennie z 0.25 i 0.23 bez zauważalnej różnicy skupienia, za to z zauważalną poprawą zasięgu i prędkości dla 0.23. Co ciekawe, swoją LRkę muszę karmić dobrymi jakościowo kulkami, ponieważ wszelkie GFC, PJ, Gunfire i inne tego typu kompletnie nie kręcą na stockowej gumce HU.

Edited by cyku
Link to post
Share on other sites

Parę postów temu pisałem o złym zmontowaniu kółek zębatych na komorze przez Karakmanów a tu jednak jest wina samej komory. Po prawidłowym zmontowaniu środkowe kółko wchodzi pod górne i przestaje działać regulacja a potem w ogóle podkręcanie. Jak to kółko wyskoczy to potem tragedia jest też wyjąć lufę razem z komorą. Po prostu w przypadku mojego egzemplarza w ogóle nie trzyma się na ośce ostatniego kółka to metalowe "coś" z ząbkami od środka. Wymieniam komorę na KA...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...