Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LR 300 [A&K]


Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli chcecie luknąć sę moją lrkę z tłumikiem to macie:

 

Filmik z Strzelanki, polecam oglądanie w wersji HD lepsza jakość. Pare razy widać w całości nasze cacko :) . Wklejam link do filmiku bo na fotkach nie mam tłumika... A kazdy chyba wie jak wygląda lrka bez niego xD :P

Edited by M_Qba
Link to post
Share on other sites

Ja wrócę jeszcze do tematu kolby, skróciłem swoją stockową ale uznałem, że...chcę coś nowego, wygodniejszego z racji swego niskiego wzrostu (170) wykluczam danie kolby od M16, tej stałej ;-) I myślę nad klasyczną kolbą od M4? Co o tym myślicie, nie będzie za lekka, lub za ciężka? (u mnie ważne jest by kolba nie była za lekka, tzn żeby karabin za mocno nie ciążył na przód ale też by nie była za ciężka, musi tak być z powodu mojej choroby kręgosłupa...)

Link to post
Share on other sites

@boloxxx zacznij czytać odpowiedzi, zamiast powtarzać te same pytania... W prowadnicy kolby teleskopowej jest trochę miejsca, jeśli będzie Ci ciążyć, to możesz wcisnąć tam jakieś ciężarki/odważniki, cokolwiek co znajdziesz w garażu czy jakiej innej szopie i się zmieści. Jeśli nadal balans nie będzie spełniał wymagań Twojego kręgosłupa, rozważ wyprowadzenie kabli na tył i zamontowanie baterii w ładownicy na kolbie, albo w ogóle w kolbie (typu SF, HK itp). Bo front w LR jest zaskakująco lekki, o wiele wygodniejszy pod tym względem od HK416, Scara, czy jakichkolwiek emek z zestawem szyn RIS, ale jeśli ma się dużą baterię (nie tylko stockową, ale np. firefoxa twina z taiwangun.com) to może zacząć ciążyć do przodu.

 

@Lechu2K ja też kupiłem kolbę CTR, będę miał ją po świętach, to pokażę, jak to wygląda. Jesli potrzebujesz prowadnicy, to masz dwie opcje: czaić się na oferty na allegro i w komisie, albo kupić nówkę np. tu: http://gunfire.pl/product-yid-1152189734-M...-skladanej.html

Edited by Jangi
Link to post
Share on other sites

boloxxx - zaczynasz być irytujący. Nie potrafisz sam myśleć swoją głową? Pomyślec, że możesz sam zdobyć niektóre informacje nie wysilając się zbytnio a nie bez przerwy zadawać głupie pytania.

Zobacz:

http://www.taiwangun.com/shop,show,825

 

http://www.taiwangun.com/shop,show,833

 

Jest tam pole "WAGA". Jak w prawie każdym sklepie który prowadzi sprzedaż internetową aby kupujący mógł wiedzieć ile będzie ważył towar do jasnej... Żurawiny.

 

A jeśli jesteś tak leniwy że nie klikniesz w linki to standardowa kolba od m4 jest lżejsza od stockowej w lr o 55gramów. :roll:

 

 

 

Skoro mowa o kolbach, ciekawie wygląda ta:

http://www.taiwangun.com/shop,show,146

Edited by kryk
Link to post
Share on other sites

Koleś, jeśli kogoś łajasz to rób to z głową.

Po pierwsze- kolba którą pokazałeś nie jest w pełni standardowym modelem, tylko jakąś modyfikacją PJty. Po drugie, to co pokazałeś w linku to jedynie kompozytowa część. Prowadnica kolby wazy drugie tyle, więc całość to już prawie 0.7kg.

Następnym razem polecam ugryźć się w paluszki, zanim zaczniesz wypisywać bzdury.

Edited by cyku
Link to post
Share on other sites

Cyku - zależy. Nie mogłem znaleść sklepu który pokazywałby wagę "w pełni standardowej" kolby od eMki, ale

 

http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-11...ial-Forces.html

 

tutaj masz kolbę która waży 510gram (tak,wiem jaki sklep ale daje tylko przykład) razem z prowadnicą.

 

Pozatym, mimo ze wypisałem być może i bzdury to jednak takie rzeczy można poszukać samemu...

 

Oraz, nawet jeśli gafę strzeliłem, to mój błąd, z pośpiechu, więc z góry przepraszam. Nie ma sensu sie o to kłócić czy coś.

 

Btw - jeśli karabin ciązy do tyłu to chyba dobrze? (patrz np. Steyr AUG) - pozwala dłużej utrzymać karabin w pozycji "stand by" czy jakoś tak to się nazywało (gotowej do strzału).

Link to post
Share on other sites

@M_Qba - u mnie stock'owy mag działa bez zarzutu, ale jakiś taki przerośnięty jest i szczerze jakoś nie pasuje mi do reszty magazynków. Poza tym i tak używam mid-capów więc mi to lotto :)

 

@Jangi - jak zamontujesz CTRa to zapodaj pikczersa jakiegoś :) A jeśli chodzi o prowadnicę to mam nadzieję że u krakmana coś mi znajdą, wtedy wszystkie rzeczy potrzebne w jednym miejscu kupię :).

Jeśli nie to chyba kupie tą od gunfire i przy okazji zawieszenie jednopunktowe, bo od jakiegoś czasu do broni tylko takie uznaje .... no oczywiście poza SAWem ;)

Edited by Lechu2K
Link to post
Share on other sites

Poza tym i tak używam mid-capów więc mi to lotto :)

 

To może chcesz tego hi-capa sprzedać :D:D

Rozumiem, że jeśli przerośnięty to 450 kulek.

Jeśli tak, to ja jestem chętny.

 

Jak ktoś chce kupić stockową kolbę do pocięcia, skrócenia itd. itp to mam taką. Oddam za grosze, albo zamienię za hicapa 450kulek.

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

@kryk, piszesz, że zrobiłeś bład, było by ok gdybyś go nie zrobił podczas gdy na kogoś najeżdżasz... Jak widać, sam podałeś niestandardową kolbę, w dodatku bez prowadnicy, a ja pisałem "klasyczna kolba do M4" :wink: Jest jeszcze jedno, pytam się o wagę rzeczywistą, wagi podawane przez sklepy są często zakłamane (np. karabinów) więc wiesz, zanim zaczniesz wytykać komuś, że jest irytujący pomyśl 2 razy, po prostu, nie podniecaj się tak moim pytaniem o kolbę bo ci stanie :-F To by było na tyle, a dobór kolby jest jedną z ważniejszych dla mnie rzeczy w AS bo chodzi to o wagę a to związane z moją chorobą, tyle...

 

Ale wy macie problemy z tą kolbą... Polecam www.google.pl i tam rozwiązać swoje problemy :) Walka o ilość gramów nie ma sensu... ;/ Powiedzcie lepiej czy stockowy mag wam dobrze chodzi?

 

No u mnie już np. 50-100 gramów może mieć znaczenie :-F

 

Btw - jeśli karabin ciązy do tyłu to chyba dobrze? (patrz np. Steyr AUG) - pozwala dłużej utrzymać karabin w pozycji "stand by" czy jakoś tak to się nazywało (gotowej do strzału).

 

No ale zauważ, że jak kolba będzie za lekka to będzie ciążyć do tyłu a ja właśnie chcę tego uniknąć...

Edited by boloxxx
Link to post
Share on other sites

Dobra w tajniki twej choroby nie wnikam. Uważam jednak, że nie ma sensu kłótnia o gramy kolby, dobierz taką jaką uważasz za stosowne i tyle. A mój problem z magiem wygląda tak, że co jakiś czas magazynek się nakręca jakby... ale Kulki stoją w miejscu kręce zebatką jest coraz większy opór ale kulki nie idą do guna... Trzeba wyjąć go, trzepnąć ręką, i sprężyna się jakby już nakręca prawidłowo... Jakiś to wielki problem nie jest bo zamierzam mid capy kupić MAG'a [btw ma ktoś te krótkie magi (ala vietnamskie?)]

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=4492

Edited by M_Qba
Link to post
Share on other sites

nie podniecaj się tak moim pytaniem o kolbę bo ci stanie :-F

 

Ale mu pojechałeś tekstem z piaskownicy ... zapewne duma Cię rozpiera :???:

 

to związane z moją chorobą, tyle...

 

Ta choroba to chyba mania prześladowcza na tle wagi kolby ;-)

 

A mój problem z magiem wygląda tak, że co jakiś czas magazynek się nakręca jakby... ale Kulki stoją w miejscu kręce zebatką jest coraz większy opór ale kulki nie idą do guna... Trzeba wyjąć go, trzepnąć ręką, i sprężyna się jakby już nakręca prawidłowo...

 

U mnie zdarzyło się podobnie 3-4 razy. Docelowo i tak zamierzam zmienić na krótkie mid-capy bo moim zdaniem LRka z krótkimi magazynkami wygląda fajniej.

Edited by KARY
Link to post
Share on other sites

Bo mi stanie? Oook. Zegarek chyba.

 

Whatever.

Ja mam te krótkie magi ale real capy na 25 kulek. Podają 20 - 22 kulki, te 3 - 5 kulek zawsze wypadnie, normalka. To są magi od PJ za 19zł. Nie mam do nich zastrzeżeń pod względem działania tylko szara farba się szybko ściera a pod nią jest czarna. Nie przeszkadza mi to, nawet powiem że fajnie wygląda. Bardzo praktyczne gdy się leży i strzela (ale trzeba często przeładowywać :) ) Odkryłem malutkie luzy przy rozłożonej kolbie - na boki się chwieje. Muszę odrobine izolki zastosować i będzie git.

 

I apropo's - ten hicap dodawany do repliki - czy to nie jest przypadkiem rzeczywisty wymiar oryginalnego maga od eMki? (z wersji ostrej).

 

A i tak już z innej beczki:

boloxxx skoro masz tak chory kręgosłup, że te 20deko więcej wagi w kolbie jest dla ciebie takie ważne to po cóż kupiłeś taką replikę a nie np. mp5, skorpiona, p90 albo jakiś pistolet?

Tutaj masz małe wymiary, małą wagę bez kombinowania i tak dalej...

Edited by kryk
Link to post
Share on other sites

Nie, nie mania prześladowcza, nie mam zwykłego skrzywienia więc to jest ważne, a nie kupiłem innej repliki bo o tym jak choroba poszła na przód dowiedziałem się po zakupie, zresztą gdyby była lepsza kolba to LR by styknęła, dobra już wiem, kolba z kompozytu jest lekka ale do tego prowadnica z metalu i powinno ważyć tyle co stockowa czyli raczej dobrze :uśmiech:

Edited by boloxxx
Link to post
Share on other sites

Wymiary maga z LR odpowiadają wymiarom prawdziwych magazynków STANG.

 

A co do choroby- chłopie skoro masz taki problem z kręgosłupem gdzie gramy kolby są dla Ciebie aż tak istotne, to lepiej sobie odpuść airsoft. Przyjacielska rada. EOT.

Edited by Caramba
Link to post
Share on other sites

Kary zgodzę się... Lrka z tymi krótkimi magami wygląda wyjefajnie. Do tego faktycznie praktyczne są jak sie leży ;) A i mid capy od Mag'a mają też sporo kulek więc wogóle super. A co do choroby boloxa to zgadzam się z Carambą... Albo poprostu nie rób z tego takiego halo.

Link to post
Share on other sites

Z racji tego, że już wiele osób pytało się, jakie magazynki pasują a jakie nie, w sobotę na Manguście postaram się wpakować do LRki jak największą ich ilość, różnych producentów i w niedziele dam opis.

Edited by cyku
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...