Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LR 300 [A&K]


Recommended Posts

Ok, mam już pewność, że "stockowa" komora jest walnięta - gumka i dystanser guardera. Zmieniony, przestrzelany i wynik - puste strzały, dublety, kulkę znosi na prawo, że o ja cię kręce, przy maksymalnym hopku kulka leci na 1,5metra... Cóż, czas zamawiać nową.

 

Ach i kulki - 0,25 Tokio Marui...

Edited by kryk
Link to post
Share on other sites
  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czyli najlepiej przy zmianie gumki wsadzić komorę CA/KA? A i takie pytanie, czy taka zmiana komory spowoduje, że FPSy staną się stabilniejsze?

 

Ps. A nadałby się tutaj 2 częściowa komora TM? Bo niby ta magia TM, tylko jak się 2 częściowa komora zachowa przy ponad 400 fps, nie będzie rozszczelnienia?

Link to post
Share on other sites

Komora od TM jest plastikowa z czego sie orientuję... Może mniej pożyć. Komora KA jest lepsza od CA a podobne ceny mają. Fpsy stabilniejsze - cóż, najbardziej na fpsy wpływa sprężyna, nie wiem czy komora ma wpływ na stabilność ich... Tutaj musi się wypowiedzieć ktoś, kto już testował inną komorę niż stockową.

Link to post
Share on other sites

No tak, jak jest nieszczelna to fpsy spadają (i wtedy chińczycy dają lepszą sprężynę bo nie chce im się doszczelniać komor... :P ) Na celność wpływa też lufa precyzyjna oczywiście.

 

Wkładał ktoś do LRki batkę mocniejszą niż stockową 9,6?

Link to post
Share on other sites

No tak, jak jest nieszczelna to fpsy spadają (i wtedy chińczycy dają lepszą sprężynę bo nie chce im się doszczelniać komor... :P ) Na celność wpływa też lufa precyzyjna oczywiście.

 

Wkładał ktoś do LRki batkę mocniejszą niż stockową 9,6?

 

Testowane na 10,8, ale oddanych tylko kilka strzałów i parę serii. W sumie 1 hi-cap. Na auto działa jak maszynka do mięsa marki Suuuuzuuuukiiiii ;)

No i problem gdzie to upchnąć ...

Link to post
Share on other sites

Kupiłem lr 300 od krakmanów. Replika niby nie ma "luzów" wszystko wygląda super, ale jeśli chodzi o celność to albo ja coś źle porobiłem, albo dostałem szrot... Od razu zaznaczę, że replika stock kupowana w promocji na tajwanie, bez wymiany HU itp. Strzelałem na kulkach G&G 0,25g, Guarder 0,25 i na PJ 0,25. Pierwsza rzeczy jaka mi rzuciła się w oczy to to, że kulki zacinają się w magu (posiadam ten z kompletu z repliką) te od PJ zacinały się co 5-10 wystrzelonych... Te od G&G i Guardera trochę rzadziej, ale też im się zdarza... Wracając do celności mojej repliki to w porównaniu do http://www.taiwangun.com/shop,show,1336 jest zerowa... Ciężko trafić w puszkę po piwie z odległości ~5 m ... Jakieś pomysły co może być nie tak?

Link to post
Share on other sites

@rapekk: Pierwsza sprawa, weź użyj wyciora, tylko delikatnie i na HU ustawionym na "zero". Każda nowa lufa, nawet precka jaką miałem w łapach, zawsze była brudna w środku (no z wyjątkiem luf Systemy).

Druga sprawa to czy HU ci nie podkręca kulek do góry, czy może kulki lecą w bok...

Link to post
Share on other sites

Fajnie - dopiero co dałem sobie radę z hopkiem, że teraz dobrze kręci to rozwaliło mi się coś w gearboxie - przy strzale jest okropny pisk i wyraźnie czuje drganie w chwycie pistoletowym. (a replika nie strzela ofc). Cóż, z GB się bawił nie będe, replika idzie znowu do krakmanów... Ajć ajć, coś mi mój egzemplarz się bardzo chiński trafił... :P

Link to post
Share on other sites

Mój był na tuningu lekkim.

Podkładkowanie, łożyskowanie, smarowanie i uszczelnianie, tłok do tego sprężynka 130. Serwis u mojego znajomego we wrocławskim gunfire. Gwarancję szlag trafił ale to dobrze bo i tak do krakmanów nic nigdy więcej nie poślę do robienia. Okazało się, że środku, po zmielonych zębatkach nie uprzątnięto wszystkich zębow, z których jeden wbił się w tłok. Podkładki na zębatki pozakładane były na odwrót. Replika totalnie rozszczelniona. Nie dziwię się teraz czemu po ich naprawie gwarancyjnej gnat strzelał o 40-50 fps słabiej w stosunku do jego stanu sprzed usterki.

Może trafiłem na słabego serwisanta co nie zmienia faktu że krakman ma u mnie dużego minusa. Zawodnik sknoci ale to drużyna przegrywa. Polecam natomiast serwis gunfire pod Wrocławiem. Mega konkretni i mili ludzie. Do tego widać, że naprawdę znają się na rzeczy bo gnat po ich serwisie strzela średnią prędkością 435fps (plus minus 5). Aż miło się robi :)

Pozdro LR'owcy!

P.S. Szacun dla Lucka z 22SAS Wrocław i GF

Link to post
Share on other sites

No chyba serio masz pecha, u mnie narazie nic... Oprócz kiwającego się lekko maga (który jest troche lewy) i odpadającej zaślepki od selektora która już przykleiłem. Hopek stockowy śmiga v nice i z gb żadnych problemów nie ma. Zdrowia życzę twej replice ;]

Link to post
Share on other sites

Dzięki Qba :) Cóż, dziś - jutro idzie na serwis LRka, może do następnej niedzieli przyjdzie spowrotem. Mam nadzieję, że po tej interwencji panów z Krakmana już nie będzie żadnych problemów. Nowa komora będzie, nowa guma, nowy tłumik (w swoim czasie ale w niedalekiej przyszłości) no i to, co wymienią/naprawią z gearboxem. I tak z ciekawości zapytam - ma ktoś numer seryjny LRki powyżej 1000? :P

(mój jest 000096)

Link to post
Share on other sites

Cóż, z GB się bawił nie będe, replika idzie znowu do krakmanów... Ajć ajć, coś mi mój egzemplarz się bardzo chiński trafił... :P

 

Nie ma sensu wysyłać. Przekręć 1-1,5 obrotu w prawo śrubę która jest od dołu wkręcona w chwyt pistoletowy. Śruba ta odpowiada za dociskanie zębatki silnika do zębatki silnikowej w GB.

 

99,9% że to usunie Twój problem.

Link to post
Share on other sites

Nie ma sensu wysyłać. Przekręć 1-1,5 obrotu w prawo śrubę która jest od dołu wkręcona w chwyt pistoletowy. Śruba ta odpowiada za dociskanie zębatki silnika do zębatki silnikowej w GB.

 

99,9% że to usunie Twój problem.

 

Śruba silnikowa - zupełnie zapomniałem o czymś takim. Tak, rozwiązało to problem. :lol: Dzięki KARY, jak się kiedyś tam spotkamy to ci wiszę kolejkę :P

Link to post
Share on other sites
I tak z ciekawości zapytam - ma ktoś numer seryjny LRki powyżej 1000? :P

(mój jest 000096)

 

Ja posiadam 000123 ;] Jestem przezadowolony że ją nabyłem.

 

Jak często smarujecie ją silikonem?

Edited by M_Qba
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...