Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36E


Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam dwa midy od MAGa - podają elegancko - siedzą w gnieździe bardzo pewnie i wchodzą z miłym "klikiem". Miałem jeszcze trzeci, ale się zaciął na amen - prawdopodobnie było to następstwem jego upadku (przy okazji roztrzaskałem, spiętego z nim stockowego hi-capa :( )

Link to post
Share on other sites

Według danych od sprzedającego, mam AKS Cymy która bezawaryjnie działa 2,5 roku. Dodatkowo na gearboxie są stickery. Wątpie żeby miał jakiś interes w tym, by zawyżać lata jej działania. Ponadto po wymianie gumki na czarną Systemke jest celna jak diabli, a i zasięg też bardzo dobry.

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jako, że ten temat jest o Giecie długiej, mam zapytanie:

 

Czy to, czy

 

"Zestaw cylindra o powiększonej średnicy

do G36C / G36K (nowa wersja)

Deep Fire "

 

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2396

 

 

 

Będzie pasować do tej długiej Giety od JG?

Pasować... Tzn, czy to, że pisze "do G36c/k" nie robi różnicy, i bezproblemowo mogę to wsadzić do długiej wersji?

 

Pozdro!

Edited by ASGKebab
Link to post
Share on other sites

A tam, nieprawda. Mam cylinder 0 w G36C i jakoś nie widzę, żeby to mi się tam na celności odbiło. To nie wiatrówka, aby obliczać skok tłoka oraz jego pojemność do długości lufy.

W drugim przypadku po prostu układ nie będzie miał siły wypchać kulki z lufy - tak łopatologicznie tłumacząc.

Link to post
Share on other sites

Hejka, mam kilka pytań:

 

- jak wygląda donośność kulek w stosunku do wersji K ? Jest jakaś różnica ? To, że jest celniejsza wydaje się logiczne, ale jeśli zasięg jest bardzo podobny to sensowniejsze jest kupno K i precki ?

 

- lepiej wziąć wersję z lunetką czy z risem i dokupić kolimator ?

 

- kolba jest taka sama jak w C, nie jest to niewygodne (krótka kolba, długa replika)?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...