Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36E


Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mogą być guardera 23 gramy?http://www.taiwangun.com/amunicja_kulki_0_23_g/kulki_0_23g-4300_szt_guarder-1583.html te ? będe potrzebował bardzo dobrych kulek ale czy to wpłynie na zasięg i osiągi repliki ? czy lepiej już wziąść http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_lufy_precyzyjne/lufa_precyzyjna_6_03mm_do_m4_src-129.html tą lufe?

Edited by GrzesiekWanat
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Mam takie pytanko do posiadaczy.

 

Czy bawił się ktoś w dorobienie/doklejenie/dowiercenie szyny montażowej na szczycie lunety? Rozważam możliwość zamontowania kolimatora, ale nie wiem czy jest to możliwe, gdyż nie chcę uszkodzić lunety.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Mam takie pytanko do posiadaczy.

 

Czy bawił się ktoś w dorobienie/doklejenie/dowiercenie szyny montażowej na szczycie lunety? Rozważam możliwość zamontowania kolimatora, ale nie wiem czy jest to możliwe, gdyż nie chcę uszkodzić lunety.

 

Pozdrawiam.

 

Najmniej inwazyjnie - dokleić. co do ładniejszego i bardziej pro montażu - musisz rozmontować lunetę i wtedy dopiero wiercić. Da radę, co więcej - niektóre lunety mają tak fabrycznie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam, mam jedno drobne pytanie a nie chcę robić syfu oddzielnym wątkiem. W długiej G36 od JG w standardzie jest lufa długości 495 mm (jeśli dobrze mierzyłem; mierzona była cała długość lufy od początku do końca, taśmą mierniczą). Precki takiej długości nie mogę nigdzie znaleźć. Informację o tym, jaka długość pasuje też ciężko mi znaleźć, głównie informacje są o gietkach krótkich. A więc: jaka długość jest dobrym zamiennikiem? 509 mm? Ktoś w tym wątku wspominał, że lekko widać w tłumiku płomienia, czy to nie zwiększa ryzyka uszkodzenia okolic wylotu lufy, np jeśli ziemia się dostanie? Widziałem też dostępne lufy 500 mm przeznaczone domyślnie do M14. Będzie coś takiego pasować? Gdzieś znalazłem, że w 500tkach są jakoś niestandardowo wycięte otwory i do innych giwerek niż M14 to nie pasuje. Prawda to, czy ktoś chrzanił głupoty? Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...