Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
alchemik193

Straż Graniczna

Recommended Posts

To są chyba stare kamizelki Kajmana (takie jak miały GRy) ale mogę się mylić.

Gogle Bolle X800, do pokazów AKMSy - chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego? :icon_mrgreen:

Sorry za odkopanie ale dopiero znalazłem zdjęcie, które kumpel cyknął mi na pikniku lotniczym na lotnisku Wilanowo koło Kętrzyna.

2lk4804.jpg

Nie wiem gdzie mam resztę

Może się przyda :P

A że tak zapytam, jest gdzieś w polsce sklep z takim zestawem MultiCam Tru-Spec, hełmem kamizelką i całą resztą jak na zdjęciu? (Nie chodzi mi o wierną replike za 600zł, ale coś w miare podobnego).

Edited by Teh

To teraz przeczytaj wyniki i powiedz mi gdzie widzisz taki zestaw w polskim sklepie.. Zresztą kajmana kamizelek też nie widziałem.

To teraz przeczytaj wyniki i powiedz mi gdzie widzisz taki zestaw w polskim sklepie.. Zresztą kajmana kamizelek też nie widziałem.

Czyli nie tylko masz bana na google, ale i urwane ręce? Biedne dziecko.

Czujesz się teraz lepiej? Ulżyło ci?

Skoro ktoś nie potrafi czegoś znaleźć, a jest to takie łatwe, mógłbyś podać link, zamiast się wymądrzać.

Ze znalezieniem bluzy, spodni nie było problemu - na przykład na military.pl - Jednak mundur ma inny odcień.

96685429.jpg

Kamizelki - nie widziałem. Hełmów - też nie. Jedynie nagolenniki.

Skoro pisze na forum, to znaczy, że nie mogę znaleźć. A posty jak wasze w niczym nie pomagają.

Więc jeśli ktoś ma jeszcze zamiar napisać : 'Sam poszukaj", to dziękuje, ale jeśli ktoś znajdzie i poda link, będę wdzięczny.

Edited by Teh

Ze znalezieniem bluzy, spodni nie było problemu - na przykład na military.pl - Jednak mundur ma inny odcień.
Poczytaj sobie co to jest balans bieli w fotografii cyfrowej.

Hełmów - też nie.
Ja hełmów w MC też nie widziałem. Chyba nikt nie widział. Co innego pokrowce na hełm.

Widzę również, że wpisanie w google "multicam kamizelka" i "multicam hełm" oraz zaznaczenie opcji "Szukaj na stronach kategorii: język polski" przerasta Twoje możliwości.

Ja widziałem kiedyś IBH w MultiCamie. Serio serio, było gdzieś na Military photos bodajże...

ale czy ktoś tego używa - albo hełmów serii TC - na bank nie.

Tyle że te hełmy w MC to są customy, np. ma militarymorons.com.

Teh cieszę się, że udało Ci się jednak namierzyć sklep military.pl i ich ofertę w zakresie Tru-Spec'a. Jednocześnie zapewniam Cię, że kolor tych mundurów nie odbiega - jest to wina naświetlenia, wspomnianego balansu bieli i jeszcze innych czynników związanych ze światłoczułością i oświetleniem.

Nakolanniki Alta już znalazłeś co nie mniej mnie cieszy.

Co do kamizelek to niestety z tym będzie troszkę kłopot, ale jak mniemam i z tym sobie poradzisz - czego z całego serca życzę.

Hop.