Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wzmianka o Airsofcie w TVP INFO


Recommended Posts

Sprawialiście wrażenie trochę ludzi zagubionych i nie wiedzących jak trzeba się zachowywać przed kamerą :P Wyszło trochę sztucznie.

No i wasze fatality po dostaniu kulką też kiepskie, filmów nie oglądacie? xD

 

No i jeszcze jedna sprawa,

"Uzbrojony jest"? A Wy mówicie, że tak.

To kurde latacie po mieście z niezablokowaną repliką? o.O

Link to post
Share on other sites

Na Pikniku Militarnym pewna reporterka po wymianie paru zdań ze mną i czwórką moich kumpli poprosiła nas, byśmy na potrzeby zdjęcia ustawili się tak, by wyglądało to na walkę - dwie osoby tu, trzy osoby tu, i jakieś pozy. Z początku pani bardzo nalegała, ale wyjaśniliśmy jej że jak już ma nam zrobić zdjęcie to jak stoimy z bananami i ze sprzętem. Musicie mieć na uwadze to, że reporterzy nie znają się na wszystkim i nie muszą znać zasad, jakie coś obowiązuje. Kiedy was o coś poproszą, możecie np. ładnie wyjaśnić, że nie możecie tego zrobić, bo to narusza prawo, prawo ASG czy coś w tym stylu. My nie zgodziliśmy się do upozorowania bitwy, ponieważ to byłaby głupota - ja byłem jako spadochroniarz 1SBS, dwójka moich kumpli jako brytyjczycy, a kolejna dwójka jako bundeswehra. Skończyło się na lansiarskiej fotce :P

Ale to tak na przyszłość ;)

Link to post
Share on other sites
My nie zgodziliśmy się do upozorowania bitwy, ponieważ to byłaby głupota - ja byłem jako spadochroniarz 1SBS, dwójka moich kumpli jako brytyjczycy, a kolejna dwójka jako bundeswehra.

Jakie to ma znaczenie? Ani dla Pani reporter, ani dla czytelników żadnego. Dla nich każde camo to moro, a jak ludzie w moro celują do siebie z broni (czy replik) to już jest wszystko ok.

Link to post
Share on other sites

Pani redaktor kazała nam również zatrzymymać jakiegoś TIRa na chwilę. Jak tylko usłyszeliśy tą propozycję, to aż zrobiłem oczy jak 5 złoty... :P Oczywiście tego nie zrobiliśmy, żeby ktoś sobie nie pomyślał... :)

 

A z tą uzbrojonę bronią było tak, że pani redaktor powiedziała nam wcześniej, żeby pan Dyrektor Szmit mógł sobie strzelić raz z jednego karabinu, więc kolega podłączył baterię... ;)

 

I to nie był środek miasta. Nasze gimnazjum znajduje się na obrzeżach miasta (też niewiem dlaczego :P). Większość czasu jeździliśmy tym pedalsko-różowym vanem i tym drugim białym.

 

 

Do kolegi Aexalvena:

Wiesz, to praktycznie był nasz pierwszy występ przed kamerą, a wyszło sztucznie, bo tak jak już to kolega snup powiedział, wszytsko było ustawiane.

To jak kilku Bundewehrowców wskakuje do pedalsko-różowego vana, było powtarzane 5 czy 6 razy, to jak US wyskakuje, też gdzieś tak. Wszytsko oprócz strzelanki było ustawiane (chociaż ona też nie do końca... :P).

 

 

Arthur Currie:

Nie, nie zgodzilibyśmy się. To już by była przesada. Jak już mówiłem pani redaktor miała wiele, dziwnych i szaloych pomysłów...

 

 

A tak propo, to nawet gdybyśmy chodzili z bronią po mieście, to nie sądze, że jakoś bardzo by się ludzie nas przestraszyli, gdyby za nami łaziły dwie kamery, dźwiękowiec i pani redaktor. Ale to już są moje przemyślenia na chwilę obecną... :P

Link to post
Share on other sites

Jakie to ma znaczenie? Ani dla Pani reporter, ani dla czytelników żadnego. Dla nich każde camo to moro, a jak ludzie w moro celują do siebie z broni (czy replik) to już jest wszystko ok.

 

Jednak dla re-actorów i niektórych airsoftowców to ma znaczenie ;)

Edited by Predalien93
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...