Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wzmianka o Airsofcie w TVP INFO


Recommended Posts

Być może jakieś tam osoby z tych zdjęć były, głowy nie dam bo mam słabą pamięć do twarzy, ale struktura etniczno-mundurowa wydaje mi się być zbliżona.

 

Pierwsze co sobie pomyślałem widząc niektóre z tych zdjęć to panicze "Boże ratuj!" (te trupy, egzekucje a zwłaszcza ten mały bodaj dziesięcio-osmio latek)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

OMFG :strach: :strach: :strach:

 

Proszę, powiedzcie mi, BA! Zahipnotyzujcie mnie, że nie widziałem tych zdjęć które widziałem...

 

NIEEEEEEEE :poddanie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tych starych capów, którzy uczą dzieci paradować z "giwerami" po mieście, to się powinno za jaja na drzewach powywieszać na zbliżające się święta.

 

 

 

No i na rannego wybrali najmniejszego, żeby było łatwo przenieść. Żal :roll:

Link to post
Share on other sites

Wiem, że te zdjęcia wyglądają tragicznie, ale przyznaję się, to były nasze początki. Początki trudne, wiele głupstw się wtedy robiło, m. in. chodziło z bronią po mieście, przyjmowało jakichś gówniarzy, etc.

Teraz grupę zmieniliśmy, już nie ma gówniażerii - wszytskich poniżej 16 roku życia usunęliśmy, chodzenie z bronią po mieście zabronione. No chyba, że nam tam jak ostatnio p. Maria z telewizji objazdowej kazała, ale to już jest inna sprawa.

 

Te zdjęcia w tej galerii to jest nasza straszna kompromitacja, ale trzeba przyznać, każda grupa jakoś zaczynała.

 

Teraz nasza grupa wygląda o niebo lepeij, co można było zauważyć w ww. "telewizji objazdowej".

 

Proszę również zauważyć, że od strony ok. 5 tej galerii jesteśmy już w trakcie przeistaczania się z niewiadomo czego w grupę Airsoftową (a to jest Maj). Teraz już mamy AEGi, zero springów, dążymy do przeformowania z dwóch sekcji (US i BW) do jednej (tylko US).

 

Teraz nasza grupa nazywa się United Nations Contingent, proszę tutaj jest link do naszej stronki www.un-contingent.cba.pl

 

Staraliśmy się w programie pokazać od jak najlepszej strony, czy to nam wyszło? oceńcie sami...

 

 

EDIT:

Aha i jeszcze jedno, gogli nie widać, bo to były zdjęcia ustawiane... ;)

Edited by Damissimo
Link to post
Share on other sites

To rzeczywiście była kompromitacja tamte zdjęcia. Teraz staramy się odwzorowywać oryginalny oddział US. Nie przyjmujemy nikogo poniżej 16 roku życia. Każdy z nas przestrzega zasad asg nawet w najmniejszych szczegółach, a ten reportaż wyszedł w sumie trochę komicznie, ponieważ był w większej części ustawiany. Niedawno zaczęliśmy dozbrajać swoje szeregi praktyczni każdy z nas ma AEG'a. Mundury i oporządzenie kupujemy tylko oryginalne. Staramy się jak możemy nasza grupa niedługo obchodzi pierwszą rocznice wiec nie jesteśmy zbyt długo w tym hobby

Link to post
Share on other sites

Wiem, że te zdjęcia wyglądają tragicznie, ale przyznaję się, to były nasze początki. Początki trudne, wiele głupstw się wtedy robiło, m. in. chodziło z bronią po mieście, przyjmowało jakichś gówniarzy, etc.

Teraz grupę zmieniliśmy, już nie ma gówniażerii - wszytskich poniżej 16 roku życia usunęliśmy, chodzenie z bronią po mieście zabronione.

 

Czyżby?

 

Rekrutacja

United Nations Contingent ma zaszczyt ogłosić nabór członków do grupy!!

 

Wymagania:

 

* wiek od 15 lat w górę,

* posiadanie umiejętności przydatnych na polu walki,

* możliwość umundurowania się i uzbrojenia w przeciągu pół roku od wstąpienia,

* zainteresowanie wojskowością i militariami

 

:poddanie:

Link to post
Share on other sites
eraz grupę zmieniliśmy, już nie ma gówniażerii - wszytskich poniżej 16 roku życia usunęliśmy, chodzenie z bronią po mieście zabronione. No chyba, że nam tam jak ostatnio p. Maria z telewizji objazdowej kazała, ale to już jest inna sprawa.

 

Nawet nie pytam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...