Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

mam przyjemność zaprosić Was do zapoznania się z już -nastą wersją strony teamowej Grey Wolves - Warsaw Airsoft Regiment.

 

www.greywolves.pl

 

stronka jeszcze nie jest kompletna - Ark'Gregor cały czas nad nią pracuje. Przybywa nowych treści jak również jest uzupełniana wcześniejszymi galeriami i relacjami. Mam nadzieję - że znajdziecie na niej też coś dla siebie :-)

 

P.S.

 

Zapraszam również do odwiedzenia naszego FORUM !!!

Link to post
Share on other sites

Widać, że ktos sie napracowal nad ta stronka. Sporo, calkiem ladnie zaaranzowanych zdjec i mily dla oka wystroj graficzny. Niestety, spore plachty "pocietej" grafiki laduja sie dosc dlugo i mam wrazenie, ze jest kolejna strona z przerostem formy nad trescia(przynajmniej na razie).

 

Co do tych lusek, to faktycznie zmora - nie dosc, ze nigdzie nie pasuja (Kalacha jakos nie zauwazylem, heh), to sa uzywane w zdecydowanym nadmiarze, prawie na kazdym zdjeciu! Poza tym, co jak co, ale luski z broni ostrej dosc slabo (powiedzialbym nawet, ze w ogole!) kojarza sie z ASG, tak wiec moze lepiej byloby rozrzucic w tle pare opakowan kulek BB??? ;-)

 

Zyczac dalszego rozwoju serwisu...

Link to post
Share on other sites

Bardzo ładnie wykonana stronka.

 

Mały offtopic, nawiązując do USP - czy to aby nie jest jednak P12? Wiem, że producent (KWC?) sprzedaje to-to jako P8 własnie, ale zawsze wydawało mi się, że USP Tactical nosi oznaczenie P12 ("zwykły" USP - P8, Compact - P10)... Czy coś mi się strasznie pomyliło? :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To jest chyba zdjecie takiej "chinskiej" wersji G36 .Tzn sie wersji sprezynowej chiwnskiej produkcji czy tam jakiejs innej.Mozna je kupic na e-bayu z tego co wiem.A swoja droga to ktos z was ma moze cos takiego czy te zdjecie jest poprostu tylko umieszczone na tej stronie tak informacyjnie??

Link to post
Share on other sites

Z tego co widac na ebayu to chyba tak

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...&category=31686

Tu jest wersja z kolimatorkiem i laserkiem.Gdybys mial zamiar kupowac to bym Cie prosil o info.Pewnie bym sie dolaczyl do zakupu.

W sumie nie jest to chyba najlepszy air soft ale switnie wyglada.

 

A tak powracajac do tematu bym chcial pogratulowac osobie ktora robila zdjcecia do tej stronki.Pierwsza klasa tak jak i stronka :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...