Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] Jak bawi sie Bydgoszcz i Torun (i okolice)


Recommended Posts

nienoo fpanowie nie deprymujcie sie, czekamy na iecka ilosc filmoiw, te sa najprawde okj, strtrona swoja ddotra jhest bardziejh bpedzay przejrzysta wiec ok. bodajze na wserwrze piwko.pl wjest wiecej miejsca wiec sobie tam tymscijcie kilka wiecwje filmow i dojacei ludzio obejze c kh khkhkhkhhkhkh

Link to post
Share on other sites

Wybaczcie OT, ale odnośnie piwko.pl.

 

Na serwerze piwko.pl założyłem konto, żeby zamieszczać galerie - jest 200 MB, ale gdy chciałem zamieścić ostatnio zdjęcia z PET Core II - zaczął marudzić o braku miejsca (na innym koncie w piwku również już takie zjawisko zauważyłem) - a zajęte bylo na 150 MB. Zacząłem robić miejsce i zszedłem do 70 MB. Omal nie spadłem z krzesła, gdy przy próbie podmiany jednego pliku, pojawił się ten sam komunikat. Konto zaczęło się zachowywać, jak jakiś CD-R - kasowanie tylko struktury ;)

Poza tym serwer jest baaardzo wolny, szczególnie przy operacjach innych niz transfer ciągły pliku.

 

Jednak jeśli chodzi o filmy - kiepska sprawa. Nie wolno trzymać plików większych niz 1 MB, więc trzeba dzielić. No i trzeba jakiś szkielet HTML zrobić, bo regulamin zabrania robić z konta przechowalnię plików (co jednak wszyscy robią, tworząc strony atrapy).

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...