Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoft-militaria.pl aka bonia1313 na Allegro


Recommended Posts

Witam :)

Przeszukałem forum, ale nie znalazłem żadnego wątku o tym sklepie. Czy ktoś może miał już z nim styczność? W ofercie mają zarówno shitguny jak i repliki I i II klasy, ale muszę dodać, że promocje wyglądają zachęcająco :) Np. Thunder Maul, który ostatnio przykuł moją uwagę (lubię futurystyczne kształty ^^) w innych serwisach kosztuje ok 530 zł, a tutaj 400 zł. Trzeba przyznać że ceny niektórych towarów są atrakcyjne, ale nie słyszałem jeszcze o tym sklepie, a nie przepadam za kupowaniem w ciemno.

 

Czy ktoś miał już styczność z tym sklepem i mógłby coś o nim napisać?

Z góry dziękuję za info ;)

 

Ah, kurde, działy mi się pomyliły o.O Czy mod mógłby przenieść ten temat? ^^

Link to post
Share on other sites

Ja sobiście niepolecam tego sklepu.

blisko 6 tygodni temu zakupiłem od nich M4A1 III generacji, pieniądze wpłaciłem następnego dnia po zakupie, od tamtej pory cisza,nie odbierają odemnie telefonu , nie odpisują na maile, poprostu jakby zapadli się pod ziemię ! oczywiście całe zajście zgłosiłem na Policję mam nadzieję że dobjorą im się do d..y !! Nic innego tylko zwykli złodzieje !

Radze więc omijac z daleka ten sklep

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie dość, że ceny nie są jakieś ciekawe, to jeszcze nazwa brzmi jak airsoft-extreme ;)

 

 

Dobra ale to tylko nazwa, a niektóre bronie można znaleźć dość tanio...

Co do jakości też nie mam zarzutów...

 

adamek3 - może jakaś pomyłka, a poza tym ja ZAWSZE jak kupuje przez internet to płacę dopiero przy odbiorze...

 

a poza tym daj znać dopiero jak sprawa się wyjaśni, bo nie wiadomo czy są złodziejami, czy po prostu się pomylili, co się każdemu zdarza.

Link to post
Share on other sites
a poza tym daj znać dopiero jak sprawa się wyjaśni, bo nie wiadomo czy są złodziejami, czy po prostu się pomylili,

Jak nie odbierają telefonu ani nie odpisują, to jak się ma sprawa wyjaśnić, Watsonie? :F

 

Niedawno złożyłem kolejne zamówienie na asgshop'ie i nie dostałem potwierdzenia wpłaty od nich (którą dokonałem). Zadzwoniłem, zapytałem, pogadałem i okazało się, że jest problem. Wymagało to trochę trudu, żeby to wyjaśnić, ale dało się. TYLKO SKLEP MUSI CHCIEĆ!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zakupiłem tam z kolegami 3 thompsony.

 

Zanim złożyłem zamówienie pisałem maila i dzwoniłem aby się dowiedzieć o dostępność 3 sztuk oraz ewentualny rabat. W obu przypadkach nie miałem problemów. Na maila dostałem pozytywną odpowiedź, telefon odebrano i także udzielono mi odpowiedzi.

 

Złożyliśmy 2 zamówienia, jeden thompson miał lecieć do Warszawy, 2 do Malborka. Oba doszły w dwa dni jak obiecano. Cena była najniższa jaką znalazłem w internecie. Na maila dostawałem na bieżąco informacje co się dzieje z zamówieniem: Potwierdzenie zamówienia --> Gotowość zamówienie do wysyłki -->Paczka jest w drodze. 2 sztuki które otrzymałem były dobrze opakowane stretchem, i folią producenta. Kolega z Warszawy także nie miał żadnych zastrzeżeń.

Kontaktowałem się jeszcze ze sklepem telefonicznie w dniu, w którym miałem otrzymać paczkę.

 

Wszystko załatwione profesjonalnie, jestem zadowolony z zakupu w tym sklepie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Zauważyłem coś dziwnego... Dostępność danych modeli jest taka sama jak na airsoftguns.pl! Przypadek? Wątpię.. A tu porównanie:

http://www.airsoft-militaria.pl/cat-pol-12...Sprezynowe.html

 

http://www.sklep.airsoftguns.pl/cat-pol-11...zynowe-ASG.html

 

Zwróćcie uwagę na tego steyra AUG za 20zł. A na allegro mają tylko 3 neutrale i 0 negatywów.

Edited by Szczups
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zamówiłem W Tym Sklepie Pierwsze W Moim życiu repliki ASG (nielicząc tych sprężynowych z kiosku, ktore natchnły mnie na poszukanie czegoś elektr.)

 

Opisze Wam Raport Zakupów:

 

Łączna Wartość = ok. 240 zł. (karabin P90 i eagle oraz amunicja)

 

Sobota:

12:13 - E-mail Potwierdzający Zamówienie.

12:33 - Potwierdzenie Skompletowanego Towaru Gotowego Do Przesyłki.

 

Poniedziałek:

 

13:38 - Paczka Wysłana - Poczta Polska PIORYTET za pobraniem = 20 zł.

Zobaczymy co będzie dalej/

 

 

Paczka dobrze zapakowana przybyła do Starogardu zgodnie z oczekiwaniami, w środę.

Po bliższym prztestowaniu zasięg skuteczny (~25 cm) to ok. 18-20 m, cały zasięg ok. 30 m, ale tu już trzeba celować ściężką ognia :P.

Wg. mnie świetny dla dzieci (sam jestem wiec wiem).

Najlepiej się nimi bawi na terenie 60x60 z małymi obiektami (za ktorymi mozna sie schowac, czyli murki itp itd.) lub w terenach 100x100, ale zawiłym, labiryntowym o krótkich prostych.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja osobiscie szczescia nie mnielm przy zakupie AK dwa lata temu.

Odebralem przesylke i okazalo sie ze magazynek przy włozeniu nie zostawal w slocie tylko wpadal nic go nie trzymalo. Odeslalem im sprzet, po jakims czsie dostalem odpowiedz ze to ja musialem rozbebeszac sprzet i oni tego nie naprawia ani wymiana. Czesci kosztowaly mnie 69zl :/ :killer:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

NA kontakt nie narzekam po wyborze osprzętowienia i złożeniu zamówienia ( w środę złożyłem zamówienie o 14:40 [tj.wczoraj] dzisiaj dostałem e-maila[tj.czwartek 13:10] że przesyłka jest w drodze . )

Pozostaje mi czekać , mam nadzieje że wszystko będzie okej.

 

Broń doszła (2dni) . Dostałem G608-2 a zamówiłem G608 . Niema co narzekać ;].

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zakupiłem tam gazowy pistolet. Wszystko fajnie, doszedł do mnie po dwóch dniach. Mój zachwyt nie trwał długo. Pistolet był już lekko porysowany i jak się później okazało - nie strzela. Mam podejrzenia, że wysłano mi pistolet, który ktoś inny zwrócił.

 

Teraz nie mogę nawet oddać go na reklamację czy gwarancję, bo nie mam oryginalnego opakowania. Nigdy więcej tam nie kupię. Chciałem zacząć zabawę z ASG, ale ten cholerny sklep wszystko popsuł. Ponad dwie stówy poszły się ***, a ja muszę zbierać kasę od nowa.

 

Rozumiem rozgoryczenie, ale obowiązuje u nas regulamin zakazujący używania wulgaryzmów [R]

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Zamówiłem w tym sklepie tani pistolet (świadomie - jest mi potrzebny do strzelanek na podwórku z kolegami). Przesyłka została wysłana następnego dnia i niebawem dotrze. To będzie chyba pierwsza moja broń przewyżsająca choć trochę "bazarowe zabawki" za 10 zł i mam nadzieję pierwsza działająca dłużej niż kilka dni ;-) .

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

Mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep. Replika dostarczona na drugi już dzień.

Wszystko zgodne z opisem. (FN Herstal F2000 G&G - Jak udało im się to skołować tego nie wiem :) )

Kontakt wzorowy.

Mam nadzieję że dalej będą funkcjonować na tym samym poziomie. :) Czego sobie i im życzę.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witamy maniaków,

 

ruszyły prace nad sklepem stacjonarnym, będziemy mieścić się na ul. Letniej 12 w Szczecinie (teren Agromy), tuż obok miejscówki Dąbie.

 

Planowane otwarcie nastąpi w grudniu:)

 

Drodzy maniacy!

 

Z przyjemnością informujemy, że sklep na ulicy letniej 12 powoli ruszył, mieliśmy już kilku pierwszych klientów. Sklep czynny jest w godzinach 10 - 15 od poniedziałku do piątku. Zapraszamy serdecznie.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Kupiłem 3 miesiące temu przez allegro R85A1 z Army(najlepsza cena wraz z przesyłką). Dostałem szybkie potwierdzenie wpłaty na maila, następnie potwierdzenie skompletowania przesyłki oraz kolejnego maila z potwierdzeniem nadania. Kontakt mailowy bardzo dobry. Towar zapakowany dobrze. Mogę z czystym sumieniem polecić.

 

A sama replika jak dotąd wystrzeliła nieco ponad 1k kulek i nie ma z nią najmniejszych problemów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ja niestety sklepu nie polecę i nigdy więcej nie skorzystam z jego usług. Na początku było fajnie dostałem MP-5 ale na tym zabawa się skończyła. Na pierwszej strzelance karabin się zepsuł. Wysłałem na gwarancie i ... niespodzianka ! Dostaje replikę z powrotem (na swój koszt) z adnotacją nie stwierdzono usterki. Jak się okazało MP-5 dalej nie działało i do tego nie przysłano mi mojej baterii. Dopiero po interwencji telefonicznej dostałem ją z powrotem. Zdenerwowany napisałem e-maila do sklepu iż żądam zwrotu pieniędzy za wysyłkę i wymiany repliki. Odpowiedź otrzymałem dopiero po kolejnej mojej wiadomości iż z konsultuje sprawę z rzecznikiem praw konsumenta.

Replikę ponownie wysłałem na gwarancje. Po paru dniach dostałem telefon ,że to ja za szybko naciskam spust i dlatego karabin nie działa (czyli według serwisanta jestem idiotą). Kolejna interwencja u właściciela i dopiero serwis łaskawie postanowił coś pokombinować. Jakiś czas potem otrzymałem replikę z powrotem niby naprawioną. Najlepsze było to że MP-5 dalej nie działało i naprawiając gearbox musiano odkręcić tłumik płomienia którego nie otrzymałem z powrotem. Tłumik dostałem po tygodniu i kolejnej awanturze z serwisem. Ostatnia kwestia to zwrot pieniędzy za wysyłki. Cisza przez 3 e-maile (tydzień) dopiero sklep zareagował jak napisałem paragrafy z kodeksu cywilnego o które miałem zamiar ich pozwać (tak poradził mi rzecznik praw konsumenta). Wtedy właściciel osobiście się do mnie pofatygował e-mailem i zwrócił kasę (odpowiedź otrzymałem w 20 min). Podsumowując podejście do klienta żenujące, kontakt straszny i towar nie najlepszy. Nie polecam.

 

PS: Sfrustrowany sam rozkręciłem GB i naprawiłem replikę więc serwis naprawdę jest kiepski.

Edited by Militiae
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...