Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Desert Eagle Hard Kick [Tokyo Marui]


Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Łożyska? Obstawiam, że to jakaś pomyłka przy pakowaniu. Nie przypominam sobie, by w replice jakiekolwiek łożysko było lub miejsce na takowe.

 

Jednak lepiej będzie, o ile masz taką możliwość możliwość, zróbić zdjęcia i wrzucić je tutaj. Może wtedy coś wykombinuję, bądź kogoś innego oświeci.

Edited by dark_griph
Link to post
Share on other sites

zaworki zamontowałem bez łożysk :) może były do blokowania zaworka przed wypuszczaniem zbyt dużej ilości gazu (wkładać przed zaworkiem zanim go wkręcisz... nine balle są o jakiś 1-1,5 mm krótsze od standardowych i może maja wejść tam w tą przestrzeń te kuleczki :P) ale to tylko domysł... na moje oko działają jak nalezy bez tego :P

 

jest i srebrna konwersja w sklepach ...po 850zł ... czekam do wypłaty :P mam nadzieje że potanieje

 

Naucz się edytować posty...

Chopin

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Panie Chopin gdyby się dało zedytowałbym posta (już to nie raz robiłem ...jak się jeszcze dało) ale bodaj po 5 min ta opcja wygasa :( teraz też nie dałem rady połączyć z poprzednim postem

 

Ale do tematu :) konwersja serbrna już zainstalowana , nadal się jeszcze coś dociera ale generalnie klama działa

 

dsc01595u.th.jpg

 

dsc01596q.th.jpg

 

dsc01598s.th.jpg

 

dsc01600n.th.jpg

 

konwersje całkiem fajnie sie składało do momentu kiedy trzeba było do zamka powkładać ten szkielet w którym jest dysza ... kilka ładnych godzin szlifiowania i pasowania części do siebie zanim wlazło tak jak powinno (jeszcze troszke było roboty z muszką i szczerbinką ale podziałałem młotkiem i jakoś wlazło :P )

 

...po zainstalowaniu konwersji generalnie dźwięk przeładowania bardzo się nie zmienił , lekko wzrosła masa , mocniejsze spr. osłabiły troszke blowback i czasami po wystrzeleniu oststniej kulki nie zawsze złapie mi zamek w tylnej pozycji... ale wymiana reszty podzespołów ( precka, zawory o większej przep. , spr. 150%) powiększyło osiagi ... digl strzela średnio o 10m dalej niż moje g3 które ma ok 380fps i jest przy tym bardzo celny ;) coprawda do cqb się już nie nada ale na większe odległości jak najbardziej

Link to post
Share on other sites

wydaje mi się że po wymianie spr. głównej ( :P w młoteczku) dało by rade bez problemu z tego strzelać na co2/red gazie, ale ... bałbym się o uszczelki - czasami na green gazie (który jest słabszy od co2) coś syczy i gaz ucieka , gdybyś zastosował mocniejszy gaz taki jak co2 na bank zwiększyłby się kop i ilość fps by się podniosła ale tym samym zamek może popękać ... generalnie replika zaczyna się szybciej rozpadać - potrzebowałbyś masę wzmocnionych części łacznie z konwersją na metal

 

inna sprawa, że w naszych sklepikach red gazu (czyli co2 w butli takiej jak green gaz) nie dostaniesz a samo ładowanie z butli paintballowej / kapsułki co2 wymaga adaptera który też swoje kosztuje

Link to post
Share on other sites

ty powaznie z tym wkręcaniem :D ? więc tak... trzeba się bawić ponieważ wystarcza to +/- na tyle samo strzałów co naładowanie red gazem a przy tym samo wkręcanie kapsułki w warunkach że tak powiem "bojowych" jest ekfilibrystyką w porównaniu z przycisnięciem butli do maga jak to jest w przypadku red gazu... więc wierz mi red/green łatwiej i szybciej sie ładuje ... inna sprawa że raczej sie nie da dostosować maga deserta do kapsułek bo jest za wąski , co za tym idzie samo wejście maga w pistolecie też jest za wąskie na maga z kapsułką i jesteś w bladej dup*e że tak powiem :) , jeśli chcesz deserta na co2 to poczytaj - jest temat temat o desercie kwc , co2 i marui to tak jak ślepy i karaoke - sory ale nic z tego nie będzie :P

Link to post
Share on other sites

a ja się pochwale :P bo filmika w wolny czasie nakręciłem ... niestety wszystko śmiga pięknie tylko w odpowiedniej temperaturze :/ i z tylko jedną spr. powrotną guardera 150% a drugą stockową

co do dźwięku wystrzału to tylko jakoś na filmiku klika metalicznie bardziej a w "realu" jakoś tak tego nie słychac :P

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

nie do końca takie cudo... w desercie marui jest zamek z abs-u a szyna w środku jest metalowa (takie swoiste wypełnienie zamka od wewnątrz + mocowanie dyszy ) i sam zamek nie jest taki trwały bo widziałem juz sporo fotek na necie gdzie zamek był pęknięty od używania green gazu i ludzie wymieniali zamek i lufe (kupuje się to w komplecie) na metalowe komponenty firmy bodajze ZEKE ... dobrze że guarder wypuścił konwersje swoja drogą bo samych badziewi z zeke juz jakiś czas nie widziałem w u nas w sklepach (były kiedyś na machinegunie tylko z tego co pamiętam)

Link to post
Share on other sites

A teraz te guardery metalowe chromowane można u nas dostać gdzieś w Polsce? Co jeszcze trzeba wymienić w replice aby nowy metalowy zamek chodził sprawnie? Sprężyny to wiem ale coś jeszcze? No i czy sprężyny są już w guarder kit'cie czy znów osobno trzeba szukać?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

W przeciągu tygodnia wciągam z Azji srebrną konwersję guardera wraz z lepszymi częściami(sprężyny, zawór, dysza) ale nie mają tam lufy precyzyjnej do DE. Będę musiał gdzieś w Polsce zakupić bo zakup zza kontynentu jest okazjonalny i w bliższej przyszłości się nie powtórzy.

 

Czy lufa precyzyjna do DE musi być dedykowana czy jakakolwiek o długości takiej jak stockowa?

Link to post
Share on other sites

Apropo tego linku z opisem chrome guarder kit:

http://www.intrudershop.com/show_product_e...roduct=1303#top

to dziwacznie wygląda wylot lufy, jakiś taki prążkowany, w oryginale Marui raczej wygląda to realniej. No chyba że w Guarderze jak robili zdjęcia lufy to lampa błyskowa tak oświetliła wylot że ukazała jego niedoskonałość, w każdym razie na zdjęciu wygląda to mało estetycznie jeśli już się czepiać na siłę. ;-)

Edited by pesinter
Link to post
Share on other sites

Z całym szacunkiem, ale Ty chyba nie masz pojęcia o czym mówisz. W "realnej" broni funkcjonuje coś takiego jak lufa gwintowana i te "prążkowanie", jak to określiłeś, to właśnie imitacja owego gwintu. Taki smaczek, szczegół, na które TM widać pożałowało pracy i kosztów.

Edited by dark_griph
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...