Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam , dzis przyszło maleństwo i mam kilka pytan , jak w tej emce otwozyc komore hu ? odciaganie raczki przeładowania nic nie daje :/

problem 2gi - wypada przedni pin , macie na to jakies sposoby (oprocz kropelki i superglue)

 

problem 3ci - mid cap ktorego dostałem w zestawie strasznie lata w gniezdzie , to normalne czy powinienem zaczac sie martwic ?

Edited by kwadrat005
Link to post
Share on other sites

1. Otwierasz ręką/podważasz.

 

2. Kupić skręcane.

 

3. Normalne, jeśli magazynek Ci nie wypada, to nie ma problemu.

 

pojawił sie nowy problem

 

cały front sie wysuną i wypadło takie malutkie kułeczko zebate , wydaje mi sie ze od hu ale nie mam pojecia gdzie je wsadzic ....

 

sprzet jest ze asgshopu , ja nie mam raczej pojecia o rozkładaniu aegów , słac na gwarancje ?

Link to post
Share on other sites

Bo Ci się rozpadło? IMO mechaniczne uszkodzenie. Opisz dokładnie co Ci się stało.

 

od samego poczatku jak wyjałem z pudełka pin przedni był luzny , podnoszac replike caly front sie wysnunął i wypadło takie malutkie czarne plastikowe kułeczko zębate. Patrzyłem w miejsce z ktorego jak mi sie wydaje wypadło , ale nie widze tam na nie miejsca. :poddanie:

 

replika podaje kulki , co prada troche ciemno i nie widac czy gumka zakreca kulki ale wszystko wydaje sie byc ok ... skoro tam było niepotrzebne to po co tam było in the first place ? :P

Edited by kwadrat005
Link to post
Share on other sites

Lol. Bo te piny wypadają. Mój też wypada. Obsmarowałem go SuperGluem. I się trzyma. A to kułeczko to pewnie z HU, rozwaliłeś je. IMO mechaniczne, ale kontaktuj się z ASGshopem. Może Ci wymienią.

 

Dobra juz znalazłem miejsce włozyłem i wszystko bangla :]

Zaklejam tego pina w diałby , dzieki za pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A nowego mida od razu ładujesz kulkami na maxa?

Spróbuj najpierw 2x30 potem 2x60 itd to wtedy może magazynek zacznie normalnie funkcjonować.

 

Dwa to sprawa taka, że midy lubią się od czasu do czasu zacinać szczególnie jak są jakoś kiepsko wykonane.

Link to post
Share on other sites

Co do wypadających pinów w M4 G&P, to niestety norma :wink: Na 2 strzelance pin się wysunął i replika zrobiła się 2 częściowa. Zamiast smarowania super glutem proponuję zamianę na pin przedni z MP 5 CA dokładnie taki jak w poniższym linku

http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=291. Pasuje jak go włożysz od lewa do prawa i na pewno się sam nie wysunie 8-)

Edited by luis
Link to post
Share on other sites

Ale macie problem z tym pinem... Wyjąć, położyć na czymś twardym i napier***** młotkiem tak, by lekko sie splaszczył w środkowej części. I nie ma potem bata by sie wysunął. Tylko z czuciem klepać bo jak za mocno to nie wlezie.

 

A magi G&P sie tną czasami bo mają fabrycznie chcącą się skręcić spręzynkę. Polecam wyjąć i kręcic w przeciwną stronę do kierunku w jakim jest skręcona. Po kawałeczku dość mocno obracając. Aż będzie w miarę prosta. I będzie OK.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Panowie , właśnie stałem się posiadaczem tej repliki i tu pojawia się moje pytanie , jak ruszyć pokrętło hopa ? , coś przytrzymać ? nie wiem ,może to jakieś nowe rozwiązanie techniczne g&p ;D , mimo wszystkich prób pokrętło ani drgnie

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...