Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bielizna termoaktywna.


Recommended Posts

Jeśli coś nie wojskowego i nie za drogo to sprawdź sprzedawcę allegro który występuje jako www_attique_pl - mam ciepłą koszulkę jest bardzo ok.

Ostatnio kupiłem koszulkę firmy Craft też na allegro - nie mam z nią doświadczeń ale wygląda bardzo ok ale to już droższe rozwiązanie.

A ogólnie to poszukaj czegoś z np. tkaniny która nazywa się Meryl skinlife i powinno być ok.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja osobiscie polecam Ci kupno bielizny termoaktywnej sklepach sportowych lub najlepiej o specjalności górskiej że tak sie wyrażę :D.. tam masz największą pewność ze kupisz coś dobrego.. możesz szukać coś z firmy np bergson lub oldo.

Begsona wiem ze mozna kupić za ok 100zł komplet ale nie dam sobie głowy urwać:P

 

Pamietaj o jednym..jeśli chcesz by odzież ta zdawała egzamin.. musisz mieć także odzież wierzchnią z dobrych materiałów... chodzę po górach i wiem jak to działa przykład: małą oddychalość ma kurtka z goretexu skoro nie masz bielizny termoaktywnej..

 

ps. polecam tez strone www.ngt.pl tam apewno coś znajdziesz dla siebie

ps 2 chyba będziesz mial cieżko z kolorem zielonym bo sam nie spotakłem takich kolorów chyba ze rażąca zieleń hehe ale taka chyba odpada:)

 

powodzenia

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Akurat ostatnio zakupiłem ten komplet Helikona. Jest ciepły i miły w dotyku. Jak z oddychalnością to jeszcze nie wiem. I od razu mówie, ze nie miałem do czynienia z produktami konkurencyjnymi więc niewiem jak wypada porównanie do innych. Wada jaką zauważyłem, po kilku dniach materiał od zewnętrznej strony zaczął się mechacić.

 

Ale ogólnie jestem zadowolony.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Szukaj Underarmoura, tylko oczywiście nie modele letnie, tylko zimowe, jest kilka "poziomów", trzeba sobie dobrać pod temperaturę w jakiej planujemy marznąć. Niestety w PL trudno dostać, cywilne modele chyba z sklepów w Niemczech można zamówić, a "wojskowe" (tzn nie w oczojeb.. kolorkach, bo wojsko zakazało używania UA z powodu ich topliwości jak się pali HMMWV, co nam nie przeszkadza w asg:) niestety tylko allegro lub sklepy internetowe w USA.

Edited by Filip von Izabelin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...