Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 18C - P.817 [CM]


Recommended Posts

Chciałbym przedstawić Wam glocka P.817 Kosztuje on ok. ~35 zł .

Wielu ludzi zastanawia się czy bedzię on mało awaryjny jednak jak na tą cenę jest bardzo dobry.

Pierwsze co się rzuca w oczy to ładne opakowanie tekturowe .

Link : http://youtube.com/watch?v=FanAuM8bL1E

 

Po otwarciu pudełka zauważymy zestaw kulek do przestrzelania.

Są to kulki 0,20 g Cyma bezszwowe niepolerowane .

Odrazu odradzam ich używanie, lepiej dokupić jakieś inne 0,20 polerowane bezszwowe.

43141.jpeg

 

 

Pistolet waży 570g , Wykonany jest z dobrego ABS'u sprawia wrażenie metalowego .Magazynek może pomieścić 17 Kulek

43142.jpeg

 

 

Gdy wystrzelimy wszystkie kulki zamek zostaje w tylnej pozycji.

43143.jpeg

 

 

Zamek jest zrobiony z wylotem na łuski, przez co przy ładowaniu widzimy wszystkie bebechy.

43144.jpeg

 

 

ufa zewnętrzna jest wykonana z ABS'u a wewnętrzna z aluminium

43150.jpeg

 

 

Trochę metalowych części .

43158.jpeg

 

 

Tłoczek jest z gorszej jakości ABS'u ale daje rade . Uszczelka jest dobra.

43159.jpeg

 

 

Sprerzyna ma 7,5 cm ale jest mocna, wyciąga aż 150 fps.

43163.jpeg

 

Pistolet ma ok . 20,5 cm .

43167.jpeg

 

A teraz :

Dane techniczne:

 

Nazwa: Glock 18C

Napęd: sprężynowy

Skala: 1:1

Wykonanie: elastyczny plastik + el. metalowe

Zasięg strzału: ok. 25 metrów

Pojemność magazynka: 17 kulek

Długość: 20,5 cm

Waga: 570 g

 

Zestaw zawiera:

 

* Glock 18C

* magazynek

* podstawowy zestaw kulek

Dodatkowe informacje:

Tryb ognia: pojedynczy

HOP UP: Nie

Blokada spustu: Tak

Dodatkowe akcesoria: brak

 

 

___________________________________________________________________________

 

Bardzo dobra jakość wykonania czyni ten produkt jednym z najlepszych zakupów dla oszczędnych.

 

 

 

 

Polecam używanie kulek polerowanych bez szwowych 0,2 ponieważ 0,12 bardzo wznośi na boki . Moim zdaniem jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi którzy nie chcą wydać dużo na broń boczną a zależy im na dobrej jakości .

 

PS. Ładując tego gloka usłyszymy taki metalowy dzwięk <cyk-cyk!> Bardzo miły dla ucha.

 

To mój pierwszy artykuł/opis , jak oceniacie?

Link to post
Share on other sites

Myślę, że ten temat to do tanich replik

 

a ja mysle, ze ten glock to kopia Glocka 17 STTi...mialem takiego i widze po zdjeciach ze ten ma identyczne bebechy wiec napewno jest awaryjny

 

g17 stti mial pare wad ale byl przyzwoicie wykonany choc zamek byl ze zlej mieszanki, pozatym duzo metalu, itp.

 

chinole jak cos kopiuja to wiadomo ze kopia wiele odbiega jakoscia od oryginalu z tajwanu...jestem na nie i nie polecam no chyba, ze dla kolekcjonera bo to jedycy g18c sprezynowy na rynku i jezeli nie razi was to wielkie MADE IN CHINA...

Link to post
Share on other sites

Ja też posiadam G17 STTI , i mogę porównać te repliki.

Wyglądem to one się mało różnią .

Lecz w środku G17 STTi ma lepszy tłoczek(taki kwadratowy) a mniejszą sprezyne.

A w CYMIE jest okrągly tłoczek i dłuższa sprężyna.

Pozatym osiągi G17 STTI są lepsze od G18 Cymy .

 

Ale jak na tą cenę to i tak dużo od chińczyków.

Link to post
Share on other sites

Ja też posiadam G17 STTI , i mogę porównać te repliki.

Wyglądem to one się mało różnią .

Lecz w środku G17 STTi ma lepszy tłoczek(taki kwadratowy) a mniejszą sprezyne.

A w CYMIE jest okrągly tłoczek i dłuższa sprężyna.

Pozatym osiągi G17 STTI są lepsze od G18 Cymy .

 

Ale jak na tą cenę to i tak dużo od chińczyków.

 

jaki kwadratowy?

 

wszystko jest identyczne a to co najczesciej psulo sie w g17 byl dzyndzel ktory trzyma lufe na swoim miejscu, widac na 5 zdjeciu od gory (jednak co kropelka sklei...) i sprezynka od spustu sie lamie ale to przeszkadza...bylo jeszcze wiele wad ale nie bede pisal

Link to post
Share on other sites

HOP UP: Nie

 

A wyjmij zespół lufy i spójrz w lufę pod światło :D Albo strzel kulką 0,12g 8-) Niewiarygodne ale prawdziwe, zrobłem dosłownie takie oczy O_O jak zobaczyłem tam HU. Co do kulek, 0,12 za chiny nie da się strzelać. Po jakichś 10m idą w niebo.

Link to post
Share on other sites

Prawdę mówić ten HU nawet nieźle kulki kręci, zasięg max to ok 30-35m na kulce 0,2g.

 

 

Ależ co Ty najgłupszego opowiadasz. Sprawdziłem ten pistolet w każdej możliwej konfiguracji pogody i kulek, i 30 metrów to tak, ale chyba ... jak go rzucisz. Tak naprawdę nie mogę go polecić. Może to dlatego że kiedyś mi się podobał bardzo, a teraz takie pieniądze jakie na niego bym wydał, wolałbym wydać na ładownice...

Link to post
Share on other sites

Ależ co Ty najgłupszego opowiadasz. Sprawdziłem ten pistolet w każdej możliwej konfiguracji pogody i kulek, i 30 metrów to tak, ale chyba ... jak go rzucisz.

Zgadzam się, raz biegałem z nim cały dzień i na 0,2g to on ma około 17-18 skutecznego i maksymalny oscylujący w granicach 25-26 metrów.

Na 35 metrów to nawet nie rzucisz nim bo za lekki :lol:

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się, raz biegałem z nim cały dzień i na 0,2g to on ma około 17-18 skutecznego i maksymalny oscylujący w granicach 25-26 metrów.

Na 35 metrów to nawet nie rzucisz nim bo za lekki :lol:

 

Dzisiaj robiłem porównanie: kulki 0,2 Pestki i 0,2 FIDRAGON ( te z airsoftguns.pl ). Pestki leciały prosto i spadały.... Te chińskie po jakiś 20-25m idą delikatnie w górę, sprawiając że zasięg max to ok 30-35m :wink:

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj robiłem porównanie: kulki 0,2 Pestki i 0,2 FIDRAGON ( te z airsoftguns.pl ). Pestki leciały prosto i spadały.... Te chińskie po jakiś 20-25m idą delikatnie w górę, sprawiając że zasięg max to ok 30-35m :wink:

 

Nie wiem czy tyle mają pistolety HG od Marui, ale ten na pewno tyle nie ma. Chyba że chodzi Ci o te metry mierzone krokami... no to gratuluje. To w ten sposób snajperzy zdejmują ludzi ze "100" metrów... <beton>

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj robiłem porównanie: kulki 0,2 Pestki i 0,2 FIDRAGON ( te z airsoftguns.pl ). Pestki leciały prosto i spadały.... Te chińskie po jakiś 20-25m idą delikatnie w górę, sprawiając że zasięg max to ok 30-35m :wink:

To znaczy tylko że Firedragony są lżejsze, bo gdyby waga była identyczna to leciałby identycznie. Bo w to, że są bardziej chropowate od pestek i hop-up je bardziej podkręca to nie uwierzę.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy tyle mają pistolety HG od Marui, ale ten na pewno tyle nie ma. Chyba że chodzi Ci o te metry mierzone krokami... no to gratuluje. To w ten sposób snajperzy zdejmują ludzi ze "100" metrów... <beton>

 

Sam pan jesteś beton ! Ty mowiesz że ja mierzę krokami, tak ? HG napewno tyle nie mają, bo HopUpa nie posadają. HG HU strzelają dalej niż stockowy R6 WELLa.

 

A co do kulek, pisze że 0,2 to powiedziałem 0,2 :lol: OJe, kolega trafił na jakiś model co ma o 0,001mm bardziej wysunięty HU w dół i to odrazu moja wina ? Ja tylko mówię rzeczywisty stan rzeczy.

Link to post
Share on other sites

No na pewno takiego zrobili, tak i pewnie podkręca mu metalowe 0.43 ...

 

mówiąc o pistoletach HG miałem na myśli wersję z hopupem LINK . To w ogóle są takie bez?

 

 

Ty mowiesz że ja mierzę krokami, tak ?

No bo po prostu w to nie wierze, rozumiesz? mam ten pistolet, w przeciwieństwie do Ciebie i znam jego możliwości.

Edited by madjong
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Strzela tak na ok 20m czasem skutecznie :-F ,ale tak jak inni mówią/piszą-dozbieraj i kup gaziaka lub elektryka,a jak musisz to sprężynkę z metalowym spustem tak za ok 60-70zł.W moim po miesiącu poszedł spust,więc WYSTRUGAŁEM DRUGI Z DREWNA :wink: i wbiłem kawał gwoździa tam gdzie dzyndzelek łapał dźwignię która zwalniała tłok.Spiłowałem za dużo plastiku i lufa latała w przód i tył,więc przykleiłem ją do łoża taśmą do paczek :mrgreen: ,to samo z połamanym magazynkiem który lubi na ziemię spadać.

 

Dobry do strzelania na podwórku,na akcje w ostateczności,tyle że żywotność jak motyl :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja mogę powiedzieć że jak na tę cenę to bardzo dobry pistolet. Wiadomo nie można porównywać tego do żadnych firmowych replik, takich jak TM, UHC, czy KWC, ale na pewno jest lepszy od Siga P229 STTI. W cenie 35zł nie wiem czy można kupić lepszą klamkę. Uważam tak dlatego że pomimo ceny pistolet ma kilka metalowych części, takich jak praktycznie cały mechanizm spustowy (oprócz samego spustu), lufę i jeszcze parę innych drobiazgów. Replika posiada zamek który jest jednym kawałem ABSu, a nie tak jak w Glocku TM że z dwóch połówek. Ponadto Glock Cymy się łatwo rozbiera. Jakość wykonania oprócz braku chociaż atrapy bezpiecznika na spuście, jest bardzo dobra. Replika posiada Hop Upa i jej osiągi, choć nie powalają (w porównaniu do Beretty 92 SF KWC), jednak jak na tak tanią klamkę są zadowalające. Z 10m nie ma problemów z trafieniem przeciwnika, maksymalnego zasiegu nie mierzyłem ale na oko może dojść do 20m (tego jednak nie jestem pewen). Już miałem w łapach parę pistolecików sprężynowych i moge powiedzić z czystym sumieniem że ta klamka to dobry wybór. Sam mogłem sprawić sobie coś droższego, lecz wybrałem tego Glocka i nie żałuję. :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...