Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki CA do repliki m4a1 G&P


Recommended Posts

  • 2 months later...

Jeśli to ci pomoże ja mam low-capy CA w mojej M4A1 G&P i po oklejeniu ich taśmą z trzech stron dalej miały denerwujący mnie luz,więc kupiłem w pasmanteri taśme rzep szer 50mm i wykorzystując te cześć miekką(nie chaczyki) wkleiłem na taśme dwustronną z lewego boku i przodu od środka w gnieżdzie maga i teraz jak dla mnie jest git wchodzą troszkę ciasno ale nie latają,a co do podawania kulek bardzo dobre

Link to post
Share on other sites

Co do midów CA to ja osobiście nie polecam zakupiłem 6 szt. I żaden z nich nie podaje kulek mimo smarowania każdy się zacina. Cena wysoka a towar nadaje się do kosza .

Posiadam 14 midów CA oraz M4 G&P i każdy mag podaje idealnie bez zacienk. Jedny felernt mag, który się zacinał to ten, który był w kompelcie :lol: Może poprostu źle je nabijałeś przy pierwszym użyciu albo przesadziłeś z tym smarem.

Edited by Neskey
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie chciałem zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj.

 

Sprawa jest taka że mam eMke CA i wymieniłem w niej body na Boyia, i jest taki problem że magi CA latają jak głupie, nie podają i czasami nawet same wypadają z gniazda.

I teraz pytanie jakie magi polecacie do tego body...

 

Pozdrawiam :wink:

 

 

PS. Może to być wszystko ( low mid real) byle nie hicapy

Edited by adrIan
Link to post
Share on other sites

witam, ja tez postanowiłem dołączyć do tematu. ;]

Co sądzicie o magazynach (vietnam) do m4 firmy " MAG "

Sprzedają je na capri więc szit to nie może być ., ale nigdy nie miałem do czynienia z tą firmą.

Edited by yoyo91
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Co do midów CA to ja osobiście nie polecam zakupiłem 6 szt. I żaden z nich nie podaje kulek mimo smarowania każdy się zacina. Cena wysoka a towar nadaje się do kosza .

 

Małe sprostowanie, Magi okazały sie dobre kulki były wadliwe .

 

CO do magazynków MAG to mogę polecić, kolega używa jakiś rok czasu i są ok .

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Czy do M16 G&P magazynki firmy MAG są ładnie dopasowane, nie latają i ładnie podają? Czy konieczne jest obklejanie ich taśmą izolacyjną? Mam 2 midy KingArms i 1 mid G&P, to G&P pasuje idealnie i idealnie podaje, a KA trzeba obklejać niestety.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...