Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buty PROTEKTOR EN 345


Recommended Posts

Szanowny allegrowicz coś pieprzy od rzeczy ze to sa buty do zadań specjalnych niby  8O  Powiem jedno - to są buty a'la metal :P

widzialem wiele butow a la metal, a la punk, a la skin nawet cala serie a la goth! i inne takie tam, ale zadne nie przypominaly tych z allegro :)

Link to post
Share on other sites
widzialem wiele butow a la metal, a la punk, a la skin nawet cala serie a la goth!

 

Jestem bardzo ciekaw jak wygladaja buty a'la metal itd. Jakis opis ?

mniej wiecej tak: click

 

wiem ze sformuowanie 'a la ktostam' jest dosyc nieprecyzyjne, nieeleganckie i uogulniajace, ale da sie zauwazyc ze glany o takich czubkach kroluja wsrod metali (u punkow zazwyczaj sa to o klasycznym kroju farbowane glany, u skinow tradycyjne czarne martensy[przynajmniej sa dla nich najbardziej typowe, u gothow to juz czasami trudno nazwac to glanami, ale firma ktora jest przez nich wielbiona to "new rock" [jak ktos bedzie chcial moge poszukac linka])

 

oczywiscie wszystkie te przypisywanie butow subkulturom jest troche dziwne, ale skoro PAT_Alfa1 uzyl takiego sformuowanie to pozwolilem sobie z niego skorzystac (sam mam pare 'klasycznych' martensow a do skina mi daleko]). jednak jednego jestem pewien: NIKT (z perspektywy subkultur) nie nosi takich butow do ktorych zostal podany link na allegro

 

edycja: sorry cynik nie zuwazylem twojego posta.

Link to post
Share on other sites

Oczywiscie wiem, mniej wiecej kto co nosi, podpytalem sie tylko bo mi sie sformulowanie a'la ... spodobalo :).

Oczywiste tez jest ze nie mozna przypisywac jak sam to ujales, danych butow jakiejs subkulturze. Bo to juz byloby wypaczniem z lekka.

 

Ale te z linka początkowego do allegro przebijaja wszystko. Lepiej juz kupic polskie nivy.

 

 

PS. Marteny na niskiej podeszwie rulezz :P

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

przepraszam ze odkopuje temat, ale mam buty protektora, "trzewiki GROM" z kolekcji militarnej. Naprawde polecam! z mojej, ale i nie tylko mojej, obserwacji wynika ze są bardzo dobre:

*sa wygodne i to bardzo :) nie umywają sie do np. glanów w których chodzi mój kolega na akcje

*nie przemakają, ale oddychają (tkanina transpira, czy jak tam ;) taki nasz, swojski gore-tex)

*nie ślizgają sie zbytnio - chodziłem po mokrym lesie wczoraj i ani razu sie nie poslizgnąłem, a jak wiadomo mokre pnie drzew są baardzo śliskie

*podeszwy sie nie scieraja nagminnie

*są tanie! kosztują około 115 - 130PLN, oczywiscie o ile kupi sie u protektora, wszystko okej - z dowozem do domq :)

 

co do wad moze - mają miekkie podeszwy, chociaz nie jest to w pełni wada, bo nadają sie dzieki temu do AT, ale przez to gorzej zachwoują sie w lesie.

 

badz co badz, suma sumarum - polecam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...