Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta M92 FS [CG / KWC]


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Tłumaczenie "na zdrowy rozum"

Dane Techniczne :

- Nazwa : Beretta 92FS

- Hersteller-Bezeichnung: KA-13

- Wykonawca : KWC (KINE WELL TOY INDUSTRIAL CO.) im Auftrag von Cybergun (Ehem. 3P S.A.)

- Strona www: http://www.kwc.com.tw

- System : Spring

- Materiał : Body z ABSu; Griffschalen aus leicht gummiartigen ABS;Inner Lufa wew, Feder, usw. aus Metall

- Pojemność magazynka : 12 Klek

- Długość : 21,8 cm

- Szerokość : 13,8 cm

- Skala : 1:1

- Waga : 355 g z magazynkiem

- Hop Up : TAK (heißt hier nur anders)

- Energia : <0,5 Joule

- Dokładne jej przeliczenie : 0.12g przy 90m/s --> 0,485J; 0,20g przy 70m/s --> 0,486J

Auf der Verpackung steht seltsamerweise auch noch groß 94m/s jedoch ohne Munitionsangabe; also nicht davon irritieren lassen.

Link to post
Share on other sites

Tak się zastanawiam czy to nie jest przypadkiem to samo co Taurus PT92H tylko ze zmienionymi okładzinami i znakami firmowymi. Nie wiem czy jednej firmie chciałoby się wypuszczać dwa pistolety o niemal identycznym wyglądzie zewnętrznym a innych wnętrznościach...

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam ten model. Wygląda ok, co do osiągów pomiarowych) i wyszło całkiem ok. Konkretniejsze dane i odległosci postaram się umiescic w sobote wieczorem.

 

Uważaj na ortografię, bo od "przyżąduw" i "osiąguw" oczy bolą (generalnie nie poprawiam ortów, więc ta interwencja coś znaczy :wink: ).

Davidoff

 

1. Sory za błędy ale śpieszyłem się (nie wnikajmy gdzie).

2. Przybliżony zasięg tej Beretty wacha się w granicach 23m-26m przy lekkim zefirku i używając kulek 0,20g produkcji Cyber Guna. 0,12g dołączone do repliki raczej nie nadają się do w miarę odległego eliminowania celów. Ogólnie jak za 90 zł to gnat jest OK.

Link to post
Share on other sites

przed ok. 30min. byłem z lg w "ustronnym" miejscu testowac gnata i ja powiem tak:

1.wykonanie niezadobre(cholerne nadlewki połówek body i trademarki wyrysowane cyrklem;D)

2.WAGA!!! toż to jest lekkie jak pistolecik z kiosku

3.magazynek śmiesznych rozmiarów (;/12kulek...;/)

4.koszmarna nalepka na prawej strobnie zamka...

5.pudełko a raczej jego napiastka..(styropianowa wytłoczka z kartonowa przykrywką...

to na minus a tera na plus

1.w miare zasięg

 

tyle....

Link to post
Share on other sites

Nie chce walic offtopa i jeżeli to jest zbędne to proszę o skasowanie tego posta

1. Nadlewki sie zdarzają, są jednak umiejscowione na dole repliki więc je ciężko dostrzec. Co do trademarków to są wykonane raczej poprawnie, a to ze gaziak ma lepsze ;) to co innego bo juz cena mówi sama za siebie.

2. Rzeczywiscie lekkie.

3. Mag to raczej kwestia gustu i sposobu użycia tej "broni".

4. Naklejka rzeczywiscie szpeci tą giwerke.

5. Zgadzam sie że pudełko to niewypał...

Link to post
Share on other sites

Mam pare beretek z innych firm (UHC, STTi[którą polecam]i HFC)a zdoświadczenia wiem, iz produkty KWC/CG są bardzo fajne ;), więc

myślę o kupnie owej giwery...tylko zdjęć nie ma. Bardzo, więc bym prosił jesli ktoś takowego gnata ma niech cyknie pare ładnych fajnych fotek, zblizenia splówy, ipt...

Link to post
Share on other sites

Wypadanie 2-3 kulek to wada większości krótkich sprężyn KWC/CG...niestety. Ja osobiście doceniam tą Berette na 4+ Wygląd jest dobry, osiągi bardzo dobre, magazynek beznadziejny! Chce kupić ją tylko na piękno samej "broni", samej beretty ;) Bedzie to dobry wybór tylko dla poczatkujących; cena tez jest ok. 90zł na Military.pl

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Ja posiadam, od niej zaczynałem i trzeba powiedzieć, że całkiem przyzwoita maszynka, warta swojej ceny. Zasieg bdb jak na springa, porównywalny z TM hg, wszystko ładnie spasowane oprócz magazynka, który się minimalnie kolebie (izolka załatwia sprawę ;-) ). HU ma swoje humory, jeżeli się zasmaruje, ale od nowości celność jest świetna. To tyle, może jeżeli chciałbys taniej to poszukaj używanej, opłaca się, ja swoją mam 1,5 roku i nie narzekam.

 

Pozdrawiam, Bond

 

Edit. tak to na 100% jest Betka HPA

Edited by Bond<007>
Link to post
Share on other sites

Ten pistolet jest naprawdę świetny. Jego zasięg i celność jak pomimo upływu czasu nie traci zbytnio na wartości. Jest trwała i niezawodna. Wykonanie bardzo ładne. Skąd to wiem? Mój kolega ma taką, która ma już z parę lat. Strzelałem z niej i mnie zamurowało jak pistolecik sprężynowy może tak walić... kolega widząc mój podziw powiedział z uśmiechem że i tak lata świetnosci ma ona już za sobą :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...