Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKM CM.048M [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Precki, jak sama nazwa mówi są bardziej precyzyjne tzn. w środku są tak jakby ciaśniejsze, i jeśli kulka ma jakieś choć małe wybrzuszenie to nie dość, że na lufie zostanie osad, to kulka słabo poleci... Lepiej stosować kulki "lepsze" np. Guarder lub G&G... Nie są tak drogie, a skoro bierzesz preckę, tzn. że zamierzasz więcej strzelać na semi, więc kasa na kulki się wyrównuje o ile nie będziesz siał serią...

Link to post
Share on other sites

ja nie mogę... czy to temat o kulkach?

 

edytka: czekaj bo nie załapałem to że ktoś ma precke nie znaczy że ogranicza ogień ciągły tylko to że chce mieć lepsze skupienie... ja mam precke i wcale nie mam zamiaru rezygnować z serii.

Edited by Wyborowiec
Link to post
Share on other sites

Na płocie też pisało dupa a drzazga weszła...

Czytaj forum zanim zadasz pytanie, błagam.

Dzisiaj mam dobry humor wiec ci odpowiem, NIE NIE NADAJĄ SIE DO PRECLUFY.

 

Jakiś admin mógłby tu wpaść i posprzątać a najlepiej usunąć ostatnie, 5-10 stron...

Edited by Piotro
Link to post
Share on other sites

Wyborowiec, tak, ale jeśli mu szkoda kasy na kulki dobrej jakości, bo chce siać serią tanim kosztem, to niech lepiej nie kupuje precki... W tym sens... Źle mnie zrozumiałeś...

 

@Up

 

Łatwo powiedzieć, tylko moderatorzy mają bardzo dużo roboty np. w dziele "Jestem Zielony" gdzie wypowiada się dużo "laików", nie mówię, że nim nie jestem... Sorry za off top...

Edited by skejtowy
Link to post
Share on other sites

spoko spoko ale myślę że każdy tu ze zgromadzonych jest na tyle dorosły że zdaje sobie sprawę że asg to sport tani nie jest... jak nie ma człowiek kasy to nie kupuje precki i jedzie na kulkach pj jak ma kase kupuje precke i kulki gg jedno z drugiego wynika albo jak kto woli jedno drugiemu w dupę wchodzi...

 

Pozdrawiam!

 

edytka: cóż taka już ich rola :P

Edited by Wyborowiec
Link to post
Share on other sites

Człowieku ;) ja tutaj nie pisałem pełnoletni tylko dorosły nie wiem czy rozgraniczasz te pojęcia czy też nie. Osoby które mnie znają (mimo tego że można powiedzieć że jestem już stary) wiedzą że mój stosunek do osób niepełnoletnich na polu walki asg jest pozytywny. Dla mnie nie jest istotne to czy ktos skończył 18 lat czy 16 czy też 10 dla mnie istotne jest to czy on dorósł do tego żeby z nami sobie pograć w to asg czy jest na tyle odpowiedzialny. Teraz rozumiesz?

A teraz żeby nie było że to off-top to pytanie czy we wszystkich nowych cymkach macie takie pojechane jak ja podstawy szczerbinki? U mnie we wszystkich 4 karabinkach jakie miałem trzeba było wymienić ten element bo po prostu robił się "miękki" i nie był w stanie trzymać szczerbinki.

 

Pozdrawiam!

 

edytka: to dlatego k powinieneś pytać w temacie o kulkach a nie tu ;)

Edited by Wyborowiec
Link to post
Share on other sites

też mam taki problem.. wstawiając nawet szczerbinkę od beryla, nic się nie zmieniło. Myślałem, że to wina szczerbinki ze znalu, jednak nie. Można to w prosty sposób nareperować.. mianowicie zagiąć mocniej tą sprężynę. Będzie mocniej dociskać szczerbinę, a tej będzie ciężko zmienić swoje położenie :)

Link to post
Share on other sites

Mam taki problem, tzn. selektor ognia jest bardzo luźno, jak dam na auto i zacznę strzelać to sam się ześlizguje niżej, a jak przełączam, to muszę uważać, bo bardzo łatwo jest go "przekręcić" tzn. dać za nisko...

 

Wszyscy tak mają? I jak mogę temu zaradzić?

I takie pytanie, precka zdecydowanie poprawi mi zasięg skuteczny, czy tylko skupienie będzie troszkę lepsze?

Pytanie do ludzi, którzy najpierw biegali ze stockiem, a potem kupili preckę, bo jeżeli chodzi o czytanie, to umiem czytać, ale nie chodzi mi tu o w kółko powtarzane legendy, tylko prawdziwe fakty

Link to post
Share on other sites

Teraz posiadam stabilne 420FPS, ale czuję trochę niesmak... Mam pytanie co wymienić, aby uzyskać stabilne 450FPS... Po osiągnięciu tych FPS, tuning mocowy kończę... Tylko chcę, żeby ze sobą wszystko współgrało i jeśli będzie odpowiednio spasowane, to replika będzie na pewno dłużej żyła. I teraz pytanie co trzeba wymienić? Samą sprężynę na SP130 czy M130? Jakiś Bore Up? W sumie to chcę tylko 30FPS więcej...

 

Proszę jakiegoś specjalistę o wypowiedzenie się w tym temacie, chodzi o replikę CM.040 z wymienioną gumką na Systema Energy, dystanserem długopisowym i batką 9.6v... Żeby mi tam kto nie mówił, żebym od tego zaczął :P

 

Z góry za wszystko dziękuję...

Edited by skejtowy
Link to post
Share on other sites

Ad.1

Wchodzi wszystko cacy stuk stuk! Ja mam 9.6V 2000mAh Stick i krowa taka duża ma 35cm! I wchodzi bez problemowo!

 

Ad.2

Ja posiadam CM.040 i nie zauważyłem żadnych luzów. Ale z tego co pisano w tym temacie, jakoś tam się troszkę coś rusza, ale też nie czuć różnicy i nie widać...

Link to post
Share on other sites

Ja akurat przed zakupem repliki, przerobiłem ten temat cały i nie pamiętam, żeby wspominano o tuningu do 450FPS, a teraz Ty wyszedłeś na "gbura i ciem nie bendziemy lubic", bo piszesz tak dla szpanu... A sam nie wiesz co ten temat zawiera...

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź na moje pytania///

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...